اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990228484767858

بسیاری دنبال قیمت عکاسی صنعتی برای فروش آنلاین هستند،‌ اما یک سوال همیشگی ...

بهترین قیمت عکاسی صنعتی را از کجا پیدا کنیم؟

کد: 13990228484767858

https://bit.ly/2zMoB6U

، تهران , (اخبار رسمی): بسیاری از کسب و کارها در سال جدید به سمت فروش آنلاین رفته و فروش آنلاین،‌ یعنی معرفی صحیح و درست محصولات و کالاها. عکس صنعتی از محصول، اولین قدم برای فروش موفق در بازار آنلاین است. از این رو، کادرو عکاسی صنعتی و زمینه سفید با استانداردهای فروش آنلاین را با بهترین قیمت از ابتدای سال ۹۹ عرضه می‌کند.

بهترین قیمت عکاسی صنعتی را از کجا پیدا کنیم؟
عکاسی صنعتی زمینه سفید کادرو مناسب کسب و کارها با استاندارد های فروش آنلاین یک محصول

در فروش آنلاین، این محصول ما نیست که می‌فروشد، بلکه عکس محصول ماست که باید بفروشد و ما کمتر از ۳ ثانیه فرصت داریم تا کاربر را جذب محصولات کنیم. عکس صنعتی حرفه‌ای، تعیین کننده این ۳ ثانیه حساس است

عکاسی صنعتی از آن دسته کارهایی است که فرق کسب و کارهای موفق و ورشکسته را نشان می‌دهد. همه کسب و کارهای حوزه مد و لباس، کالاهای صنعتی،‌ ابزار ماشین، آرایشی و بهداشتی و ... که موفق شده‌اند، اگر نگاهی به نحوه معرفی محصولات آنها بیندازید، می‌بینید که نقطه تمایز آنها با رقبا، عکاسی صنعتی حرفه‌ای است که انجام داده‌اند.

و جالب‌تر آنکه، اگر با مدیران آنها صحبت کنید، برای شما از بودجه‌های مشخص و معینی که برای این کار کنار گذاشته‌اند می‌گویند و این کار را یک باید و فرض بدیهی معرفی می‌کنند.

کرونا که آمد و خیلی از کسب و کارها تعطیل شدند، بسیاری، از اجبار به فروش آنلاین رو آوردند. همانطور که می‌دانید، بازار آنلاین به شدت رقابتی‌تر از بازار سنتی است و در عین حال، موفقیت و رشد هم چشمگیرتر است. برای همین، بسیار مهم است که شما چطور محصولات خود را معرفی می‌‌کنید و چطور بیننده‌های آنلاینی که شبانه روز تحت تاثیر تبلیغات حرفه‌ای دیگر برندها هستند، قانع می‌کنید تا از شما خرید کنند؟

جالب است بدانید، ۸۰٪ مدیران بازریابی برندهای مطرح دنیا، اذعان داشته‌اند که بیشترین بودجه را برای عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی از کالاهایشان اختصاص داده‌اند. در اهمیت این بحث، همان بس که: در فروش آنلاین، این محصول ما نیست که می‌فروشد، بلکه عکس محصول ماست که باید بفروشد!

شاید بپرسید فرق عکاسی صنعتی با عکاسی تبلیغاتی چیست؟

  • عکاسی صنعتی، که به اشتباه در ایران به اینصورت ترجمه شده است، به عکس‌هایی گفته می‌شود که به صورت زمینه سفید و مستقیما با هدف فروش آنلاین گرفته و استفاده می‌شود؛ مانند عکس‌های زمینه سفید و نورپردازی شده‌ای که در سایت‌های مثل دیجیکالا میبیند. این کلمه در واقع ترجمه عکاسی product photography است. عده‌ای برای سادگی، عکاسی زمینه سفید نیز به آن می‌گویند.
  • عکاسی تبلیغاتی، که ترجمه عبارت advertising photography است، به عکس‌هایی گفته می‌شود که هدف اول آن فروش نیست، بلکه معرفی محصولات بوسیله برندینگ است. یک عکس تبلیغاتی ممکن است باعث شود یک فرد از شما خرید کند، اما هدف اول آن معرفی برند شما به دیگران است. وظیفه خطیر فروش یک محصول، همان عکس‌های از چند زاویه‌ی تر و تمیز زمینه سفید یا صنعتی است که شما در صفحه محصول در سایت خود در کنار توضیحات و قیمت آن می‌گذارید.

حال چطور یک عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی حرفه‌ای انجام دهیم؟

  1. از آتلیه‌های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی کمک بگیرید. قطعا با یک جستجوی کوچک در اینترنت می‌توانید تعدادی از آتلیه‌ها را پیدا کنید و از آنها نمونه کار بخواهید و قیمت‌هایشان را استعلام کنید. البته، اگر قیمت‌های فریمی ( به ازای هر تک عکس یا همان شاتی خودمان ) را دیدید شاخ در نیاورید. این آتلیه‌های بدلیل هزینه‌های جانبی بالایی که دارند، نمی‌توانند با قیمت‌های پایین‌تر کار کنند.
    از چه حدود قیمت داریم صحبت می‌کنیم؟ مثلا هر عکسی صنعتی ۲۰۰ هزار تومان! یعنی برای یک جفت کش، اگر از ۳ زاویه آن عکس بخواهیم، ۶۰۰ هزار تومان ناقابل!
     
  2. دنبال یک عکاس فری لنس باشید! حتما قبل از اینکه مبلغی به عکاس بپردازید، نمونه کارهایش را چک کنید تا مطمئن شوید از پس گرفتن عکس‌های صنعتی حرفه‌ای بر می‌آید. بعد از اینکه قیمت را با او طی کردید، برای ارسال محصولات یا هماهنگی حضور او در محل شما هماهنگ کنید. حتما حتما حتما، با او قرارداد ببندید و در قرارداد تعیین کنید چند روز بعد عکس‌ها را به شما تحویل می‌دهد. همچنین، تعداد عکس‌های نهایی را هم در قرارداد قید کنید.
  3. از کادرو عکاس بگیرید.

کادرو، که یک سامانه آنلاین رزرو عکاس حرفه‌ای است، در ۲ سال فعالیت خود، عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی (‌در کنار ۲۰ رشته عکاسی دیگر) ارائه می‌دهد بدین صورت که حرفه‌ای ترین عکاسان این حوزه را شناسایی کرده، با آنها قرارداد سفت و سخت بسته و امکان رزرو آنها را به صورت آنلاین فراهم کرده است.

تمام عکاسان کادرو، با قیمت‌های یکسان سرویس می‌دهند و موظف هستند تا ۷۲ ساعت بعد از زمان عکاسی، همه عکس‌ها را آنلاین تحویل شما بدهند.

کادرو برای کمک به مقابله با کرونا، عکاسی صنعتی را به صورت ویژه‌تر با قیمت‌های ساعتی بدون محدودیت در تعداد، مخصوص کسب و کارهایی که می‌خواهند آنلاین محصولات خود را بفروشند عرضه کرده است. برای دیدن قیمت‌ها، نمونه کارها  شرایط رزرو به سایت کادرو مراجعه کنید.

در صورتی‌که می‌خواهید محصولات خود را مستقیما بفروش بگذارید، عکاسی صنعتی کادرو مناسب شماست و در صورتی که می‌خواهید عکس‌هایی برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و لینکداین و معرفی برندتان داشته باشید، عکاسی تبلیغاتی کادرو به شما پیشنهد می‌شود.

اگر سوالی در خصوص عکاسی صنعتی دارید، می‌توانید در سایت کادرو از مشاوره رایگان استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کادرو

هر کسی می تواند یک عکاسی حرفه ای داشته باشد، از ۱۵۹ هزار تومان یک عکاس حرفه ای رزرو کنید، فقط کافی است زمان و مکان را به ما بدهید، استایل و سبکی که دوست دارید را انتخاب کنید، ما تا ۳ عکاس حرفه ای از نزدیکی شما معرفی می کنیم که می توانید از بین شون انتخاب و رزرو کنید. عکس های ادیت شده تون تا ۷۲ ساعت بعد از گالری شخصی تون براتون ارسال می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]