اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304856213744

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

کد: 139902304856213744

https://bit.ly/36dpth6

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از پرطرفدارترین رنگ‌های ساختمانی که در میان مردم طرفداران زیادی دارد، رنگ روغنی است، نقاشی کردن ساختمان با استفاده از رنگ روغنی بسیار ساده است و به سادگی می‌توان آن را پیاده سازی کرد.

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

یکی از پرطرفدارترین رنگ های ساختمانی که د رمیان مردم طرفداران زیادی دارد، رنگ روغنی است، نقاشی کردن ساختمان با استفاده از رنگ روغنی بسیار ساده است و به سادگی میتوان آن را پیاده سازی کرد. قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی در مقایسه با برخی رنگ ها و پیتنه کاری ارزان تر است.

همچنین به این دلیل که از این رنگ ها میتوان برای رنگ کردن انواع سطوح مانند: دیوارها، درب، پنجره و سقف استفاده کرد. بسیار رایج و محبوب است، اگر این روزها قصد دارید نقاشی ساختمانتان را با رنگ روغن انجام دهید و میخواهید در مورد قیمت و نحوه اجرای آن اطلاعاتی را کسب کنید در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

انتخاب بهترین رنگ روغنی

رنگ های روغنی در 4 نوع براق، مات و نیمه مات در بازار به فروش میرسند، که هر یک از آنها دارای مزایا و معایبی هستند. 

مثلا استفاده از رنگ های مات دیوار را کدر میکند اما در عین حال اگر دیوار ایرادی داشته باشد با استفاده از این رنگ میتوان این ایرادات را پوشاند، اما رنگ های براق با وجود اینکه سطح دیوار ها را روشن تر و درخشنده تر میکنند اما به دلیل انعکاس رنگ بالاتری که دارند، اگر روی سطح دیوار ایرادی وجود داشته باشد  آن را نمایان تر میکنند. در بیشتر مواقع از رنگ های نیمه مات برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده میکنند. 

تعرفه نقاشی ساختمان با رنگ روغنی جقدر است؟

معمولا 40 درصد هرینه نقاشی ساختمان اجرت نقاش و باقی آن هزینه رنگ، ابزارها و.. است، معمولا برای رنگ کردن دیوارها برای هر 3 تا 4 متر مربع 1 لیتر رنگ لازم است، و قیمت رنگ های روغنی برندهای مختلف با هم دیگر متفاوت هستند، برای همین نمیتوان قیمت پایه یا ثابتی را برای نقاشی معرفی کرد و قیمت نقاشی ساختمان با توجه به قیمت رنگ متفاوت خواهد بود. 

قیمت نقاشی دیوار با قیمت نقاشی سقف و یا درب و پنجره و همچنین متراژ بنا متفاوت است، به همین دلیل بهتر است که برای تعیین هزینه ها با کارشناسان مجموعه هنرکده راد تماس بگیرید تا ضمن مشور هزینه اجرای کار را نیز به شما اعلام کنند. 

اگر میخواهید رنگ ساختمان شما با کیفیت و چشمگیر باشد در مرحله اول باید کار را به مجموعه یا نقاش ماهر بسپارید، و سپس از رنگ های با کیفیت برای نقاشی استفاده نمایید. وجود این دو مورد میتواند رنگی باکیفیت، با دوام و زیبا برای شما به ارمغان بیاورد. 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رنگ روغنی می‌توانند رنگ آمیزی سازه ها با رنگ روغنی را در وبسایت هنرکده راد مطالعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هنرکده راد

گروه هنرکده راد با ۱۸ سال سابقه در امور رنگ آمیزی و بازسازی انواع سازه ها در شهر تهران و اقسام مقاطع کشور. با بیش از صدها پروژه داخلی در کشور و خارج از کشور تجربه بسیاری در این زمینه کسب نمودیم. در خصوص رنگ آمیزی نمای انواع ساختمان ها، سازه های اداری و سفارتخانه‌های خارجی، پتینه کاری و میکروسمنت بصورت حرفه ای که آموزش پتینه ومیکروسمنت در کشور ترکیه دوره تخصصی به عمل آمده است.

اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان