اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902314859015332

برای انتخاب تعمیرکار چیلر مجرب چه مهارت‌هایی نیاز است؟

چرا انتخاب تعمیرکار چیلر حرفه‌ای نیاز است؟

کد: 139902314859015332

https://bit.ly/2zRBOvl

، تهران , (اخبار رسمی): اگر شما هم به دنبال تعمیرکار چیلر جذبی، تعمیرکار چیلر تراکمی و یا تعمیرکار هواساز صنعتی با قیمت مناسب هستید، در ادامه روند انتخاب تعمیرکار چیلر متخصص و مجرب آمده است.

چرا انتخاب تعمیرکار چیلر حرفه ای!؟مهارتهای تخصصی و دلایل انتخاب
چرا انتخاب تعمیرکار چیلر حرفه‌ای نیاز است؟

یکی از تجهیزاتی که در سال‌های اخیر برای ساختمان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، چیلر و هواساز است. نصب سیستم‌های هواساز و چیلر به تخصص و تبحر نیاز دارد و برای این کار باید از یک متخصص کمک بگیریم؛ اما وقتی به تعمیرات هواساز و چیلر نیاز داریم به کجا مراجعه کنیم؟ تعمیر چیلر را باید به چه کسی بسپاریم؟ تعمیرکار هواساز در تهران کیست؟ برای نگهداری و سرویس چیلر از چه کسی کمک بگیریم؟ سرویسکار چیلر در نزدیکی من وجود دارد؟ تعمیرکار چیلر تراکمی و جذبی نزدیک ما کجاست؟ راه‌اندازی هواساز و سیستم تهویه مطبوع را باید به چه کسی بسپاریم؟ و بسیاری سؤالات دیگر که قطعاً در هنگام استفاده از هواسازها و چیلرها، با آن‌ها برخورد خواهید کرد.

تعمیرکار چیلر باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

توانایی درک و تشریح مفاهیم انتقال نیرو و فشار یک تعمیرکار چیلر

  • آشنایی با انواع فرمولهای نیرو و کاربرد آنها
  • آشنایی با گشتاور و فرمولهای آنها
  • آشنایی با انواع فرمولهای فشار و کاربرد آنها
  • آشنایی با انواع حرکت و فرمولهای آنها
  • شناسایی اصول بکارگیری روابط نیرو و فشار

مجموعه آرسان تهویه ، سعی دارد که با مشاوره در حوزه انتخاب تعمیرکار چیلر اطلاعات روز و کاربردی را ارائه دهد. متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات چیلر را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار چیلر دانست، چرا توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی چیلر بسیار دشوار و زمان بر است.

به هر تعمیرکار چیلر نمی توان اعتماد کرد متاسفانه در حال حاضر در بازار افرادی سودجو وجود دارند که ادعای تعمیرات چیلر را می کنند، در حالی که این تعمیرات با دیگر بخش های تعمیرات ساختمان کاملا متفاوت است و هر شخصی را نمی توان تعمیرکار چیلر دانست، چرا توانایی تعمیر و شناخت سیستم برودتی چیلر بسیار دشوار و زمان بر است.

حتی مدارک فنی حرفه ای چندان قابل استناد نیست، چرا که یک دوره کوتاه مدت تعمیر چیلر برای آشنایی با چیلر های بسیار کم است و پروسه یادگیری سیستم های برودتی، چندین سال زمان و تلاش می طلبد و همچنین متاسفانه برخی از سازمان ها با دریافت مبلغی پول، اقدام به چاپ مدرک می کنند.

این افراد با پیشنهاد قیمت های بسیار پایین، کار را از مشتری گرفته اما در بلند مدت آسیب های جبران نا پذیری به سیستم برودتی زده و ضرر بسیار بالاتری را به مشتری وارد می کنند.

تعمیرات چیلر به دو گروه مکانیکال و الکتریکال تقسیم می شود که باید با توجه به خرابی مورد مشاهده در چیلر، تعمیر چیلر انجام پذیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آرسان تهویه

ما همیشه تمام تلاشمان را برای حفظ این ارزش‌ها کرده‌ایم و اهداف بلند و اعتبار حرفه‌ای خود را بر جزئیات کم‌اهمیت‌تر اولویت داده‌ایم. این نگاه به ما کمک کرده تا در طول دو دهه که از شروع کارمان گذشته است بتوانیم به بیش از دو هزار واحد صنعتی محصولات و خدمات خود را عرضه نماییم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار