اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304855414572

قیمت اجاق گاز 4 شعله توکار

کد: 139902304855414572

https://bit.ly/2LDmIvZ

، پاکدشت , (اخبار رسمی): انواع اجاق گاز در بازار ایران بصورت توکار و روکار تولید می‌شوند که هر کدام خریداران خود را دارند. اجاق گاز 4 شعله توکار از جمله تولیدات برندهای مختلف اجاق گاز در کشور است، که این نوع گاز را با جنس استیل و شیشه تولید می‌کنند. قیمت روز اجاق گاز 4 شعله ارزان را از این سایت دریافت کنید.

ارزان ترین قیمت اجاق گاز 4 شعله توکار
اجاق گاز 4 شعله شیشه ای توکار

اجاق گاز توکار چیست؟

حتما در بازار اجاق گاز های استیل و شیشه را مشاهده کرده اید، اجاق هایی که استفاده از آن ها با کابینت امکان پذیر است. اجاق گاز توکار روی کابینت قابل استفاده بوده و در انواع جنس های شیشه و استیل تولید می شود. اگر فضای آشپزخانه کوچک است و می خواهید نوعی اجاق گاز تهیه کنید که هم فضای کمی اشغال کند و هم طراحی لوکسی داشته باشد، اجاق های توکار بهترین گزینه هستند چرا که ایمنی بالایی نیز دارند.

ویژگی های اجاق گاز 4 شعله صفحه ای

دارای ولوم نسوز از جنس باکالیت: امروزه تمامی ولوم اجاق های توکار و صفحه ای را از جنس باکالیت و نسوز تولید می کنند، چرا که این نوع ولوم ها داغ نمی شوند و در نتیجه کیفیت خود را از دست نمی دهند.

چدنی: از قطعات مهم یک اجاق گاز چدنی ها هستند، که به هر میزان کیفیت بالایی داشته باشند، به همان میزان، در طول مدت استفاده، تغییر رنگ و حالت نمی دهد.

فاصله بین مشعل ها: اجاق گاز های 4 شعله به گونه ای طراحی شده اند، که فاصله بین مشعل ها اجازه استفاده چندین ظرف روی اجاق گاز را به صورت همزمان می دهد.

توان حرارتی شعله پلو پز: توان بالای شعله پلوپز این امکان را به مصرف کننده می دهد که بتواند در کمترین زمان غذای خود را آماده کند.

مقاوم در برابر ضربه و دمای بالا: اجاق گاز های صفحه ای شیشه و استیل هر کدام با توجه به کیفیت قطعاتی که دارند می توانند تحمل دمای بالایی داشته باشند. که از جمله ویژگی های برتر این اجاق گاز ها به شمار می رود.

شیر: هر شرکت تولید کننده از قطعاتی متفاوتی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. برخی برند ها شیر های ایتالیایی و برخی دیگر شیر های ایرانی برای اجاق های استیل و شیشه ای خود به کار می برند. که هر کدام دارای کیفیت متفاوتی است. از قطعاتی که عمر اجاق گاز را افزایش می دهد، می توان به شیر اشاره کرد.

سیستم ایمنی ترموکوپل

وظیفه اصلی ترموکوپل قطع و وصل کردن گاز ورودی به اجاق گاز است که باعث ایمنی بالای اجاق گاز می شود. اجاق های ساده و قدیمی این قطعه را ندارند اما اجاق های صفحه ای جدید مجهز به ترموکوپل تاپ تایم هستند. جهت خرید اجاق گاز 4 شعله توکار با ویژگی های فوق، به سایت این شرکت مراجعه کنید.

قیمت روز اجاق گاز 4 شعله توکار شیشه و استیل

حین تعیین قیمت هر اجاق گازی، ویژگی هایی که در بخش قبلی به آن ها اشاره شد، مورد بررسی قرار می گیرد. سپس درجه کیفیت اجاق گاز تعیین شده و با قیمت روز وارد بازار می شود. قیمت روز اجاق گاز 4 شعله توکار جنس شیشه و استیل را از طریق سایت و کارشناس فروش این مجموعه دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تولید اجاق گاز

این شرکت در زمینه تولید انواع اجاق گاز های صفحه ای توکار و همچنین انواع هود فعالیت می کند. اجاق گاز شیشه ای و استیل رومیزی از محصولات این شرکت بوده و بصورت عمده و جزئی در سراسر کشور عرضه می گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار