اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902284849914396

بررسی تخصصی فیزیک حرف آخر

کد: 139902284849914396

https://bit.ly/3bJ9EzO

، تهران , (اخبار رسمی): اصولا قبل از اینکه داوطلب شروع به مطالعه کند همیشه به حجم منبعی که قرار است از آن استفاده کند نگاه می‌اندازد و اگر حجم آن زیاد باشد کمی داوطلب را دلسرد می‌کند حتی اگر بسیار قابل درک باشد در میانه راه شاید کمی احساس خستگی کند.

فیزیک حرف آخر خوبه؟
بررسی تخصصی فیزیک حرف آخر

یکی از دروس سختی که بسیاری از داوطلبان ترجیح می دهند تا آن را کنار گذاشته و اگر زمانی باقی ماند در دقیقه نود کمی مطالعه داشته باشند تا عذاب وجدان شان اذیت شان نکند همین درس فیزیک است. در رشته ریاضی ضریب 9 و در رشته تجربی ضریبش 6 است. پس با این اوصاف دارای اهمیت بسیاری است و بهتر است برای موفقیت و یادگیری صحیح آن از یک منبع مناسب استفاده کرد. فیزیک حرف آخر یکی از این منابع است که می توان به طور کامل در مورد آن بحث کرد و البته که خیلی از دانش آموزان می پرسند که فیزیک حرف آخر مناسب است؟ تردید دارند و نمی دانند که از آن استفاده کنند یا خیر؟خب من قصد دارم که در این مطلب کل فیزیک حرف آخر را باز کنم.

فیزیک حرف آخر کم حجم ترین منبع آموزشی فیزیک کنکور

اصولا قبل از اینکه داوطلب شروع به مطالعه کند همیشه به حجم منبعی که قراره ازش استفاده کند نگاه میندازد و اگر حجم آن زیاد باشد کمی داوطلب را دلسرد می کند حتی اگر بسیار قابل درک باشد در میانه راه شاید کمی احساس خستگی کند. اما وقتی منبعی را استفاده می کنید که در آن به جای حفظ فرمول و تکنیک های مربوط به آن از انیمیشن و الگو استفاده می شود و فقط و فقط در 80 ساعت کل فیزیک هر سه پایه را آموزش می بینید دیگر خستگی و دلسردی معنایی پیدا نمی کند چرا که آن قدر جذاب و رسیدن به پاسخ سوالات کاملا دست یافتنی است که داوطلب بیشتر دچار انگیزه شده و همینطوری به راه خود ادامه می دهد.

بله مطلبی که در بالا گفته شد بلوف نبود بلکه حجم فیزیک حرف آخر بود که یعنی ذخیره تایم برای مرور یکباره و چندباره درس فیزیک و تسلط بسیار در آن!! پس می توان به فیزیک واقعا امیدوار بود و حتی در آن به درصدهای بالا فکر کرد.

نحوه تدریس استاد کامیار در فیزیک حرف آخر

از جمله ویژگی های تدریس استاد کامیار این است که در آن حفظ فرمول و تکنیک ها معنایی ندارد چرا که فرمولی وجود ندارد تا لازم به حفظ کردن باشد. در فیزیک به روش استاد کامیار شما به جای فرمول ها الگوهایی را یاد خواهید گرفت که در کم ترین زمان شما را به جواب خواهد رساند. تمامی تست های 10 سال اخیر توسط استاد کامیار با روش های خاص ایشان که همان الگوها هستند حل می شوند و شما نسبت به حل تست های مختلف فیزیک مسلط خواهید شد. همچنین اینکه استاد کامیار اولین مبدع آموزش فیزیک به روش تصویری هستند.

قدرت بینظیر استاد کامیار در پیش بینی سوالات کنکور فیزیک

در سال 98 یک اتفاق بسیار عالی رخ داد و سوالاتی که توسط استاد کامیار طرح شده و مورد بررسی قرار گرفتند کاملا مشابه به سوالات کنکور بود به طوری که اگر داوطلبی با دقت پک های آموزشی استاد را می دیدند به راحتی می توانستند به درصدهای بالا در این درس دست پیدا کنند.

اگر بخواهم همه نمونه های مطابقت یافته فیزیک استاد کامیار را مثال بزنم در این مطلب نمی گنجد پس به چند نمونه آن اشاره ای می زنم.

آیا ارزش دارد تا ما برای فیزیک حرف آخر هزینه کنیم؟

کسی که قصد دارد برای فیزیک مطالعه کند اگر بخواهد خودش بخواند مطمئنا یک سال زمان لازم خواهد داشت تا بتواند یک دور مطالب را یاد بگیرد تازه اگر آن را فراموش نکند البته که باید زمان را برای سایر دروستان نیز در نظر بگیرید و آن ها را به بهترین نحو بخوانید اما وقتی یکسال برای مطالعه یک درس وقت میگذارید پس کی میخواهید آن را مرور و تمرین و تکرار کنید و جمع بندی داشته باشید؟ پس زمان برای یک کنکوری طلاست و باید منبعی را انتخاب کند که در اسرع وقت تمامی مباحث مربوط به آن را به خوبی یادگرفته و به ذهن بسپارد که فیزیک حرف آخر می تواند کل زمان شما را ذخیره کند. همچنین استفاده از فیزیک حرف آخر یعنی استفاده از یک منبع جامع و کامل که هیچ نیازی به سایر منابع نخواهید داشت و همین منبع کافی است. پس با توجه به توضیحات داده شده می ارزد تا این پکیج را در اختیار داشته باشید. اما یک ویدیو در مورد تدریس استاد کامیار قرار می دهم حتما دنبال کنید.

آیا فیزیک برای کسانی که لیسانس گرفته اند و سال ها از درس و مدرسه فاصله داشته اند به درد می خورد؟

پکیج فیزیک حرف آخر از صفر تا صد مطالب را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور آموزش داده و جایی در کتاب باقی نمانده تا تدریس نشده باشد. هم چنین نحوه بیان استاد بسیار روان و شیوا است و یک فرد که از درس فاصله گرفته باشد به مشکلی برنخواهد خورد چرا که تدریس بسیار آسان است و به خوبی مطالب را یاد خواهد گرفت پس دیگر جای هیچ نگرانی ای نخواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 90 تاکنون با آخرین تکنولوژی های آموزشی و با هدف تقویت و آموزش دانش آموزان برای کنکور با قدرت بسیار فعالیت کرده است و این موسسه کارخود را با استفاده از روش های مفهومی و آموزش الگوها و نقشه های کنکور و پاسخ بهمه سوالات کنکور سال های قبل با استفاده از همین روش داشته است. بدلیل نوآوری جدیددر ایران و خاور میانه بیشترین بازدهی و قبولی را در بین همه موسسات کنکوری کشور دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]