کد: 139902314858715065

مرکز فروش سجاده فرش در کاشان

کد: 139902314858715065

https://bit.ly/2zZ93Na

، کاشان , (اخبار رسمی): در مرکز فروش سجاده فرش شرکت‌هایی وجود دارند که به صورت اینترنتی و از طریق شبکه‌های اینترنتی محصولات خود را به اشتراک می‌‌گذارند. خریداران می‌توانند با مراجعه به سایت مربوط به شرکت‌های تولید کننده بنا بر سلیقه خود سجاده فرش سفارش دهند.

مرکز فروش سجاده فرش در کاشان
مرکز فروش سجاده فرش در کاشان

امروزه شهرستان کاشان به عنوان مرکز فروش سجاده فرش و تولید فرش مسجدی شناخته شده است. اما به نظر شما برای خرید سجاده فرش باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ فروش سجاده فرش بیشتر در کدام یک از شهرهای کشور صورت می گیرد ؟ زیرا در این شهر شرکت های تولیدی فرش و سجاده فرش بیشماری وجود دارد.

در کاشان تولید فرش های سجاده ای توسط دستگاه های فوق پیشرفته شکل می گیرد. سجاده فرش های مسجدی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند. سجاده فرش های شرکت های مختلف دارای ویژگی های مختلفی هستند به همین دلیل برای خرید یک سجاده فرش خوب باید به شرکت های مختلف سر بزنید و در نهایت از شرکتی خرید کنید که محصول با کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد. به همین دلیل اگر قصد خرید فرش سجاده ای برای مساجد و حسینیه های خود دارید از قبل برای خرید آن اقدام کنید.

سجاده فرش مسجدی 

سجاده فرش های مسجدی به فرش و زیر انداز هایی گفته می شود که مخصوص مساجد و حسینیه ها بافته می شوند. سجاده فرش ها محصولی از تولیدات دستگاه های پیشرفته فرش های ماشینی هستند. سجاده فرش هایتولید شده توسط دستگاه های تولید کننده سجاده دارای شانه و تراکم هستند. سجاده فرش ها متناسب با میزان شانه و تراکمی که دارند معرفی می شوند. هر چه کیفیت دستگاه های بافت فرش ماشینی بهتر باشد کیفیت فرش سجاده ای نیز بهتر می شود. همیشه قبل از خرید سجاده فرش باید طرح های فرش سجاده ای را انتخاب کنیم.

طرح سجاده فرش ها 

طرح های فرش های سجاده ای مسجدی دو دسته تقسیم بندی می شوند . سجاده فرش ها دو دسته دارند که شامل موارد زیر است :

1) سجاده فرش محرابی : سجاده فرش های محرابی به سجاده هایی گفته می شود که طرح اصلی آن ها به صورت محراب است. از این سجاده فرش ها بیشتر در مساجد و نمازخانه ها استفاده می شود.

2) سجاده فرش تشریفاتی : این سجاده فرش های ماشینی در اطراف حاشیه خود طرح های گل و بوته دارند. از این سجاده فرش ها برای مکان های بزرگ وحسینیه ها و هتل ها و استفاده می شود.

رنگ زمینه فرش سجاده ای 

انتخاب رنگ زمینه فرش بستگی به مسجد و کاشی کاری های مسجدی و نظر هیات امنای مسجد دارد . امروزه رنگ زمینه ی پر فروش و پر توجه در میان خریداران فرش سجاده ای بیشتر آبی فیروزه ای است. اما امروزه سجاده فرش های مسجدی با رنگ های دیگری همچون روناسی , سبز ,گردویی, زرشکی نیز فروش دارند. لازم به ذکر است بعضی از شرکت های مرکز فروش سجاده فرش در کاشان رنگ های سفارشی برای تولید سجاده دارند و سجاده فرش هایی به رنگ های فیلی ,موشی, بادامی ,کرم تولید می شود.

لازم به ذکر است که رنگ زمینه ی فرش های سجاده ای هیچ تاثیری در قیمت فرش های مسجد ندارند.

