کد: 139902284847514603

خرید و فروش انواع مغز پسته صادراتی

کد: 139902284847514603

https://bit.ly/3bKSa6s

، تهران , (اخبار رسمی): صادرات مغز پسته به عنوان یک فرآوری خاص از پسته صادراتی همواره مورد توجه بازرگانان بوده است. فرآوری پسته و بسته بندی‌های مناسب هزینه‌های مربوط به این محصول صادراتی را افزایش می‌دهد. صادرات مغز پسته به صورت فله‌ای و بسته بندی متناسب با نیاز خریدار و استانداردهای کشور مقصد انجام می‌شود.

خرید و فروش انواع مغز پسته صادراتی
خرید و فروش انواع مغز پسته صادراتی

صادرات مغز پسته در کنار صادرات بهترین نوع پسته، طرفداران خاص خود را دارد. از تمام انواع پسته های مرغوب که در کارخانه برای صادرات جداسازی می شوند، تقریباً ۹۰ درصد حجم تولیدی، به مغز پسته تبدیل شده و برای صادرات در بسته بندی های شکیل قرار می گیرند. قیمت این محصولات برای صادرات مغز پسته تقریباً بالا است چرا که فراوری مواد اولیه و هزینه های بسته بندی، قابل توجه است.

زمانی که باغدار، بهترین نوع پسته را پرورش می دهد تا به منظور صادرات مغز پسته آن را برداشت کند، معمولاً هزینه های نگهداری از درختان پسته و همچنین برداشت محصول برای او تقریباً گران تمام می شود. باغدار باید پسته ها را زمانی برداشت کند که مغز آنها هنوز نرم و سبک است؛ به این ترتیب است که بهترین نوع مغز پسته تولید می‌شود و قیمت نهایی آن نیز گران خواهد بود. هر چه مغز پسته، سبزتر باشد، قیمت صادرات مغز پسته، بالاتر خواهد شد. در حال حاضر، بیشترین صادرات مغز پسته ایران به کشورهای فرانسه، ایتالیا و آلمان ثبت شده است.

صادرات مغز پسته در اشکال مختلف انجام می شود؛ به این مفهوم که مغز پسته پس از این که در کارخانه فرآوری شد، هم به صورت خلال پسته و هم به صورت کامل و همچنین به صورت لپه پسته، بسته بندی شده و به فروش می رسد. از خلال پسته در تهیه انواع سوهان، شیرینی و یا بستنی استفاده می شود. صادرات مغز پسته از نظر تامین مواد اولیه برای تولید کنندگانی که در حوزه صنایع غذایی فعالیت می‌کنند، بسیار اهمیت دارد؛ مخصوصاً آن هایی که در تولید سوغاتی و خوراکی های خوشمزه مشغول به فعالیت هستند. یکی از پرمصرف‌ترین مشتریانی که از مغز پسته استفاده می کنند، تولید کنندگان گز و سوهان هستند.

صادرات مغز پسته ایران در تمام کشورهای جهان بازار پر رونقی دارد. این خوراکی خوشمزه هم به صورت بسته بندی صادراتی کوچک و هم به صورت فله ای بر اساس تقاضای مشتری و استانداردهای کشور متقاضی خرید پسته صادراتی، انجام می گوید. علاقمندان برای آشنایی با چگونگی تشخیص مناسب ترین پسته صادراتی و اطلاع از قیمت پسته صادراتی به سایت گروه بازرگانی ویمکس مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف