اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139903194246712497

خواص روغن مار برای رشد مجدد مو و از بین بردن درد های عضلانی

کد: 139903194246712497

https://bit.ly/2APKkLS

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن مار اصل از بهترین و موثر ترین روغن های سنتی است که برای سلامت بدن ، پوست و مو خواص فوق العاده ای دارد. روغنِ مار اصل خواصی همچون :جلوگیری از ریزش مو ، رشد مو ،تقویت ریشه مو ، رشد مژه و ابرو ، تسکین درد مفاصل تقویت سیستم ایمنی بدن و …دارد.

روغن مار اصل از بهترین و موثر ترین روغن های سنتی است که برای سلامت بدن ، پوست و مو خواص فوق العاده ای دارد.

روغن مار اصل از بهترین و موثر ترین روغن های سنتی است که برای سلامت بدن ، پوست و مو خواص فوق العاده ای دارد. روغنِ مار اصل خواصی همچون :جلوگیری از ریزش مو ، رشد مو ،تقویت ریشه مو ، رشد مژه و ابرو ، تسکین درد مفاصل تقویت سیستم ایمنی بدن و …دارد. بسیاری از این خواص ناشی از وجود ترکیبات مفیدی همچون :امگا 9 و ایزوکاپنتانوئیک اسید است. روغن مار خالص را تنها از 3 نوع مار به نام های ؛ ماربوآ ، مارماهی چینی و مارآبی بدست می آورند. از لحاظ کیفیت این روغن را می توانید در درجه بندی های مختلفی تهیه کنید . در طب سنتی درمانی از این روغن برای درمان درد های موضعی و مزمن استفاده می شود . در زمان های دور نیز از آن به عنوان اکسیر زیبایی برای درخشان و پرپشت کردن مو ها استفاده شده است امروزه نیز یکی از مطرح ترین روغن های مناسب برای رشد مو روغنِ مار اصل می باشد . در این میان روغن مار آبی و کویری از بهترین کیفیت و عملکرد برای بهبود رشد مو برخوردار است.

خواص این روغن تنها به فواید آن برای رشد مو محدود نشده و خواص فراوانی برای سلامت بدن دارد که به آن ها پرداخته می شود.

نوع روغن مار ویسکا اویل چیست ؟

بسیاری از افراد تصور دارند که روغنِ مار از هر نوع ماری تهیه می شود . اما این باوری کاملا غلط و اشتباه است . روغن مار اصل تنها از دو نوع مار تهیه می شود .

 1. روغنِ مار کویری
 2. روغن مار آبی

هر دو نمونه از روغن مار های گفته شده کیفیت و اثر قابل ملاحظه ای دارند . اما نمونه روغنِ مار کویری تا کنون اثر به مراتب بهتری بر جای گذاشته است . بنابراین تمام روغن ِمار های فروشگاه ویسکا اویل از نمونه روغن ِمار کویری تهیه می شود . بیشترین خاصیت روغن فروشگاه ویسکا اویل برای رشد مجدد مو و جلوگیری از ریزش مو است . با این حال برخی دیگر از خواص روغن مار که هموراه مورد توجه بوده است نیز در این محصول وجود دارد. برای مثال فواید و خواص روغنِ مار برای بهبود و تسکین درد های موضعی همواره سبب محبوبیت این روغن بوده است.

مهمترین خواص روغن مار اصل :

روغن مار اصل خواص متعدد و زیادی دارد. در این بخش به برخی از بهترین خواص روغن مار ویسکا اشاره می کنیم. فراموش نشود که این روغن از بهترین روغن های درمانی در طب سنتی است. روش تهیه پیچیده و دشوار این محصول در کنار مواد اولیه کم یاب روغنِ مار را به ماده ای ارزشمند مبدل می کند . روغنِ مار اصل به صورت موضعی مصرف می شود و هرگز مصرف خوراکی ندراد . در صورت اصل بودن مقدار کمی از این روغن با بهایی نسبتا زیاد در دسترس خواهد بود . به همین دلیل است که در مغازه و فروشگاه های عادی نمی توان به دنبال روغنِ مار اصل بود . منبعی مطمئن برای خرید این محصول مهم ترین عامل تعیین کننده برای نتیجه گیری از آن خواهد بود .

در ادامه به راه های تشخیص روغن مار اصل از نمونه تقلبی آن نیز اشاره می کنیم. ولی در ابتدا با خواص این روغن همراه ما باشید . خواص روغن مار عبارت است از :

 • درمان ریزش مو
 • افزایش رشد مو و ابرو
 • پرپشت شدن مو
 • درمان موخوره
 • محافظت از پوست
 • کاهش التهاب
 • درمان اگزما
 • کاهش درد
 • تقویت سلامت قلب
 • تقویت سیستم ایمنی

موارد بالا تنها بخشی از خواص این روغن استثنایی است. حال به شرح کامل هر خاصیت میپردازیم.

افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش مو :

چندین روغن سنتی برای رشد مو و جلوگیری از ریزش مو وجود دارد. روغن هایی همچون : روغن کندش ، روغن بادام تلخ ، روغن آرگان و روغن مار . از میان روغن های سنتی بهترین و موثر ترین روغن برای مو روغن مار اصل است. این روغن به علت داشتن اسید های چرب مفید همانند امگا3 و امگا9 باعث تقویت فولیکول های مو است . همین امر سبب جلوگیری از ریزش مو ، پرپشت شدن مو و افزایش رشد مو می شود. روغن مار سریعا از طریق پوست سر جذب می شود و تاثیر شگفت انگیزی بر رشد مو می گذارد .

ایجاد یک سد محافظتی برای مو و تامین تمامی مواد مغذی آن هم به مقدار فراوان کافی است تا در مدتی کم شاهد توقف کامل ریز موی خود باشید و لذت شادابی آن را تجربه کنید . روغن مار اصل کیفیتی بالا دارد و معمولا بوی خاصی نخواهد داشت که سبب آزار مصرف کننده باشد . این روغن قابلیت ترکیب بالایی دارد و خواص خود را در ترکیب با دیگر مواد بهبود می بخشد . برای مثال روغن های طبیعی دیگر و یا مواد طبیعی مفید برای مو گزینه های مناسبی هستند . از این روغن می توانید برای درمان ریزش های سکه ای مو استفاده کنید . به کار گیری آن در ناحیه ابرو و برای پرپشت کردن ابرو ها نیز تاثیری مثبت خواهد داشت . ارائه توضیحات مفصل راجع به روغن مار در این مقاله ممکن نیست . 

برای دانستن خواص 120 نوع روغن از جمله روغن خراطین اصل  به وب سایت ویسکا اویل مراجعه کنید .

خواص روغن مار برای رشد مجدد مو و از بین بردن درد های عضلانی

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان