اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905194482814314

اتصال درگاه های ارزی برای جذب سرمایه خارجی

حامی جهانی می شود

کد: 139905194482814314

https://bit.ly/3gJoUAj

، قزوین , (اخبار رسمی): در ورژن جدید سامانه حامی که به تازگی استارت خورده است از قابلیت های جدیدی رو نمایی شده است. یکی از امکانات جدید این سامانه قدرتمند جذب سرمایه خارجی و امکان ثبت نام اتباع بیگانه فراهم شده است.

حامی جهانی می شود(انتشار فوری)
اضافه شدن درگاه های ارزی به سامانه حامی

حسن محمدی آینده ای زیبا و پر سود را برای تمامی حامیان در نظر گرفته است. پس با خیال راحت به حامی بپیوندید چون حامی امن ترین و اولین پلفترم حمایتی از استارت آپ ها نوپا با سود سالانه می باشد

هنوز چیزی از استارت ساخت ورژن جدید سامانه حامی نخورده بود که حسن محمدی بنیان گذار و موسس سامانه حامی از قابلیت جدید خود رونمایی کرد است.درگاه پرداخت ارزی و امکان ثبت نام اتباع بیگانه در این سامانه فراهم شده است در ورژن جدید سعی کرده ایم نقص ها ، کمی ها و کاستی های ورژن یک را از بین برده و یک پلتفرم بی عیب و نقص برای جامعه استارت آپ محور خود داشته باشیم با این هدف که جهان را جای بهتری برای زندگی کرده باشیم سامانه حامی با همکاری اولین پلتفرم پرداخت ارزی با نام "یک پی" فعالیت پرداختی خود را شروع می کند که کاملا امن و سریع حامیان بیشتری به خانواده میلیونی حامی بپیوندند.

همچنین سامانه حامی از ثبت نام اشخاص حقوقی و حقیقی به دو صورت ثبت نام به صورت انفرادی و تحت پوشش واریز کننده در آمده است افرادی که به صورت تحت پوشش ثبت نام کرده اند در ورژن جدید می توانن جدا سازی انجام داده و حساب خود را به صورت انفرادی در آورند با دادن اطلاعات بانکی خود و تغییر شماره همراه  پس کسانی که در گذشته با شماره حساب سرپرست خانوار ثبت نام کرده اند نگران سود سالانه خود نباشند با چند کلیک در ورژن جدید این مسائل قابل حل می باشد.

حسن محمدی آینده ای زیبا و پر سود را برای تمامی حامیان در نظر گرفته است. پس با خیال راحت به حامی بپیوندید چون حامی امن ترین و اولین پلفترم حمایتی از استارت آپ ها نوپا هست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن محمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