کد: 13990515447787539

حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

کد: 13990515447787539

https://bit.ly/3gAbzKo

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت آرایشی و بهداشتی مای در این روزها که کشورمان در جنگ با ویروس کروناست، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، به پرستاران، پزشکان و کادر درمان که سلامت خود را به خطر انداخته و به دلیل استفاده زیاد از ژل ضدعفونی کننده دچار خشکی دست شده‌اند، پک کرم مرطوب کننده هدیه می‌دهد.

حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا
حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا
حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا
حمایت شرکت مای از کادر درمان مقابله با ویروس کرونا

ویروس کرونا به سرعت در حال انتشار است و با وجود اینکه بسیاری از افراد از ترس آن از خانه بیرون نمی‌آیند اما پرستاران و کادر درمان در صف اول مبارزه با این ویروس هستند و سلامت خود را در معرض خطر قرار داده‌اند.

پرستاران و پزشکان برای دفاع از مردم و سلامتی جامعه سلامتی خود را به خطر انداخته‌اند.

این روزها به همه توصیه شده که برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس مرتبا دست‌های خود را شسته و از ژل ضدعفونی کننده استفاده کنند. کادر درمان که بیشتر از این مواد ضدعفونی کننده که حاوی الکل است استفاده می‌کنند با مشکل دیگری به نام خشکی دست و ترک نیز رو به رو هستند که بسیار آزاردهنده است.

این امر باعث شد تا شرکت آرایشی بهداشتی ایرانی مای برای قدردانی از این تلاشگران عرصه سلامت کشور پک کرم مرطوب کننده رایگان هدیه دهد. برای هر پرستاری که در بیمارستان‌های کشور فعالیت دارند کرم مرطوب کننده مای به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

برند مای که برای شرکت آرین کیمیا تک است، برای کمک به ارتقای سلامت و ایجاد امید و انگیزه و برای قدردانی و حمایت از کادر درمان به هر پرستاری که تصویر کارت پرستاری خود را از طریق اینستاگرام مای دایرکت و آدرس خود را ارسال کند، یک پک کرم مرطوب کننده در نظر خواهد گرفت.
شنوایی مدیر بازاریابی دیجیتال مای اعلام کرد: «این اقدام با استقبال زیادی از سوی سلبریتی‌ها و افرد معروف روبه رو شده به صورتی که آنها نیز حمایت کرده و اطلاع رسانی کرده‌اند.»

در شرایطی که همه در نگرانی هستند و از ناامیدی صحبت می‌کنند، هستند شرکت‌ها و برندهایی که هنوز به ارتقا سلامت و ایجاد امید اهمیت داده و در این راه پیش قدم هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مای

شرکت آریان کیمیا تک با عقد قرارداد همکاری با شرکت «کال اند کو» آلمان در سه فاز: واردات محصول نهایی به ایران واردات محصولات به صورت بالک ( حجم بالا ) ، فرآیند و پرکردن در ایران تولید تحت لیسانس محصولات در ایران فعالیت خود را در حوزه سلامت پوست و مو در سال ۱۳۸۱ آغاز نمود. شرکت آریان کیمیا تک با توزیع محصولات مراقبت پوست، مراقبت مو، لوازم آرایشی و عطریات در سراسر ایران و صادرات به کشورهای حوزه خاور میانه و CIS افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت تضمین شده به هموطنان ایرانی را دارد.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید