اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902304858010588

پماد هموروئید ایرانی گیاهی ساریژ با استفاده از فرمول باستانی

کد: 139902304858010588

https://bit.ly/36bPjlK

، بهشهر , (اخبار رسمی): قیمت خرید پماد هموروئید ایرانی گیاهی ساریژ نسبت به نمونه خارجی آن بسیار پایین‌تر ولی دارای اثرگذاری بالایی است. فرمول این کرم از کتب باستانی استخراج شده و در گذشته به عنوان یک داروی جامع برای درمان انواع بیماری‌های مفصلی، ماهیچه‌ای، پوستی و درونی در جنگ‌ها از آن بهره می‌بردند.

قیمت خرید پماد هموروئید ایرانی گیاهی ساریژ با استفاده از فرمول باستانی
پماد هموروئید ایرانی گیاهی ساریژ با استفاده از فرمول باستانی

قیمت خرید پماد هموروئید ایرانی گیاهی ساریژ نسبت به نمونه خارجی آن بسیار پایین تر ولی دارای اثرگذاری بالایی است. فرمول این کرم از کتب باستانی استخراج شده و در گذشته به عنوان یک داروی جامع برای درمان انواع بیماری های مفصلی، ماهیچه ای، پوستی و درونی در جنگ ها از آن بهره می بردند.

هموروئید یا بواسیر یکی از شایع ترین بیماری های ناحیه ی مقعد است، که در اثر وارد آوردن فشار زیاد به این ناحیه ایجاد میشود در واقع می توان گفت هموروئید بالشتک هایی پرخونی است که در زمان دفع پرخون شده و به این عمل کمک می کند،

در صورت وارد آوردن فشار زیاد به این بالشتک ها که معمولاً به سبب یبوست است، هموروئید پاره شده و به صورت خونریزی و بیرون زدگی از مقعد نمایان می شود. پماد آنتی هموروئید ساریژ یکی از داروهایی است که جهت این درمان ، بسیار کاربرد دارد و می تواند مشکلات دیگر مقعد مانند التهاب راســت روده، شقاق همراه با فیستول و آزردگی و خارش  اطراف مقعد را نیز برطرف کند.

درمان دارویی اولین خط درمان در زمان ابتلا به بیماری شایع هموروئید یا بواسیر بوده که البته فقط در مراحل ابتدایی ابتلا به بیماری و قبل از وخامت آن می‌تواند برای کنترل درد و خونریزی، خارش و سوزش ناراحت کننده فرد مناسب باشد و به صورت موقتی علایم فرد را کاهش دهد.

اگرچه این دارو بدون نسخه پزشک نیز قابل تهیه خواهد بود ولی توصیه می‌شود تا جای ممکن از مصرف خودسرانه آن پرهیز شود زیرا در مواردی ممکن است با ایجاد تأخیر در روند بهبودی فرد منجر به تشدید آسیب بافتی و از دست رفتن زمان طلایی در درمان برخی بیماریهای جدی گوارشی و مقعدی شود.

نحوه استفاده از پماد هموروئید ساریژ

برای استفاده صحیح از کرم آنتی هموروئید ساریژ باید تمام نکات راهنمایی موجود بر روی بسته بندی محصول را دنبال کرد.

 قبل از استفاده، منطقه را با صابون ملایم و آب تمیز کنید، خوب شستشو دهید و سپس خشک کنید. محصول را به پوست ناحیه آسیب دیده 4 بار در روز، معمولاً صبح هنگام و قبل از خواب یا بعد از هر بار اجابت مزاج  استعمال کنید.

پماد هموروئید جهت درمان علائم هموروئید خارجی، بیماری های دردناک اطراف مقعد، درمان خارش قسمت خارجی دستگاه تناسلی زنان و خارش مقعد مصرف میشود به علاوه پماد آنتی هموروئید اختلالات مجرای مقعدی مانند التهاب راست روده ، شقاق مقعد و فیستول را نیز بهبود می بخشد. به طور کلی می توان گفت پماد هموروئید قادر است علائم زیر را درمان کند:

  • بهبود التهابات و تورم
  • کاهش درد
  • رفع خونریزی
  • بهبود زخم
  • درمان سوزش و خارش
  • کاهش علائم کلی بواسیر

 بواسیر یکی از بیماری های ناحیه ی مقعد است که به سبب کشیدگی عروق در این ناحیه ی ایجاد می شود، برخی از عوامل مثل ابتلا به برخی از بیماری ها، یبوست، بارداری و … می توانند موجب ایجاد بواسیر شوند، بواسیر همراه با علایمی از جمله درد، التهاب و خونریزی و…ایجاد می شود و نیاز به درمان فوری دارد.

قیمت پماد آنتی هموروئید ایرانی و گیاهی ساریژ در حال حاضر 100 هزار تومان در بازار عرضه می شود.

علاقه مندان می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره 09023396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی