اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294852415243

گزارش یونسکو از تاثیر کوئید۱۹ بر آموزش در جهان

وقتی کرونا به جنگ آموزش می‌رود

کد: 139902294852415243

https://bit.ly/2ThvRyz

، مشهد , (اخبار رسمی): طبق آماری که یونسکو منتشر کرده، کرونا موجب شده که فرآیندهای آموزشی حضوری در ۱۵۹ کشور جهان به طور کلی متوقف شود. بر اساس تازه ترین آمار، تعداد کشورهایی که آموزش را تنها به طور منطقه‌ای در نقاط پرخطر تعطیل کرده‌اند، به کمتر از ده کشور می‌رسد.

وقتی کرونا به جنگ آموزش می رود
آمار تعطیلی مدارس در اثر انتشار ویروس کرونا (کوئید19)

طبق آماری که سازمان یونسکو منتشر کرده است، کرونا موجب شده که فرآیندهای آموزشی حضوری در ۱۵۹ کشور جهان به طور کلی متوقف شود و تحصیل یک میلیارد و دویست دانشجو و دانش آموز تحت تاثیر قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی خراسان،  بر اساس تازه ترین آمار، تقریبا در همه کشورهای جهان همچنان همه مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند و تعداد کشورهایی که آموزش را تنها به طور منطقه ای در نقاط پرخطر تعطیل کرده اند، به کمتر از ده کشور می رسد (کشورهایی که در تصویر با رنگ صورتی مشخص شده اند).

اخیرا چند کشور محدود نیز اجازه بازگشایی به موسسات و واحدهای آموزشی داده اند. در ایران با توجه به اظهارات رئیس جمهور حسن روحانی، احتمال بازگشایی موسسات و مدارس از اواسط خرداد ماه وجود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه خراسان

تاسیس موسسه به مهرماه 1383 بر میگردد. موسسه آموزش عالی خراسان هم اکنون با 2هزار نفر دانشجوی جاری، 29 نفر عضو هیات علمی تمام وقت و حدود 200 نفر استاد مدعو، یکی از برترین موسسات آموزشی استان خراسان به شمار می رود. 21 آزمایشگاه و کارگاه و 3 سایت کامپیوتر فعال نیز فضای آموزشی بسیار مطلوب وجذاب برای توسعه آموزش ها فراهم آورده است، وجود کتابخانه مجهز و سالن های مطالعه خواهران و برادران، سلف سرویس های جداگانه، نمازخانه های فعال و خوابگاه خواهران نیز ازجمله امکانات موجود در موسسه است. رشته های مهندسی شامل برق، معماری، عمران، کامپیوتر مکانیک و مهندسی پزشکی و رشته های حقوق، حسابداری و روانشناسی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های فعال در موسسه می باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | بهداشت و درمان