اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902314863415322

محصول تازه راه وردپرس رونمایی شد

ارائه قالب وردپرس ایرانی خبر خوب به بازار کسب و کار اینترنتی

کد: 139902314863415322

https://bit.ly/36hp9Ol

، مرودشت , (اخبار رسمی): محصول تازه راه وردپرس با نام خبر خوب در سایت راه وردپرس رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه قالب وردپرس ایرانی خبر خوب به بازار  کسب و کار اینترنتی
قالب وردپرس خبر خوب یک محصول ایرانی

به گزارش روابط عمومی راه وردپرس، 30 اردیبهشت، سایت راه وردپرس میزبان رونمایی از قالب وردپرس ایرانی خبر خوب، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه قالب های حرفه ای وردپرس  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر کاملآ سازگار و ریسپانسیو در تمامی نسخه های موبایل را ارائه کند تا این خدمت تازه مزیت استفاده از محصول را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، قالب وردپرس ایرانی خبر خوب دارای محاسنی است که اعم از کاملآ فارسی ، راستچین ، ریسپانسیو ، مناسب برای راه اندازی سایت تفریحی و خبری است و می‌تواند باعث دیده شدن تیم شما و سایت تفریحی شما شود.

مهران حسینی راد مدیرعامل راه وردپرس، تولید این محصول را نتیجه 2 سال  کار در این مجموعه دانست و گفت: «راه وردپرس برای تولید این محصول از 01 فروردین 99 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.»

وی زمان عرضه این محصول به بازار را 11 اردیبهشت 99 اعلام و ادامه داد: «این محصول یکی از برترین قالب های ایرانی موجود در زمینه راه اندازی سایت وردپرسی خبری است، این قالب یکی از برترین محصولات وردپرسی راه وردپرس است و اعلام کرد که محصولات جدیدی در راه هستند.

علاقه مندان برای رفتن به صفحه این محصول می‌توانند به سایت rahwp.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راه وردپرس

راه وردپرس بعد از چندین سال فعالیت قرار است ، منبع آموزشی باشد که بتوانید به راحتی با آن برای خود یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید و گامی بلند برای رسیدن به آرزو هایتان بر دارید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]