اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304856715322

رونمایی از سایت راه وردپرس با هدف ارائه محصولات وردپرسی اورجینال

کد: 139902304856715322

https://bit.ly/3cNAisL

، مرودشت , (اخبار رسمی): سایت راه وردپرس با هدف ارائه محصولات وردپرسی اورجینال به آدرس Rahwp.com در تاریخ 30 اردیبهشت راه اندازی و از آن رونمایی شد.

رونمایی از سایت راه وردپرس با هدف ارائه محصولات وردپرسی
رونمایی از سایت راه وردپرس با هدف ارائه محصولات وردپرسی اورجینال

به گزارش راه وردپرس، سایت Rahwp.com که یک سایت فروش محصولات اورجینال و آموزش های ویدیویی با پشتیبانی عالی است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ارائه محصولات وردپرسی اورجینال راه اندازی شد و پشتیبانی عالی و قدرتمند را تسهیل کند.

مهران حسینی راد، مدیر عامل راه وردپرس در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «اکثر دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند محصولات را به خوبی پشتیبانی نمی کنند ولی تیم ما بهترین پشتیبانی را دارد.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « پشتیبانی ما عالی و محصولات ما بی عیب و نقص است و تمرکز ما بر مشتریان وردپرسی است.»

گفتنی است راه وردپرس، به مناسبت این رونمایی، اقدام به تخفیف به مناسب ماه مبارک رمضان کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت راه وردپرس به آدرس Rahwp.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راه وردپرس

راه وردپرس بعد از چندین سال فعالیت قرار است ، منبع آموزشی باشد که بتوانید به راحتی با آن برای خود یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید و گامی بلند برای رسیدن به آرزو هایتان بر دارید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]