اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902314861012957

یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟

کد: 139902314861012957

https://bit.ly/36kbTIP

، تهران , (اخبار رسمی): فرض کنید در دل شب وارد یک جنگل شده‌اید و هرچه سعی می‌کنید راهی در میان این تاریکی پیدا کنید به جایی نمی‌رسید. یادگیری زبان انگلیسی مثل زدن به دل یک جنگل در سیاهی شب است؛ همان‌قدر ناشناخته و پررمز و راز.

 یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟
یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید یادگیری زبان انگلیسی به یک سطح یا درجه‌ی خاص محدود نمی‌شود. یعنی حد مشخص و ثابتی برای یادگیری وجود ندارد تا بتوایم بگوییم یک زبان‌آموز با رسیدن به این نقطه دیگر همه چیز را درمورد زبان انگلیسی می‌داند. درواقع یک مقیاس تسلط بر زبان انگلیسی وجود دارد و براساس این مقیاس استاندارد، سطح تسلط یک زبان‌آموز را می‌سنجند.

برای رسیدن به هر کدام از این سطوح به میزان متفاوتی از کار و تلاش نیاز دارید و البته همه‌ی این‌ها به پیش‌زمینه‌ی قبلی‌تان هم بستگی دارد. ما در  یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟ نوشته می‌خواهیم بگوییم جدا از سطح و مقیاس‌های جهانی، می‌شود با رعایت بعضی فاکتورها و مطالعه‌ی تعدادی کتاب کاربردی و اصولی حتی به آموزش زبان در 50 روز هم فکر کرد. دنیا را چه دیدید؟

اندر احوالات هدف گذاری برای یادگیری زبان انگلیسی

قبل از هر قدمی لطفا یک هدف مشخص و واضح برای خودتان تعیین کنید و در قدم‌های بعدی آن را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید. مثلا با خودتان قرار بگذارید که در فلان بازه‌ی زمانی می‌خواهم به چه مباحثی و از کدام کتاب‌ها مسلط شوم. فراموش نکنید برنامه‌ی نامشخص و هدف‌های پرت شما را به‌جایی نمی‌رسانند و فقط باعث می‌شوند مسیر طولانی‌تر و پر پیچ‌وخم‌تری داشته باشید.  

موتور انگیزه‌تان را روشن نگه دارید

انگیزه را دست‌کم نگیرید. حتی اگر هدف و وسیله آماده باشند باز هم به چیزی احتیاج دارید که دائم هول‌تان بدهد و شما را روی پا نگه دارد. انگیزه می‌تواند از جزئیات خیلی کوچک شروع شود و تا بزرگ‌ترین هدف‌ها نیز ادامه پیدا کند. لیستی از چیزهایی که باعث می‌شود باقدرت جلو بروید، تهیه کنید و مدام به فکر به‌روز کردن لیست مورد نظرتان هم باشید.

 تلاش و تلاش و باز هم تلاش

می‌پرسید یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد؟ بگذارید چشم بسته بهتان غیب بگوییم. هرچه بیشتر تلاش کنید و برنامه‌ی منسجم‌تری داشته باشید زودتر زبان انگلیسی را یاد می‌گیرید. می‌خواهیم بگوییم مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی با میزان تلاشی که می‌کنید ارتباط خیلی نزدیک و صمیمی دارند و کارشان از یک دوستی معمولی گذشته است.

 ناامیدی بلانسبت شما یک چهارپا با گوش‌های مخملی است

خسته بشوید، بی‌حوصلگی کنید، تا دل‌تان می‌خواهد غر بزنید ولی اگر به‌دنبال آموزش زبان انگلیسی در 50 روز هستید؛ ناامید و دلسرد نشوید.  

هر 4 مهارت آموزش زبان به یک‌اندازه مهم هستند

اگر می‌خواهید زبان را یک‌دست و اصولی یاد بگیرید باید به تمام چهار مهارت Listening ،Writing، Speaking و  Reading به یک‌اندازه اهمیت بدهید و برایشان وقت بگذارید. این‌که فقط روی مکالمه، گرامر یا یک مهارت خاص تمرکز کنید درنهایت باعث پشیمانی‌تان می‌شود. 

همه چیز درمورد یک دفترچه‌ی دوست‌داشتنی لغت

یک دفترچه‌ی لغت داشته باشید و تمام واژه‌های جدید و نکته‌های همراه‌شان را در آن یادداشت کنید. این دفترچه کمک می‌کند آموزش زبان انگلیسی در 50 روز برایتان از رویا به یک واقعیت شیرین تبدیل شود.

گر مرور کنی زغوره حلوا سازی

دائم به این موضوع فکر می‌کنید که یادگیری زبان چقدر زمان می‌برد و آیا می‌توانم در کم‌ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟ باید بهتان توصیه کنیم تا قبل از این‌که حسابی کچل بشوید دست از این همه فکر و خیال بردارید و تمام تمرکز و وقت اضافی‌تان را روی مرور چیزهایی که یاد گرفته‌اید، بگذارید. به‌عبارتی بهتر است بگوییم قدرت مرور در یادگیری زبان را دست کم نگیرید.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش