اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294851311846

معرفی انواع دستگاه میکروپیگمنتیشن (تاتو) و عوامل موثر بر طول عمر آنها

کد: 139902294851311846

https://bit.ly/2ThpdZ9

، تهران , (اخبار رسمی): میکروپیگمنتیشن همان تاتو صورت است؛ شامل تاتو ابرو، خط چشم و لب. در مراکز فنی و حرفه‌ای به کارآموزان مدرک بین المللی اعطا می‌شود و کاملاً قانونی و تایید شده است.

معرفی انواع دستگاه میکروپیگمنتیشن (تاتو) و عوامل موثر بر طول عمر آنها
معرفی انواع دستگاه میکروپیگمنتیشن (تاتو) و عوامل موثر بر طول عمر آنها

 اما میکروپیگمنتیشن ابزارها و وسایل مخصوصی دارد که عمده ترین آنها عبارتست از؛

  1.  دستگاه تاتو (میکروپیگمنتیشن)
  2. رنگ تاتو
  3.  مواد بی حسی
  4. وسایل جانبی

بسیاری از تاتوکاران برای خرید وسایل اورجینال دچار مشکل هستند. چون تشخیص دستگاه ها و وسایل اورجینال گاهاً مشکل است. بویژه کارآموزان در موارد زیادی تحت تأثیر تبلیغات مراکز آموزشی قرار می گیرند و معمولاً در انتخاب و خرید وسایل مورد نیاز دچار اشتباه می شوند. اما، در صورت داشتن اطلاعات کافی و خرید از مراکز فروش معتبر این دغدغه رفع می شود.

انتخاب دستگاه تاتو مناسب و با کاشت رنگ قوی نقش بسیار مهمی در حرفه تاتو دارد. در این مقاله به بررسی کاملی از انواع دستگاه ها، مزیت های هر یک و راهکارهای افزایش طول عمر آن ها پرداخته ایم.

دسته بندی های مختلفی برای دستگاه های میکروپیگمنتیشن می توان در نظر گرفت؛
دسته اول

  1.  دستگاه های تبلت دار
  2. دستگاه های بدون تبلت

دسته دوم

  1. دستگاه های پیچی.
  2. دستگاه های تی (کارتریج)

دسته سوم

  • دستگاه های سوزن و سرپلاکی

دسته چهارم

  • دستگاه های پن

بررسی دسته اول

دستگاه های تبلت دار همانطور که از نامشان پیداست تبلت و قلم (هندپیس) مخصوص دارند. تبلت یک صفحه نمایشگر دارد و امکانات خاصی به تاتوکار می دهد.  کلیدهایی جداگانه برای تنظیم سرعت مناسب ابرو، خط چشم و لب روی صفحه تبلت طراحی شده است. این سرعت ها با کلیدهای مخصوصی قابل کم و زیاد شدن هستند. معمولاً تنظیم عمق سوزن روی قلم (هندپیس) انجام می شود. بعضی از تبلت ها شارژی هستند و در مواقع قطع برق تا یکساعت شارژ نگه می دارند و تاتوکار می تواند بدون نگرانی کارش را به اتمام برساند.
 
در دستگاه های بدون تبلت، تنظیم سرعت، عمق سوزن و دکمه خاموش/ روشن روی بدنه هندپیس قرار دارد. اگر تاتوکار حرفه ای هستید بدرستی می دانید از چه سرعتی برای تاتو هر قسمت از صورت استفاده کنید و لزوماً نیاز به خرید دستگاه تبلت دار ندارید.

بررسی دسته دوم

فرقی که در این دسته بندی وجود دارد نوع سوزن تاتو و نحوه بسته شدن آن روی دستگاه است. در هر دو مورد سوزن (کارتریج) کاملاً استریل و ممبران دار است. حتی دستگاه های تبلت دار هم یا تی هستند و یا پیچی. در دستگاه میکروپیگمنتیشن پیچی سوزن روی دستگاه پیچیده می شود. درست مثل مهره ای که روی اهرم پیچ می خورد. ویژگی خاص این مدل، ظرافت کار بالای آن است. وقتی که بخواهید تاتویی ظریف اجرا کنید مثل هاشور مویی ابرو یا تاتو خط چشم، این دستگاه ها انتخاب مناسب تری هستند.

در دستگاه های تاتو تی (کارتریج) سوزن از طریق چفت شدن روی زبانه های سر قلم بسته می شود. این مدل دستگاه ها کاشت رنگ قوی تری دارند. بویژه برای سایه ابرو و تاتو لب انتخاب بهتری هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاتو طلایی

وب سایت تاتو طلایی با هدف آموزش رایگان و فروش محصولات تاتو فعالیت خود را در سال 1397 شروع کرده و تاکنون توانسته با رضایت بالای مشتریان در ارائه خدمات موفق باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی