اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990231486298648

قیمت ایزوگام در سال 99 چقدر است؟

کد: 13990231486298648

https://bit.ly/2LHzB8z

، تهران , (اخبار رسمی): مهمترین عوامل در هنگام خرید بهترین برند ایزوگام به دو دسته کیفیت و نوع ایزوگام و دیگری قیمت عایق ایزوگام طبقه بندی می‌شوند. شرکت هیرمان دلیجان با تولید روزانه انواع ایزوگام پلیمری و نیمه پلیمری؛ گزینه‌های برتر با قیمت عالی را پیش روی شما می‌گذارد. اطلاعات تکمیلی محصولات در وب سایت شرکت موجود است.

قیمت ایزوگام در سال 99 چقدر است؟
قیمت هر رول ایزوگام بردین هیرمان

امروزه اهمیت ویژه عایق بندی و ایجاد امکان صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه ها در ساختمان سازی و عملیات عمرانی و پروژه های تاسیساتی دوچندان شده و مهندسین و متخصصین در این زمینه به صورت گسترده ای فعالیت می کنند.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با توجه به این که از نیروی متخصص و تکنولوژی های برتر در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی قیری بهره مند است؛ توانایی تولید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری و سردسیری را به صورت جداگانه با کاربرد آسان و قیمت های به روز دارد.

تغییرات قیمت ایزوگام و اعلام لیست قیمت ایزوگام در سال 99 چگونه است؟

در سال 1399 ما شاهد تغییراتی در قیمت های انواع محصولاتی که بر پایه قیر هستند شده ایم و ایزوگام هم یکی از این محصولات صنعتی است که دستخوش تغییراتی شده است. فروش ایزوگام از درب کارخانه هیرمان دلیجان و فروش عمده مستقیم از کارخانه مانع رشد قیمت ها به صورت بی رویه می شود.

کیفیت ایزوگام و نوع مواد اولیه با یکدیگر رابطه ای مستقیم داشته و انتخاب مواد اولیه درجه یک و رعایت استانداردهای ضروری در تولید ایزوگام؛ عامل تغییر قیمت ها می تواند باشد.
بهترین مارک های ایزوگام موجود در بازار حتما با کیفیت عالی و به قیمت روز به فروش می رسند و تولیدات شرکت هیرمان دلیجان از جمله بهترین برندهای ایزوگام موجود در بازار است.

لیست قیمت به روز ایزوگام از کارخانه

در هر مرحله از تولید ایزوگام نیاز است که آزمایشگاه کارخانه به صورت رندوم نمونه گیری های مختلفی را انجام داده و کیفیت مواد و همچنین ضخامت و وزن هر رول ایزوگام را مطابق با استاندارد مورد اندازه گیری و تایید قرار دهد.

عایق های ایزوگام که برای کاربردهای مختلف تولید می شوند می توانند از جهت:

  • ضخامت
  • وزن هر رول
  • نوع روکش ایزوگام 
  • نوع قیر به کار رفته
  • انتخاب تیشو و پلی استر
  • نوع بهبود دهنده های پلیمری

 متفاوت و در نهایت با توجه به قیمت ارز و تهیه مواد اولیه در بازار؛ دسته بندی و قیمت گذاری شوند.

تلاش مداوم و بی وقفه شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان بر این است که تولید مرغوب ترین برندهای ایزوگام در این کارخانه به صورت مداوم صورت بگیرد و اعلام لیست قیمت های به روز ایزوگام هم با در نظر گرفتن نوسانات بازار انجام شود و این امر می تواند بر قیمت تولید و فروش ایزوگام دلیجان هیرمان در سال 99 به همراه فروش مستقیم از درب کارخانه تاثیرگذار باشد.

نحوه فروش ایزوگام هیرمان 

اعلام روش های فروش ایزوگام هیرمان بر نحوه انتخاب و خرید ایزوگام موثر است و می تواند موجب کاهش هزینه ها و خرید بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام توسط شرکت ها و بازرگانی های فعال در امر صادرات ایزوگام و نمایندگی های فروش در سرتاسر کشور شود.

از جمله روش های خرید ایزوگام مرغوب هیرمان دلیجان با قیمت مناسب به صورت خلاصه عبارت است از :

  1. خرید ایزوگام به روش غیر حضوری و با تماس تلفنی و یا از طریق صفحات مجازی و به صورت اینترنتی شرکت هیرمان دلیجان
  2. خرید ایزوگام با مراجعه مستقیم به درب کارخانه هیرمان و به صورت حضوری 
  3. امکان خرید ایزوگام هیرمان بدون واسطه امکان پذیر است و بارگیری های روزانه و اعمال تخفیف ها در ایجاد رضایت بین تولید کننده و خریدار امری بسیار مهم و جدی است.

برای به روز شدن اطلاعات خود از قیمت های انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان در سال 1399 که برای مصارف داخلی و یا صادراتی تولید شده‌اند کافی است که تماس تلفنی با کارشناسان داشته باشید و یا با تلفن کارخانه و دفتر مرکزی؛ اطلاعات مورد نیاز خود از قبیل نوع ایزوگام و کاربرد آن و قیمت انواع محصولات را سوال کنید.​​​​

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ایزوگام هیرمان

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 10 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و ...) صادرکننده ایزوگام به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی و خاورمیانه محصولات: ایزوگام هیرمان، ایزوگام بردین دلیجان ، ایزوگام حلزون، ایزوگام شرق مشکین دلیجان دارای وزن 40 و 42 و 50 کیلوگرم / دارای بسته بندی شیرینگ و وکیوم / تولید شده با مواد اولیه درجه یک دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد CE اروپا و ISO9001 و ضمانت نامه 10 ساله برگزیده جشنواره کیفیت ایران واحد فروش: 09125957492 - 09125462203 - 09125188470 - 08644231818

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]