اطلاعات تماس
  • 099073*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304857215047

استیکر حمایت از کسب و کارها در اینستاگرام منتشر شد

کد: 139902304857215047

https://bit.ly/3bP1WnU

، تهران , (اخبار رسمی): در ایام کرونا حمایت از کسب و کارهای کوچک بسیار جدی و مهم تلقی شد. در همین راستا اینستاگرام استیکری را منتشر کرد که هر پیج بیزنسی بتواند به تبلیغ شغل خود و دیگر مشاغل بپردازد، تا تمامی مشاغل بتوانند مدلی جدید برای فروش خود ارائه دهند.

بیزینس اینستاگرام استیکر حمایت از کسب و کارها را ساخت
استیکر حمایت از مشاغل کوچک و خرد

حتما شما هم تا به حال کلمه ی بیزینس را شنیده اید، که این مقاله را انتخاب کرده اید. کلمه ی بیزینس یا در معنای فارسی آن کسب و کار یکی از مهم ترین دغدغه‌های کاربران است. این مورد خود را زمانی نشان داد که در ایام قرنطینه قرار گرفتیم.

در حال حاضر اینستاگرام در آپدیت‌های جدید خود تلاش کرده است تا کسب و کارهای کوچک را حمایت کند. از این رو یک استیکر جدید را به مجموعه استیکر‌های قبلی خود اضافه کرده است. حال در این مقاله قصد داریم تا مقداری در مورد استیکر جدید اینستاگرام صحبت کنیم.

نکته: در ابتدا بهتر است به این نکته بپردازم که اگر دارای یک پیج بیزینسی هستید و یا می خواهید یک پیج بیزینسی داشته باشید، این مقاله را مطالعه کنید و در غیر این صورت این مقاله برای شما مفید نخواهد بود.

برای تمامی کسب و کارها مهم است که دارای یک پیج بیزینسی باشند. داشتن یک پیج بیزینسی اینستاگرام یکی از روش‌های بالا بردن میزان فروش شماست. شما به عنوان یک کاربر که می خواهد پیجی بیزینسی داشته باشد، می توانید مقاله ی زیر را مطالعه کنید و یک پیج بیزینسی داشته باشید.

بیزینس در اینستاگرام

حال به سراغ افرادی می رویم که دارای پیج بیزینسی هستند. و البته امیدواریم که شما هم پیج بیزینی خودتان را ساخته باشید و ادامه ی مقاله را با ما همراه باشید.

در ایام کرونا که یک قرنطینه ی وسیع در سراسر جهان صورت گرفت، تیم اینستاگرام برای حمایت از کسب و کارهای کوچک که در این ایام ضرر زیادی را متحمل شده اند، استیکری طراحی کرده است. این استیکر برچسب حمایت از مشاغل کوچک نام گرفته است. هر یک از صاحبان پیج می توانند از این استیکر استفاده کنند و به مشتریان جدیدی دست پیدا کنند.

مراحل استفاده از این استیکر

در مرحله ی اول ابتدا وارد قسمت استوری اینستاگرام خود می شوید. پس از آن بخش استیکرها را باز می کنید. حتما استیکر support small bussines را دیده اید.

در این جا از شما می خواهد تا کسب و کار مورد علاقه ی خود را بنویسید. به عنوان مثال من کسب و کارهای مربوط به گل را انتخاب کرده ام. حال اینستاگرام خود پیج‌های بیزینسی مربوط به گل‌ها را برای من نمایش می دهد و من می توانم هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنم و با دیگر دوستانم به اشتراک بگذارم.

با این روش هر کاربری می تواند از کسب و کار کوچک خود و دوستان خود حمایت کند. شما می توانید کسب و کار مربوط به دوستان خود را تبلیغ کنید و در این شرایط از کسب و کار آن‌ها حمایت کنید.

نکته: حتما پیج خود را بیزینسی کنید تا اکانت کسب وکار شما در قسمت جستجو قرار بگیرد و دوستانتان بتوانند به راحتی اکانت شما را بین خودشان تبادل کنند.

در این مطلب جدیدترین روش‌های اینستاگرام در رابطه با کسب و کارهای کوچک توضیح داده شد. با استفاده از این قابلیت از دوستان و اطرافیان خود حمایت کنید. اینستاگرام قول داده تا در زمان‌های آتی قابلیت‌های دیگری را نیز به نفع کسب و کارهای کوچک راه اندازی کند، تا این کسب و کارها با مشکل جدی مواجه نشوند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 099073*****
[نمایش اطلاعات]