اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902314858814572

خرید اجاق کباب پز دوشعله رومیزی

کد: 139902314858814572

https://bit.ly/2zhEh26

، پاکدشت , (اخبار رسمی): انواع اجاق کباب پز دوشعله باکیفیت، با جنس بدنه لعابی که بصورت رومیزی تولید و برای مصارف خانگی و مسافرتی مناسب است، توسط این شرکت در سراسر کشور با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

خرید ارزان اجاق کباب پز دوشعله رومیزی
اجاق کباب پز دوشعله رومیزی لعابی

انواع اجاق کباب پز

یکی از انواع اجاق های مورد استفاده بیشتر مردم، اجاق های کباب پز است. این اجاق ها در انواع مختلف تولید می شوند که هر کدام کاربرد های خاصی دارند و هر خریداری با توجه به نیاز خود، نوعی از اجاق کباب پز را خریداری می کند. در بازار امروز ایران انواع اجاق کباب پز، در مدل ها و کاربرد های زیر تولید می شوند.

  1. اجاق ذغالی
  2. اجاق برقی
  3. اجاق گازی
  4. کباب پز ایستاده
  5. کباب پز رومیزی
  6. کباب پز برقی با المنت
  7. کباب پز با صفحه نچسب
  8. اجاق کباب پز خانگی
  9. اجاق کباب پز صنعتی

اجاق کباب پز رومیزی خانگی از جنس لعاب، از جمله تولیدات جدید در بازار است. امروزه تولید کننده ها جهت رفع نیاز مشتریان خود، انواع اجاق کباب پز را به صورت رومیزی و خانگی تولید می کنند که فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. اجاق کباب پز دوشعله رومیزی برند شهاب گاز از جمله باکیفیت ترین اجاق هاست که بهترین طراحی را برای اجاق کباب پز انجام داده است. به طوری که اجاق هم دارای بخش کباب پز است و هم دارای شعله. این نوع طراحی بسیار منحصر به فرد بوده و به دلیل پرکاربرد بودن، خریداران بسیاری نیز دارد.

مشخصات فنی اجاق کباب پز دوشعله

اجاق گاز کباب پز دو شعله دارای یک قسمت کباب پز به همره دو شعله مجزا برای کاربرد های مختلف است. جنس بدنه این اجاق ها از لعاب بوده و همانند اجاق های رومیزی ساده دارای فندک و ترموکوپل نیستند. دارای مدل کاملا ساده و جمع و جور است و به دلیل حجم کم، در هر مکانی می توان از آن استفاده کرد. اغلب برای کاربرد های خانگی استفاده دارد و سینی تعبیه شده در زیر کباب پز، استفاده از آن را در بخش های مختلف خانه امکان پذیر کرده است. این محصول در رنگ های سفید و مشکی تولید می شود.

مرکز تولید اجاق کباب پز دوشعله رومیزی

اجاق کباب پز دوشعله امروزه توسط برند های بسیاری تولید می شود. که از جمله می توان به اجاق کباب پز شهاب گاز اشاره کرد. این اجاق ها دارای دو شعله بوده و بصورت رومیزی استفاده می شود. با توجه به نوساناتی که در قیمت این نوع کباب پز در بازار وجود دارد؛ جهت خرید و ثبت سفارش، از این مرکز تولید، با مدیریت فروش در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تولید اجاق گاز

این شرکت در زمینه تولید انواع اجاق گاز های صفحه ای توکار و همچنین انواع هود فعالیت می کند. اجاق گاز شیشه ای و استیل رومیزی از محصولات این شرکت بوده و بصورت عمده و جزئی در سراسر کشور عرضه می گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار