اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902294852813995

نکاتی برای خرید لوله مانیسمان

کد: 139902294852813995

https://bit.ly/2TlHxk5

، تهران , (اخبار رسمی): پیش از خرید لوله مانیسمان دانستن نکاتی برای خرید بهتر لازم و ضروری است، به طور کلی پیش از خرید هر یک مقاطع فولادی باید نیاز خود را بشناسید و اقدام به خرید محصولات و مقاطع با توجه به نیاز خود کنید.

نکاتی برای خرید لوله مانیسمان
نکاتی برای خرید لوله مانیسمان

پیش از خرید لوله مانیسمان دانستن نکاتی برای خرید بهتر لازم و ضروری است، به طور کلی پیش از خرید هر یک مقاطع فولادی باید نیاز خود را بشناسید و اقدام به خرید محصولات و مقاطع با توجه به نیاز خود کنید، اگر پروژه شما تحت نظارت مهندس ناظر اجرا میشود، بهتر است پیش از خرید مقاطع نظر کارشناسی مهندسان ناظر پروژه تان را بدانید.

برای خرید هر لوله ای چه لوله مانیسمان و چه لوله گالوانیزه و درزدار باید نکاتی مانند، اندازه، ضخامت و قیمت لوله را در نظر داشته باشید. و خرید محصولات بی ربط به پروژه خودداری کنید. 

پیش از خرید لوله مانیسمان باید رده آن را انتخاب کنید، رده لوله همان ضخامت آن است. که بین 20 تا 160 متفاوت است، 

هر یک از این رده ها برای کار خاصی مورد استفاده قرار میگیرند، به عنوان مثال: از رده 20 برای لوله کشی گاز ساختمان و از رده 40 برای تجهیزات آتش نشانی استفاده میشود. 

همچنین با توجه به متراژ فضایی که دارید باید تعداد لوله های مورد نیازتان را مشخص کنید، زیرا از آنجایی که لوله های مانیسمان از لوله های گران قیمت در بازار هستند، خرید تعداد بیشتر از نیازتان علاوه بر قیمت خود لوله ها قیمت نگهداری و بارگیزی آنها را هم در پی خواهد داشت. 

لوله مانیسمان، لوله ای بدون درز ، مقاوم و بدون اتصالات جوش است که بیشتر حجم بازار به لوله های وارداتی اختصاص یافته است به این خاطر که تولیدکنندگان کمتری در ایران این محصول را تولید می کنند و بیشتر کارخانه های صنعت فولاد، لوله گالوانیزه را تولید می کنند.

لوله های مانیسمان از انواع لوله های بدون درز هستند که به صورت شاخه ای و به حسب کیلوگرم فروخته میشوند. 

راهنمای مرحله به مرحله خرید لوله

اگر میخواهید لوله مانیسمان خریداری کنید حتما باید در ابتدا با یک مشاور مشورت کنید، برای مشورت میتوانید با کارشناسان تجارت فلز تماس بگیرید تا شما را در خرید محصولات مورد نیازتان همراهی کنند. 

در مرحله بعد باید استعلام قیمت بگیرید، برای یافتن بهترین قیمت ها میتوانید با کارشناسان فروش شرکت های مختلف تماس بگیرید و یا اینکه به وبسایت تجارت فلز مراجعه کنید در این وبسایت میتوانید لیستی کامل از قیمت های انواع مقاطع فولادی را مشاهده کنید و ثبت سفارش کنید. 

پس از اینکه محصول مورد نظرتان را انتخاب کردید و سفارش دادید، محل تحویل بار را با مسئول مربوطه چک کنید، و وقتی بارتان رسید حتما آن را با فاکتور خرید چک کنید، تا اگر محصولی که دریافت کرده اید با فاکتور مطابقت نداشت همان جا بتوانید مرجوع کنید.

در بیشتر شرکت ها و بنگاه ها، میتوانید محل تحویل بار را در درب کارخانه، محل و یا انبار انتخاب کنید، و در هر محلی که راحت تر بودید بار را تحویل بگیرید. 

خرید به صورت انلاین مزایای بسیار زیادی دارد، از مزایای خرید به صورت آنلاین میتوان به سهولت در خرید، امکان انتخاب بهترین قیمت و.. اشاره داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجارت فلز

شرکت توسعه تجارت فلز با داشتن ۲۵ سال تجربه موفق مدیران خود در بازار سنتی خرید و فروش فلزات ایران، از سال 1395 جهت پر کردن حلقه مفقوده کیفیت و خدمات برتر در بازار آهن و فولاد کشور و ایجاد تجربه خرید متفاوت، مطمئن و راحت برای مشتریان گرامی تاسیس گردید.ما با همراهی تیمی متخصص و متعهد از فارغ التحصیلان دانشگاهی و ارائه مشاوره صادقانه و تأمین انواع فلزات برای تمامی صنایع ایجاد ارزش و رضایتمندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]