اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304857815171

بررسی فواید پودر ماهی

کد: 139902304857815171

https://bit.ly/3bRCyOA

، تهران , (اخبار رسمی): پودر ماهی به عنوان ارزشمندترین مکمل خوراک دام و طیور در سراسر جهان شناخته می‌شود. کارخانه تولید پودر ماهی آراداکس با تولید تناژ بالا این محصل و ارسال به سراسر کشور سعی در ارائه خدمات به متقاضیان این امر دارد.

مکملی ارزشمند به نام پودر ماهی
بررسی فواید پودر ماهی

پودر ماهی محصولی ارزشمند است که به عنوان مکمل در غذای دام و طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده که از گوشت ماهی یا بقایای غیر قابل مصرف آن تهیه می‌شود، پس از خشک کردن تحت شرایط استاندارد، پودر شده و در حجم پایین به غذای دام و طیور اضافه می‌شود. فراوری این ماده باید در محیطی پاکیزه و به دور از هرگونه آلودگی صورت پذیرد. کارخانه پودر ماهی آراداکس از جمله مراکز معتبری است که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند. این مرکز مجهز به آخرین تکنولوژی‌های تولید پودر ماهی است که مطابق با استانداردهای بین المللی است.

مزایای استفاده از پودر ماهی

از پودر ماهی به منظور رفع کمبودهای بدن حیوانات استفاده می‌شود. در واقع ترکیب غذایی دام و طیور به نحوی است که معمولا بدن این حیوانات با کمبودهای مختلف ویتامینی و پروتئینی مواجه می‌شود. این کمبودها منجر به تضعیف سیستم ایمنی و در نهایت کاهش بازدهی پرورش این حیوانات می‌شود. در نهایت شیر، گوشت و تخم مرغ عرضه شده از سوی این تولیدی‌ها، کیفیت پایین‌تری خواهد داشت. کود پودرماهی منبع سرشاری از ویتامین‌های ب، آ و ای است و همچنین مواد پروتئینی موجود در این ماده تاثیر مهمی در تقویت سیستم ایمنی دام و طیور خواهد داشت. سایر مواد ارزشمند نظیر انواع اسیدهای چرب غیر اشباع و عناصر معدنی همانند ید و سلنیوم از طریق این مکمل به دام و طیور خورانده می‌شود.

خرید پودر ماهی برای مصارف پرورش دام و طیور

با توجه به مزایایی که در مورد این مکمل غذایی ذکر شد، به جرات می‌توان گفت استفاده از پودر ماهی در پرورش دام، مرغ و جوجه از ترکیبات الزامی است. بنابراین مرغداری‌های عرضه کننده گوشت و تخم مرغ و گاوداری‌ها بایستی این ماده را در ترکیب غذایی این حیوانات قرار دهند. در واقع این ترکیب در مقدار استاندارد آن تضمین کننده سلامت این حیوانات خواهد بود. خرید پودر ماهی از کارخانه پودر ماهی بصرفه‌ترین روش تهیه‌ی این مکمل است. پودر ماهی را می‌توان از کارخانه پودر ماهی با قیمت‌های بسیار مناسب‌تر تهیه کرد.

کارخانه پودر ماهی آراداکس

یکی از کارخانه‌های مطرح در زمینه‌ی تولید و عرضه پودر ماهی، خرید پودر ماهی آراداکس است. با توجه به شرایط موجود در این مرکز، محل تولید و انبار پودر ماهی همواره مورد بررسی قرار می‌گیرد و از این رو دارای استانداردهای تایید شده از سوی مراکز مربوطه است. این کارخانه پودر ماهی تهران هر روزه حجم قابل توجهی از پودر ماهی تولیدی را به مراکز پرورش مرغ و دام ارسال می‌کند.

برای اطمینان از کیفیت و ارزش غذایی این مکمل، محصولات تولیدی تحت آنالیز پودر ماهی قرار می‌گیرند. برای خرید پودر ماهی ارزان و استاندارد می‌توانید به کارخانه پودر ماهی تهران با عنوان کارخانه پودر ماهی آراداکس مراجعه کنید. فروش پودر ماهی توسط این مرکز در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. جهت اطلاع از قیمت پودر ماهی و سایر مشخصات می‌توانید با همکاران ما در این مرکز تماس حاصل کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آراداکس

ماشین سازی آراد با بیش از ربع قرن سابقه در زمینه ی تولید مخازن تحت فشار من جمله دیگ های بخار ، آبگرم ، آبداغ ، روغن داغ فعالیت خود را آغاز نمود و پس از طی گذر سالیان دراز در زمینه های دیگر نیز فعالیت خود را در پی گرفت و از محصولات تولیدی آن میتوان به موارد ذیل اشاره نمود. – دی اریتور – سختی گیر های اتوماتیک – مخازن استیل – میز های برش آهن و … – مخازن استیل – دیگ پخت – خشک کن دیسکی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]