اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139903294375812497

روغن براهمی معجزه افزایش رشد مو

آیا از خواص روغن براهمی برای افزایش رشد موی سر زنان آگاهی دارید؟

کد: 139903294375812497

https://bit.ly/2YkaXBV

، مشهد , (اخبار رسمی): روغن براهمی یکی از صد ها روغن مناسب برای موی سر است . اما نکته ای که آن را پراهمیت میکند این است که روغن براهمی مخصوص رشد و رویش مجدد موهای شما است . به گونه ای که زنان هندی از روغن براهمی به عنوان منبع مناسب برای افزایش رشد موهای خود استفاده میکنند.

روغن براهمی یکی از روغن های طبیعی و پر خاصیت در زمینه نگهداری و مراقبت از مو است. استفاده از این روغن که از دیرباز در طب سنتی هند و آسیای شرقی مورد استفاده بوده است، امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین متد های طبیعی برا کنترل شرایط پایا برای پوست سر است. در مطالعات انجام شده بر روی خواص مواد تشکیل دهنده این روغن ویژگی های عالی وجود دارد. طبق نتایج تحقیق سوزش ، خارش ، التهاب و خشکی زخم نیز با مصرف آن کاهش می یابد. در ادامه برخی از خواص روغن براهمی را مورد بررسی قرار میدهیم.

خواص روغن براهمی اصل چیست ؟

روغن براهمی یکی از محبوب ترین روغن های مفید برای سلامت مو است . این روغن برای افزایش رشد مو در مدت زمانی کم استفاده میشود . با به کارگیری درمان هایی بر پایه مصرف روغن براهمی قطعا تغییر زیادی در رشد مو ظاهر میشود. نکته بسیار مثبت در زمینه روغن مذبور ، خواص آن در کاهش التهاب و تنش های پوست است . این خاصیت برای رفع بیماری ها و مشکلات مربوط به پوست سر مطرح میشود. روغن براهمی معمولا بر پایه روغن های نارگیل و کنجد تهیه میشود از این رو برای همه افراد مناسب است. خواص بینظیر این روغن را در تقویت فولیکول های مو و احیای تارهای آسیب دیده نیز مشاهده خواهید کرد . روغن براهمی اصل را بومی مناطق هندوستان و بخش هایی از استرالیا میدانند . با این حال در اعصار گذشته تمدن های زیادی برای تقویت موهای خود به سراغ این ماده رفته اند. بانوان مصری از پیشگامان به بهره گیری طبیعت برای زیبایی هرچه بیشتر هستند . زنان در هندوستان همچنان در مصرف این روغن اصرار دارند و برای مراقبت مو از آن استفاده میکنند . امروزه اما شهرت براهمی جهانی شده است و فواید بینظیر آن مورد توجه است .

خواص زیر را برای روغن براهمی ویسکا اویل در حوزه زیبایی و سلامت مو بررسی میکنیم:

  • افزایش سریع رشد مو
  • کاهش بیماری های پوست سر
  • کاهش خشکی پوست سر و مو ها
  • رفع ریزش مو
  • ترمیم آسیب دیدگی موها
  • جلوگیری از سفیدی مو زودرس
  • آبرسانی و لطافت مو
  • تثبیت رنگ مو ها
  • جلوگیری از موخوره
  • براق شدن و درخشندگی مو

در ادامه تاثیر روغن براهمی بر هر یک از موارد بالا را بررسی میکنیم .

افزایش سریع رشد مو :

افزایش رشد موها از مهم ترین اهداف مراقبتی از مو است که مورد توجه است . برای دستیابی به این مهم ، روش ها و محصولات فراوانی مطرح است . محبوبیت روش های طبیعی در این زمینه به شدت روبه افزایش است چراکه تاثیرگذاری بسیار بالایی دارند و در عین حال معمولا هیچ نوعی از عارضه و مشکلات جانبی را به همراه ندارند . بنابراین به کارگیری روغن های طبیعی مانند روغن براهمی امروزه جایگاه مهمی در این زمینه دارد . روغن مذبور دارای مواد مغذی است که به سرعت خود را به ریشه مو میرسانند . روش مصرف این روغن برای رشد سریع مو در مدت یک ماه بسیار راحت و بی دردسر است . روغن براهمی در صورت گرم شدن تاثیر دوچندان خواهد داشت پس توصیه ما پیش گرم کردن روغن است . سپس آن را به روی پوست سر ماساژ میدهید تا کاملا جذب شود و در حدود 3 ساعت آن را به حال خود بگذارید. روغن براهِمی اصل و خالص را باید حتما از منبعی مطمعن تهیه و خریدار کنید . در غیر این صورت توقع برای تاثیرگذاری سریع و صحیح انتظاری منطقی نخواهد بود . روغن باید به طور کامل پوست سر را در بر بگیرد البته نه درحدی که منافذ پوست بسته شوند. در این صورت تنفس سطحی از بین میرود و منجر به ریزش مو میشود . در صورت مصرف منظم روغن، در یک ماه تاثیر آن بر رشد موها مشاهده میشود .

کاهش بیماری های پوست سر :

بیماری هایی که ممکن است پوست سر را درگیر کند معمولا ناشی از عدم مراقبت است. درمواردی نیز عدم تغذیه مناسب پوست سبب میشود که بیماری ایجاد شود و با عواقبی چون ریزش شدید مو و التهاب پوست سر همراه باشد که باید به سرعت رفع شود . در صورت تداوم نشانه های بیماری ممکن است عوارض جبران ناپذیر و غیر قابل بازگشت باشند . بیماری های التهابی پوست سر از شایع ترین مشکلات مربوط به سلامت مو است . برای رفع این التهابات تا حد زیادی میتوان به روش های طبیعی و خانگی بسنده کرد . برای مثال روغن براهمی از نمونه های طبیعی مواد ضد التهاب است که برای این منظور مناسب است. روغن مذبور آنی سپتیک است و از شیوع تنش در موضع جلوگیری میکند . بیماری هایی مانند اگزما و پسوریازیس را میتوانید با به کارگیری براهمی کنترل کنید . پوست سر را با مقداری مناسب از روغن ماساژ دهید تا به زودی التهاب آن ک شود . جهت نتیجه بهتر از مقداری روغن آرگان و درخت چای به همراه براهمی استفاده کنید .

برای دانستن اطلاعات بیشتر برای خواص این روغن فوق العاده به وب سایت viskaoil.com مراجعه کنید.

آیا از خواص روغن براهمی برای افزایش رشد موی سر زنان آگاهی دارید؟

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویسکا اویل

فروشگاه ویسکا اویل یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه روغن های طبیعی ، محصولات مراقبت از پوست و مو می باشد . برای درک بهتر از این فروشگاه به وب سایت این شرکت مراجعه کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی