اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990228484849206

فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای تولید‎کنندگان

توانمند‌سازی دیجیتالی برای ورود قدرتمند به بازارهای جهانی

کد: 13990228484849206

https://bit.ly/2Z7Iss5

، تهران , (اخبار رسمی):  اقتصاد دیجیتال به صورت کاملاً بنیادین، شیوه تولید و بازاریابی محصولات و خدمات تولید‌کنندگان و شرکت‌ها را تغییر داده و بهبود بخشیده است. اقتصاد دیجیتال به کاهش شدید هزینه‌های محاسباتی، ذخیره‌ سازی و بازگردانی اطلاعات و ارتباطات و افزایش بسیار در سرعت محاسبات و حجم انتقال اطلاعات منجر شده است.

توانمند‌سازی دیجیتالی برای ورود قدرتمند به بازارهای جهانی
تحقق چشم‌انداز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا

یکی از مهمترین و اثرگذارترین حوزه‌هایی که هم از بُعد تأثیر آن بر بخش اقتصادی و پتانسیل‌های کسب وکاری و هم با در نظر داشتن آثار فرهنگی اجتماعی، تغییرات قابل توجهی را با خود به همراه داشته است، توسعه فناوری‌های حوزه ارتباطات و به تبع آن توسعه ابعادی همچون اقتصاد دیجیتال است.

تعریف اقتصاد دیجیتال

اقتصاد دیجیتال را می توان انجام فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات تعریف کرد که در این اقتصاد نوین، بستری جهانی فراهم می آورد که در آن تولید‌کنندگان و شرکتها با تجهیز به فناوری‌های نوین دیجیتالی به تعامل با کاربران و برقراری ارتباط، انجام فعالیت‌های اقتصادی، می‌پردازند. اقتصاد دیجیتال، اقتصادی است که قسمت اعظم آن بر پایه فناوری‌های دیجیتال شامل شبکه‌های ارتباطی، رایانه‌ها، نرم افزارها و سایر فناوری‌های اطلاعاتی استوار است.

تفاوت‌های اقتصاد دیجیتال و اقتصاد سنتی

اقتصاد دیجیتال به صورت کاملاً بنیادین، شیوه تولید و بازاریابی محصولات و خدمات تولید‌کنندگان و شرکت‌ها را تغییر داده و بهبود بخشیده است . اقتصاد دیجیتال به کاهش شدید هزینه‌های محاسباتی، ذخیره‌ سازی و بازگردانی اطلاعات و ارتباطات و افزایش بسیار در سرعت محاسبات و حجم انتقال اطلاعات منجر شده است. در حالی که اقتصاد سنتی در کشورها صرفاً بر پایه فناوری اطلاعات و ارتباطات نبوده و شامل عرضه کالا و خدمات به هر روش سنتی که در نهایت منجر به درآمدزایی و عرضه پول می‌شود، اشاره دارد.

اقتصاد دیجیتال یک بازار جهانی

اقتصاد دیجیتال را می‌توان یک بازار جهانی دانست که در آن فرایندها و خدمات برای تولید‌کنندگان به منظور انجام تعاملات الکترونیک و از طریق سیستم‌های آنلاین قابل دسترس است. اقتصاد دیجیتال این فرصت را برای جوامع فراهم می‌آورد تا با ابزارهای جدید قدرتمند به دنبال ایجاد رونق، انسجام محلی و آینده‌ای پایدار باشند. همچنین اقتصاد دیجیتال با توجه به ویژگی‌های خود،امکان دسترسی به بازارها و کسب وکارهای جدید را فراهم آورده و به بهره‌وری بهبود یافته و سودآوری منجر شده و رقابت پذیری را در تمامی بخش‌های اقتصادی افزایش می‌دهد.

مزیت‌های اقتصاد دیجیتال

اقتصاد دیجیتال امکان دسترسی به بهداشت، آموزش و خدمات اجتماعی را افزایش داده و فرصت ارتقای رفاه اقتصادی واجتماعی جوامع را فراهم می‌آورد. با توجه به مزیت‌های اقتصاد دیجیتال و اهمیت آن در خلق ارزش و ایجاد ثروت، دولت‌ها هم به منظور بهره‌گیری از پتانسیل‌های آن و همینطور در امان ماندن از تبعات عدم توجه به موقع به آن، توجه ویژه‌ای به این مقوله داشته و همواره سعی در توسعه فعالیت‌ها در این زمینه دارند.

تولید‌کنندگان و شرکت‌ها باید با تکیه بر توانمندی‌های به وجود آمده، بستر خاص مورد نیاز خود را تأمین کنند و از مزایای این اقتصاد بهره‌مند شوند و در نهایت کاربران و گروه‌های جامعه هم با بهره‌مندی از این بستر و خدمات ارائه شده می‌توانند سطح زندگی خود را ارتقا داده و از حیات در این فضای اقتصادی و اجتماعی لذت ببرند.

توانمند‌سازی تولید‌کنندگان در زمینه فناوری‌های نوین دیجیتالی

سامانه شکا با تجربه‌‌ای ارزشمند که در طی سالها تحقیق و ممارست در فضای کسب و کارهای اینترنتی گرفته است، اقدام به ایجاد سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی به‌منظور توانمند‌سازی تولید‌کنندگان ایرانی در زمینه فناوری‌های نوین دیجیتالی کرده است.

با توجه به اینکه اکثر تولید‌کنندگانی که اقدام به تاسیس سایت می‌کنند، بعد از مدتی سایت را به علت نداشتن متخصص در این حوزه کلا فراموش کرده و یا سایت آنها دارای اختلال و از دسترس خارج شده و یا از ادامه کار دلسرد می‌شوند و این فناوری مفید را رها می‌کنند و امکان دسترسی به ‌فناوری‌های نوین دیجیتالی را از دست می‌دهند چرا که امروزه اینترنت بهترین بستر برای کسب در‌آمد است.

چشم‌انداز سامانه دایرکتوری شکا

امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق تولید‌کنندگان و کاربران بتوانیم ضمن تحقق چشم‌انداز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا در ایجاد یک سامانه جامع برای تولید‌کنندگان ایرانی با کمک فناوری‌های روز دنیا برای بهتر دیده شدن برند و محصولات ایرانی و نمایشگاه دائمی برای محصولات تولید‌کنندگان ایرانی  گام برداریم.

از کلیه تولید‌کنندگانی که در زمینه‌های محصولات غذایی ایرانی و سنتی فعال بوده و می‌توانند در ارائه محصولات خود از طریق سامانه اینترنتی و ارسال پستی به صورت مستقیم اقدام نمایند می‌توانند به‌سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا به نشانی www.eshoka.ir مراجعه کرده و از شرایط ثبت‌نام در این سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

فناوری دیجیتال فرصتی ارزشمند برای تولیدکنندگان و کسب و کارهای نوین، در سال جهش تولید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]