اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294851415216

با یک تغییر کوچک، راندمان کاری را بالا ببرید

چرا استفاده از پارتیشن در فضاهای اداری طرفدار دارد؟

کد: 139902294851415216

https://bit.ly/36bHlJ7

، تهران , (اخبار رسمی): با پیشرفت علم معماری و دکوراسیون اداری، روش‌های سنتی تفکیک فضا، جای خود را به روش‌های مدرن داده‌اند به طوری‌که امروز کمتر محیط اداری لوکس را می‌توان دید که از پارتیشن اداری در آن استفاده نشده باشد.

چرا استفاده از پارتیشن در فضاهای اداری طرفدار دارد؟
استفاده از پارتیشن اداری برای تفکیک فضا

با استفاده از پارتیشن اداری، می‌توان با ایجاد فضایی شفاف و دکوری جذاب حس خوبی در فضای کاری ایجاد کرده و بازدهی را بالا برد

چندسالی است که استفاده از پارتیشن اداری در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک رواج پیدا کرده است و هرروز هم طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. شاید برای شما هم این سوال به وجود بیاید که علت این امر چیست؟

امروزه پارتیشن شیشه ای به یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر در دکوراسیون مدرن به خصوص در دکوراسیون اداری تبدیل شده است. پارتیشن های اداری بر اساس جنس متریال، به انواع مختلفی مثل شیشه ای، چوبی و ... تقسیم می‌شوند اما شاید بتوان گفت وقتی صحبت از پارتیشن اداری می‌شود، معمولا منظور پارتیشن اداری شیشه ای است.

علت‌های زیادی برای فراگیری پارتیشن های اداری شیشه ای وجود دارد اما مهم‌ترین آن‌ها زیبایی بیشتر و افزایش راندمان کاری است.

از آن‌جایی که راندمان کاری در فضای اداری، تاثیر بسزایی در موفقیت سازمان و به طور مستقیم بر درآمد شرکت دارد، همیشه یکی از موضوعات قابل‌توجه در هر کسب‌وکار به خصوص برای مدیران و صاحبان آن بوده‌است.

عوامل زیادی به طور مستقیم و غیرمستقیم بر بازدهی کارکنان مجموعه تاثیرگذار اند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها دکوراسیون اداری محیط کاری است؛ به طوری‌که بی‌سلیقگی در طراحی دکور می‌تواند بر روحیه کارکنان اثر بگذارد و راندمان را به شدت کاهش دهد. در حالی که با استفاده از پارتیشن اداری، می‌توانیم با ایجاد فضایی شفاف و دکوری جذاب حس خوبی در فضای کاری ایجاد کرده و بازدهی را بالا ببریم.

در صورتی که به دنبال ایجاد یک فضای اداری لوکس و مدرن با قیمت مناسب هستید،  پارتیشن شیشه ای به دلیل داشتن شفافیت بالا و امکان استفاده از حداکثر نور طبیعی می‌تواند بهترین گزینه باشد.

شرکت شیشکس به عنوان تولید کننده انواع پارتیشن اداری ایتالیایی ، شیشه ای، تک جداره، دوجداره، فریم لس و ... است

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارتیشن اداری شیشکس

پارتیشن اداری شیشکس سال‌هاست که در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای فعالیت دارد. تجربه‌ی چندساله‌ی ما کمک کرده است به عنوان متخصص در زمینه‌ی بازسازی، زیباسازی و بهبود عملکرد فضاهای کاری شناخته شویم. مشتری‌های شیشکس، ارزشمندترین سرمایه‌ی ما هستند. از همین رو با تضمین کیفیت کار از طریق تأمین بهترین مواد اولیه و به‌کارگیری مجرب ترین تکنسین ها همواره جلب رضایت مشتری را در اولویت خواسته‌های خود قرارداده‌ایم. ما با تجربه فراوان در زمینه طراحی و تولید انواع پارتیشن های شیشه ای اداری و مسکونی و بیمارستانی بر آن هستیم که خدمات خود را در بالاترین کیفیت، حرفه ای ترین شکل، دوستانه و مقرون به صرفه برای مشتریان خود ارائه کنیم، شیشکس آماده است تا خدمات خود را در سرتاسر ایران عزیز به صورت مستقیم برای مشتریان خود فراهم کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار