اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902314862713239

مهم‌ترین نکات هنگام خرید رنگ مو

کد: 139902314862713239

https://bit.ly/36ia4ML

، (اخبار رسمی): در این مطلب نکاتی آمده است که راهنمای شما در هنگام خرید رنگ مو بوده و باعث می‌شوند که بتوانید موهایتان را به صورت حرفه‌ای به رنگ دلخواه خود درآورید.

مهم ترین نکات هنگام خرید رنگ مو !!!
مهم‌ترین نکات هنگام خرید رنگ مو

در خرید رنگ مو، به مدل موجود بر روی جعبه رنگ مو اعتماد نکنید

در زمان انتخاب و خرید رنگ مو، شما می بایست مقداری درباره رنگی که در نهایت بر روی موهای شما ایجاد خواهد، خلاقیت به خرج دهید. توجه داشته باشید که جعبه های رنگ مو به شکلی طراحی شده اند که این تصور را به شما بدهند که رنگ موی مدل آنها، همان رنگ مویی خواهد بود که شما قرار است بر روی موهای خود مشاهده کنید. اما در واقع، تصاویر رنگی موجود بر روی جعبه، تنها به شما کمک می کنند که یک ایده کلی را از رنگ مورد نظر داشته باشید.

مطمئنا خانمی که در تصویر لبخند می زند، به نظر بسیار زیبا می رسد، اما رنگ مو او یک رنگ فانتزی است و موهای شما در خانه، لزوما به همان رنگ درنخواهد آمد. به این نکته مهم توجه داشته باشید که معمولا رنگ موی حاصل، کمی روشن تر از رنگ موی مدل موجود بر روی جعبه خواهد شد.  بهترین کار در زمان خرید رنگ مو، آن است که درباره رنگ موی کنونی خود فکر کرده، آن را به رنگی که بر روی جعبه می بینید اضافه کرده و تصور کنید که ترکیب این دو رنگ، چه چیزی از آب درخواهد آمد. 

بافت موها را نیز به عنوان یک فاکتور در خرید رنگ مو مهم حساب کنید

بافت موهای شما، به همان اندازه که در هنگام کوتاه کردن مو اهمیت دارند، در زمان رنگ کردن آنها هم مهم هستند. بنابراین در زمان خرید رنگ مو توجه داشته باشید که موهای زمخت، فر، مجعد یا نامرتب، سریع تر رنگ را جذب کرده و رنگ آنها زودتر روشن می شود. در مقابل، بافت های نرم و نسبتا صاف، رنگ را به این سادگی به خود نمی گیرند و معمولا به رنگ های گرم تری درمی آیند. بنابراین، اگر موهایی مجعد یا فر دارید، در زمان خرید رنگ مو، محصولی با رنگ گرم (طلایی، مسی یا برنز) و کمی روشن تر از رنگ موهای طبیعی خودتان انتخاب کنید. اگر موهای شما صاف و نرم است، رنگ های خنک تر (شامپاینی یا بژ) را برگزینید به صورتی که کمی تیره تر از موهای طبیعی خودتان باشد. 

علاقه مندان می‌توانند جهت خرید بهترین انواع رنگ مو با قیمتی ویژه به فروشگاه معتبر زیبالون مراجعه کنند و مشاوره‌های لازم را در خصوص رنگ موی مورد نیاز خود دریافت کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]