اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294850315298

سرطان پروستات، علائم و عوامل موثر در ابتلا به سرطان پروستات

تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات

کد: 139902294850315298

https://bit.ly/3bKKEbw

، تهران , (اخبار رسمی): سرطان پروستات یکی از سرطان‌های شایع بین مردان است به طوری که از هر ۷ نفر، یک نفر در تمام مدت عمر خود ممکن است مبتلا به این سرطان شود. سرطان غده پروستات قبل از ۵۰ سالگی نادر است. اما در ۸۰ درصد مردان بالای ۶۵ سال این سرطان دیده می‌شود.

تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات
تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات

تاثیر گانودرما روی سرطان پروستات

سرطان پروستات یکی از سرطان های شایع بین مردان است . به طوری که از هر ۷ نفر، یک نفر در تمام مدت عمر خود ممکن است مبتلا به این سرطان شود. سرطان غده پروستات قبل از ۵۰ سالگی نادر است. اما در ۸۰ درصد مردان بالای ۶۵ سال این سرطان دیده می شود.  این سرطان در بعضی از آقایان به‌صورت پنهان پیشرفت می‌کند و زمانی علائم خود را نشان می‌دهد که بیماری وارد مراحل پیشرفته شده است. 

عوامل موثر در ابتلا به سرطان پروستات

افزایش سن‌ : خطر ابتلا با افزایش سن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد

ژنتیک و سابقه خانوادگی : اگر پدر یا برادر شما در سنین زیر ۶۰ سال مبتلا به این بیماری شود؛ شانس ابتلا به آن در شما تا دو برابر افزایش می‌یابد.

نژاد : این بیماری در نژاد انسان های ساکن قاره آفریقا شایع‌تر از ساکنین قاره آسیا است‌.

رژیم غذایی : رژیم غذایی که حاوی چربی بالا باشد  شانس ابتلا به سرطان پروستات را بالا می‌برد. مطالعات نشان داده است رژیم غذایی سالم خطر ابتلا به سرطان پروستات را کاهش می دهد.

علائم سرطان پروستات

همانطور که گفته شد این سرطان به‌صورت پنهان پیشرفت می‌کند و غالبا ممکن است بیمار هیچ گونه علایمی نداشته باشد و ماه‌ها یا حتی سال‌ها بعد نشانه‌های خود را بروز دهد یعنی زمانی که سرطان پیشرفت کرده است بنابراین انجام آزمایش‌های منظم در پیش‌گیری و درمان به موقع سرطان پروستات نقش مهمی دارد.

البته در مواردی ممکن است علائم زیر در فرد مبتلا وجود داشته باشد که نشان دهنده این سرطان باشد .

مشکل در ادرار کردن (تکرر ادرار ، درد  و یا دفع ادرار او قطع شود و دوباره جریان پیدا کند).

موقعی که ادرار می کند، نمی تواند تمام آن را دفع نماید.

دفع خون در مایع منی

ناتوانی‌های جنسی

درد به هنگام انزال

درد و ناراحتی ناحیه لگن و انتهای فوقانی استخوان ران

از دست دادن وزن و احساس خستگی و بی حالی

گانودرما و سرطان پروستات

پیشگیری و درمان سرطان پروستات با قارچ گانودرما

قارچ گانودرما  در طب سنتی چینی به عنوان قارچ جاودانگی و داروی پادشاهان مشهور شده است . احتمالاً فکر می کنید که ریشی (Ganoderma lucidum) مزایای سلامتی حیرت انگیزی را ارائه می دهد – و شما درست می گویید. نشان داده شده است که این قارچ با ارزش از سیستم ایمنی سالم ، دفاع در برابر بیماری های قلبی ، آرام کردن اعصاب ، تسکین آلرژی و التهاب و همچنین مبارزه با سرطان حمایت می کند.

مطالعات نشان داده اند که قارچ گانودرما خواص ضد سرطان دارد. نشان داده شده است که بتا گلوکانها که قندهای پیچیده موجود در قارچهای گانودرما هستند ، مانع از رشد سلولهای سرطانی شده و از انتشار آنها جلوگیری می کنند.

یکی از راه های رشد سرطان ، دادن سیگنال های شیمیایی به بدن برای ایجاد رگ های خونی جدید است که می توانند آن را اکسیژن و مواد مغذی تغذیه کنند. این فرآیند آنژیوژنز نامیده می شود . همچنین در فرآیندی به نام متاستاز منجر به گسترش سلول های سرطانی به مناطق دیگر بدن می شود. برخی از داروهای سرطانی سعی دارند آنژیوژنز را مهار کنند. شگفت آور این است که قارچ گانودرما دقیقا با مهار آنژیوژنز به از بین بردن سلولهای سرطانی پروستات ، مهار رشد و سرکوب سرطان پروستات ، کمک می کنند. بله طبیعت قدرتمند است !

تغذیه سالم ، مدیریت وزن و تهیه قارچ ژاپنی گانودرما ( Red Reishi ) برخی اقدامات عالی در جهت صحیح است که نه تنها به کاهش خطر ابتلا به این سرطان کمک می کند بلکه از ابتلا به سایر سرطان ها و بیماری های مزمن جلوگیری می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گانودرم

فروشگاه گانودرم از سال 1395 در زمینه ی تولید و فروش قارچ های خوراکی و دارویی در ایران فعالیت می کند . از جمله محصولات فروشگاه گانودرم میتوان به قارچ گانودرمای قرمز و قهوه ای ،قارچ دم بوقلمون ، قارچ صدفی و نگینی اشاره نمود. از جمله اهداف ما تامین نیاز کاربران و آشنایی هر چه بیشتر جامعه ایرانی با این نوع محصولات دارویی و پی بردن به ارزش های غذایی این نوع محصولات اشاره کرد . محصولات فروشگاه گانودرم حاصل سالها تجربه و تلاش مستمر ، دقیق آکادمیک است.

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]