اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304857515310

سایت پایا دما ارائه اطلاعات فنی و تخصصی درباره محصولات و تجهیزات تاسیساتی

کد: 139902304857515310

https://bit.ly/3e1tyb6

، تهران , (اخبار رسمی): پایا دما ارائه دهنده اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره محصولات تاسیسات است.

سایت پایا دما ارائه اطلاعات فنی و تخصصی درباره محصولات و تجهیزات تاسیساتی
پایا دما

به گزارش پایا دما، سایت payadama.com یک سایت فروشگاه آنلاین تجهیزات تاسیساتی است که با بهره گیری از پرسنل مجرب آشنا به مسائل فنی و تخصصی و آشنا به بازار تاسیسات (سیستم های تهویه مطبوع، موتورخانه ،استخر،آتش نشانی،اعلان حریق،تاسیسات صنعتی) افتخار خدمتگزاری شما را دارد.

از خدمات این سایت و تمایز آن می توان به ارائه مناسب ترین قیمت ها و و امکان مقایسه قیمت ها، مقایسه ساده مدل های مختلف محصول و دریافت اطلاعات فنی و تخصصی دقیق قبل از خرید محصول اشاره کرد.

خرید اینترنتی بر اساس اعتماد دو طرفه از اهداف اصلی شرکت پایادما است. هیچ گونه جنس قاچاق و نامعتبری در فروشگاه پایا دما ارائه نمی شود.

گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت پایا دما به آدرس payadama.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پایا دما

در راستای گسترش دسترسی به دنیای مجازی ، اینترنت و عدم نیاز به حضور مشتریان محترم جهت تهیه کالاهای مورد نیاز ،شرکت پایا دما با بهره گیری از پرسنل مجرب آشنا به مسائل فنی و تخصصی و آشنا به بازار تاسیسات (سیستم های تهویه مطبوع،موتورخانه ،استخر،آتش نشانی،اعلان حریق،تاسیسات صنعتی) افتخار خدمتگزاری شما را یافته است. خرید اینترنتی بر اساس اعتماد دو طرفه از اهداف اصلی شرکت پایادما است.هیچ گونه جنس قاچاق و نامعتبری در فروشگاه پایا دما ارائه نمی شود. خرید اینترنتی یعنی ترافیک شهری کمتر،آلودگی کمتر هوا،صرفه جویی در وقت ،دسترسی به بهترین قیمت ها و امکان مقایسه قیمت ها، مقایسه ساده مدل های مختلف محصول و دریافت اطلاعات فنی و تخصصی دقیق قبل از خرید محصول. متاسفانه امروزه سودجویی های فراوانی در فروشگاه های اینترنتی فاقد اعتبار شکل می گیرد که قابل تامل و بحث است. شرکا پایا دما سعی در جستجوی روزانه محصولات جدید ،جمع آوری اطلاعات فنی و تخصصی مفید درباره محصولات تاسیسات و به نمایش گذاشتن آن ها ،ارائه مناسب ترین قیمت ها و در نهایت معامله دوستانه با مشتریان محترم را دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار