اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294850912920

هتل‌های مشهد از پساکرونا شروع به فعالیت می‌کنند

رزرو هتل‌های مشهد در سایه پساکرونا

کد: 139902294850912920

https://bit.ly/367BPHu

، (اخبار رسمی): بازگشایی هتل‌های مشهد در سایه پساکرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مجوز صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا از اول خرداد شروع به فعالیت می‌کنند که در این بخش نامه بازگشایی مرحله به مرحله هتل‌های شهرهای مختلف هم صادر شده است.

رزرو هتل های مشهد در سایه پساکرونا
رزرو هتل‌های مشهد در سایه پساکرونا

بازگشایی هتل های مشهد در سایه پساکرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی با مجوز صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا از اول خرداد شروع به فعالیت می کنند که در این بخش نامه بازگشایی مرحله به مرحله هتل های شهرهای مختلف هم صادر شده است و این موضوع در حالی انجام شد که پارک ها و مدارس و مساجد هم بازگشایی شده بودند و قطعا باید بخش گردشگری و اقامت هم فعالیت خود را شروع میکردند.

سفر به مشهد با بازگشایی حرم امام رضا

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که گردشگران داخلی و خارجی زیادی به مشهد سفر می‌کنند و در هتل های مشهد اقامت دارند، وجود حرم مطهر امام هشتم، امام رضا (ع) است که برای زیارت حرم مقدس به مشهد می‌آیند از آنجایی بدلیل کرونا حرم و هتل ها تعطیل بودند خبرهای امیدوار کننده ای آمد که؛ با بازگشایی هتل ها و اقامت محدود ، صحن‌های حرم مطهر رضوی از ابتدای ماه شوال باز میشود که حرم مطهر رضوی ۳ ساعت صبح و ۳ ساعت عصر به روی مشتاقان زیارت حضرت بازگشایی می‌شود.همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی امکان برگزاری نماز جماعت در حرم مطهر رضوی فراهم نیست.

سفر به مشهد و اقامت در هتل های مشهد

به دلیل شرایط آب و هوایی شهر مشهد؛ بهترین زمان سفر به مشهد، فصل بهار و اوایل فصل پاییز است. زیرا این زمان مشهد دارای آب و هوای معتدل بوده و شهر نیز بسیار خلوت است.در شهر مشهد مسافران برای انتخاب محل اقامت مشکلی نخواهند داشت زیرا در این شهر، هتل ها و مراکز اقامتی زیادی با تمامی امکانات رفاهی وجود دارد.شما می توانید با توجه به هزینه ای که می خواهید برای محل اقامت در نظر بگیرید با مراجعه به سایت های هنل بخش رزرو هتل های مشهد، قیمت های مناسبی را رزرو و انتخاب کنید.

متضرر شدن جامعه هتلداران در وضعیت کرونا

اولین و مهمترین حوزه‌ای که با ورود این بیماری تاثیر گرفت ، صنعت گردشگری بوده که  این مساله شاید در شهر مقدس مشهد که بیشترین درصد کل هتل‌های کشور را دارا است  تاثیر زیادی داشته است. هتل‌های شهر مشهد معمولا بصورت مناسبتی فعالیت می‌کنند و هنگام مناسبت‌ها و فصل تابستان به پیک خود می‌رسند. شب عید هر سال نیز اوج تمامی این پیک‌هاست که با توجه به این شرایطی که گذرانده شد ضررهای جبران ناپذیری وارد شد.

علاوه بر تبعات مستقیم و کوتاه مدتی که شامل خالی ماندن اتاق ها و تعطیلی هتل‌ها و واحدهای اقامتی  همچنین بیکار شدن برخی پرسنل هتل و  مشاغل مرتبط با صنعت هتلداری بوده؛ همچنین انبار شدن مواد غذایی خریداری شده که احتمالا فاسد شده  یکسری ضررهای مالی شدید به علت لغو رزرو‌ها و قراردادها است،که  نتایج بلندمدت نقدینگی هتل‌ها و بسیاری از مسائل دیگر را نیز در پی داشته است .

پیشنهاداتی برای افزایش سفر به مشهد

تعریف بسته‌های سفر ارزان قیمت

حضور دفاتر خدمات مسافرتی در نمایشگاه‌های خارجی

تسهیلات ویژه‌ برای مسافران

معافیت‌هایی در صدور ویزای گردشگران

نکته مهم در مورد مراکز اقامتی، شرایط اقتصادی مردم است. تقریبا تمام اقشار جامعه از ویروس کووید-۱۹ آسیب دیده اند. در اقدامی تحسین برانگیز، جامعه هتل های ایران از ۲۸ اردیبهشت ماه تا ۱ خرداد ماه؛ قیمت هتل های خود را کاهش شدید داده اند تا عموم مردم بتوانند از خدمات امن اقامتی در محل های مورد تایید وزارت بهداشت، بهره مند شوند. این کاهش شدید قیمت فرصت مناسبی را برای افرادی که به منظور گردش یا ماموریت کاری قصد  مسافرت دارند با مهیا می سازد تا با قیمت مناسب در هتل های مورد تایید وزارت بهداشت، اقامت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]