کیفیت سجاده فرش های ماشینی و فرش سجاده ای

کیفیت فرش های مسجدی در مرکزفروش سجاده فرش به چه چیزی بستگی دارد؟

1) جنس الیاف فرش سجاده ای : جنس نخ مصرف شده در سجاده فرش تاثیر بسیار زیادی در کیفیت فرش های سجاده ای مسجدی دارند . وقتی از الیاف مرغوب برای بافت فرش استفاده کنیم فرش های سجاده ای ما دوام و ماندگاری بیشتری خواهند داشت. بهترین نوع جنس که برای الیاف فرش سجاده ای استفاده می شود, الیاف صد در صد اکرولیک است. شفاف بودن فرش هایی که از الیاف اکرولیک در بافت آن ها استفاده شده بیشتر است اما الیاف اکرولیک پرز می دهند ,و راه حل مقابله با پرزدهی فرش های اکرولیک نیز , هیت ست بودن الیاف است.

2) شانه و تراکم سجاده فرش ماشینی : شانه و تراکم سجاده فرش های ماشینی یکی دیگر از عواملی هستند که در کیفیت فرش های سجاده ای اثر می گذارند. درست است که هر چه شانه و تراکم فرش های ماشینی بالاتر باشد کیفیت فرش ها نیز بهتر می شود اما به شما پیشنهاد می کنیم که فرش هایی را خریداری کنید که شانه ی ان ها ۵۰۰ و یا ۷۰۰ باشد.

دقت کنید که هر چه شانه فرش های ماشینی بیشتر شود ارتفاع خاب فرش های سجاده ای کمتر می شود. بهترین شانه برای فرش های سجاده ای ماشینی مسجدی همان فرش های 700شانه و ۵۰۰ شانه است. لازم است بدانید که فرش ها با هر میزان شانه دارای تراکم مشخصی هستند.

3) پود فرش ماشینی : پود فرش ماشینی یکی از مهم ترین عواملی است که تعیین کننده عمر و دوام و ماندگاری بیشتر فرش های ماشینی است. البته لازم به ذکر است که جنس پود فرش ماشینی تقریبا در جلوه و زیبایی آن هیچ اثری ندارد. اما پشت فرش های ماشینی بیشتر توسط پود فرش های ماشینی مشخص می شود. برای اینکه فرش سجاده مقاومت وماندگاری بیشتری داشته باشد از جنس پود هایی استفاده می کنند که به پنبه نزذیک تر باشد و جوت کمتری در آن به کار رفته باشد. در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است باید از فرش هایی که جنس نخ پودی مقاوم دارند استفاده کنند.

مرکز فروش سجاده فرش و فروش فرش سجاده ای

امروزه برای فروش سجاده فرش های ماشینی راه های متفاوتی وجود دارد. مثلا می توانیم خرید به صورت حضوری و مستقیم و یا به صورت اینترنتی انواع فرش سجاده ای را
داشته باشیم. امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده فرش مسجد , فروش اینترنتی سجاده فرش نیز انجام می دهند. در مرکز فروش سجاده فرش شرکت هایی وجود دارند که به صورت اینترنتی و از طریق شبکه های اینترنتی محصولات خود را به اشتراک می گذارند. شما خریداران گرامی با مراجعه به سایت مربوط به شرکت های تولید کننده می توانید بنا بر سلیقه خود سجاده فرش را سفارش دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فرش ثریا

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان از بزرگترین تولیدکنندگان فرش مسجد یا سجاده فرش در ایران می‌باشد. این شرکت در شهرستان کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران، با کوله باری از تجربه، فعالیت خود را به طور تخصصی بر روی طراحی و بافت فرش سجاده‌ای آغاز نموده است. شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است که با استفاده از مدرنترین ماشین آلات بافندگی نظیر وان‌دویل بلژیک، تکسیما و شونهر آلمان و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه سهمی در مفروش نمودن مساجد و نمازخانه های کشور داشته باشد. این شرکت با آمیختن هنر اصیل ایرانی و ذوق و سلیقه‌ی امروزی در طراحی نقشه های فرش سجاده ای مساجد و همچنین با در نظر گرفتن فرهنگ‌های مختلف مردم ایران زمین، توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت تولید فرش مساجد به دست آورد. شرکت فرش ثریا کویر کاشان همچنین در زمینه‌ی صادرات سجاده فرش به خارج از کشور به خصوص حوزه‌ی خلیج فارس پا به عرصه گذاشته است و به عنوان کارآفرینی نمونه در کشور فعال می‌باشد.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار