اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294852113093

خرید اسباب بازی سیسمونی از نی نی لند

راهنمای خرید اسباب بازی برای کودک زیر ۱ سال

کد: 139902294852113093

https://bit.ly/3cNjNNm

، تهران , (اخبار رسمی): بازی و اسباب بازی یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک به شمار می‌رود. بسیاری از مهارت‌های پایه جسمی و حسی و همچنین ابعاد مختلف هوش و توانائی‌های ذهنی کودک در فرآیند بازی‌های مختلف توسعه می‌یابند. لذا به والدین عزیز توصیه می‌شود حتما در مورد راهنمای خرید اسباب بازی برای کودک بیشتر مطالعه کنند.

راهنمای خرید اسباب بازی برای کودک زیر ۱ ساله
خرید حضوری و آنلاین اسباب بازی دخترانه و اسبا بازی پسرانه از بزرگترین فروشگاه سیسمونی ایران

بازی و اسباب بازی یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک به شمار می رود. بسیاری از مهارتهای پایه جسمی و حسی و همچنین ابعاد مختلف هوش و توانائیهای ذهنی کودک در فرآیند بازی های مختلف توسعه می یابند. لذا به والدین عزیز توصیه می شود حتما در مورد راهنمای خرید اسباب بازی برای کودک بیشتر مطالعه نمایند.(شما میتوانید انواع اسباب بازی کودک و نوزاد را از فروشگاه اسباب بازی نی نی لند تهییه کنید.)

اسباب‌بازی علاوه بر برانگیختن شور و شوق و نشاط، موجب پرورش قوای جسمی، ذهنی، روانی، عاطفی و اجتماعی کودک می‌شود. متخصصان علوم رفتاری معتقدند اسباب‌بازی باید باعث رشد تخیل و فکر کودک شود. در واقع بازی با پیچیدگی‌های خود با رفع کنجکاوی‌های کودک و ایمن ساختن روح و روان او، باعث آشنا شدنش با مسئولیت‌های اجتماعی، اقتصادی و مهارت‌های زندگی می‌شود. به همین دلیل اسباب‌بازی باید با ویژگی‌های سنی، رشد جسمی و روانی کودک متناسب باشد تا اثرات مفید و سازنده ای داشته باشد. ما در اینجا با در نظر گرفتن ویژگی‌های جسمی، عاطفی، اجتماعی و فکری کودکان از بدو تولد فهرستی از بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای سنین مختلف را پیشنهاد می‌کنیم.

انواع اسباب بازی‌ها

بازی ها شامل انواع مختلف (جسمی(Physical)، تقلیدی(Imitative)، ساختنی (Constructive)و خلّاق (Crative) هستند. علاوه بر اینها، بازی‌های آموزشی نقش مهمی ‌در تقویت حواس و قوای ذهنی و فکری کودک خواهند داشت.

اسباب‌بازی‌های مناسب برای کودکان در سنین مختلف، برای درک درست از اسباب بازیهای متناسب با هر رده سنی لازم است ابتدا ویژگی‌ها روحی و جسمی و علایق و بازی‌های مورد نیاز کودکان در ماه‌ها و سال‌های مختلف سنی شان شناسایی شود.

  • ۱ ماهگی: می‌تواند جغجغه را لمس کند.
  • ۲٫۵ ماهگی: می‌تواند جغجغه را تکان دهد.
  • ۳ ماهگی به بعد: می‌کوشد با هر دو دست اسباب‌بازی را به سوی خود کشیده و آنرا لمس نماید. در این سن آویز تخت نوزاد را روی تختخواب بچه آویزان کنید و تصاویر رنگی در اتاقش قرار دهید.
  • ۵ ماهگی: نوزاد با بررسی اسباب‌بازی‌ها با چشم، سرگرم می‌شود. اگر مکعبی در دسترس کودک قرار دهید، با خوشحالی آن را می‌گیرد.
  • ۶ ماهگی: از خندیدن، پرتاب کردن اسباب‌بازی‌ها و لذت بردن از صدای به زمین خوردن آنها و کشیدن اسباب‌بازی‌های آویزان شده به سمت خود، لذت می‌برد. جغجغه با رنگ‌ها و بافت‌های متفاوت و رنگ‌های روشن و شاد، قطعاتی مخصوص گذاشتن در دهان، کتابهای نرم یا پهن و در کل اسباب‌بازی‌های آویزی که تحرک، رسیدن و گرفتن و لگد پرانی را تشویق می‌کند برایش مناسب است.
  • ۷ ماهگی: اسباب‌بازی‌ها حرکت‌دار و صدادار را دوست دارد.
  • ۸ماهگی: اسباب‌بازی‌های خود را پرتاب می‌کند. این کار برای کودک یک نوع بازی تلقّی می‌شود. نوع دیگر بازی، به هم زدن دو شیء یا دو مکعب یا دو اسباب‌بازی‌ است. به تدریج کنجکاوی او بیشتر شده، اشیا را دورتر پرتاب می‌کند.
  • ۹ ماهگی: تلاش کودک برای بلند شدن و راه رفتن آغاز می شود. پس از راه افتادن، به اشیایی علاقه دارد که بتواند با آنها کاری انجام دهد.
  • ۱۰ ماهگی: مشغول کشف دنیای اطرافش است. دوست دارد اشیا را قطعه قطعه کند و از داخل کردن یک شیء در شیء دیگر لذت می‌برد. اشیا را داخل جعبه می‌گذارد و مجددا بیرون می‌آورد.
  • ۱۱ و ۱۲ ماهگی: به اجسام کوچک علاقه‌مند است. از بازی های مشترک (دالی، مخفی کردن اجسام و دنبال هم کردن) لذت می‌برد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نی نی لند

فروشگاه سیسمونی نی نی لند ،ارائه دهنده کلیه کالاهایی که نوزاد لازم دارد از برترین برندهای سیسمونی (تضمین بهترین خرید اینترنتی)سایت سیسمونی - کالسکه - شیشه شیر - ساک لوازم نوزاد - صندلی ماشین

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]