اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905224489014341

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد

کد: 139905224489014341

https://bit.ly/3gaKqN9

، تهران , (اخبار رسمی): حقوق و دستمزد به فهرستی که شرکت‌ها به وسیله آن، ریز پرداخت‌هایی را تحت عناوین حقوق، دستمزد، پاداش و غیره به کارکنان اعلام می‌دارند، اطلاق می‌شود. نرم‌افزار حقوق و دستمزد، فناوری است که هدف آن اتوماتیک ساختن و ساده کردن فرایند پرداخت حقوق کارمندان در یک بنگاه اقتصادی است.

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد
نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد به فهرستی که شرکت‌ها به وسیله آن، ریز پرداخت‌هایی را تحت عناوین حقوق، دستمزد، پاداش و غیره به کارکنان اعلام می‌دارند، اطلاق می‌شود.

حقوق و دستمزد به فهرستی که شرکت‌ها به وسیله آن، ریز پرداخت‌هایی را تحت عناوین حقوق، دستمزد، پاداش و غیره به کارکنان اعلام می‌دارند، اطلاق می‌شود.
نرم‌افزار حقوق و دستمزد، فناوری است که هدف آن اتوماتیک ساختن و ساده کردن فرایند پرداخت حقوق کارمندان در یک بنگاه اقتصادی است. حقوق و دستمزد کارکنان و هزینه‌های مرتبط با آن در شرکت‌ها، مستلزم بررسی، کنترل و محاسبات دقیق است که این امر با توجه به طبقه‌بندی مشاغل و قوانین دارای نرم افزار حسابداری متفاوتی است. در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد که زیر مجموعه‌ای از نرم افزار حسابداری هوشمند نوین است، امکان تعریف انواع شیفت (ثابت-چرخشی)، محاسبه عملکرد کارکنان (قراردادی،رسمی، روزمزد، مشاوره‌ای) در نظر گرفته شده و قابلیت لینک با انواع دستگاه‌های حضور و غیاب، فهرست پرداخت‌های متفرقه به کارکنان، محاسبه حق ماموریت، معرفی انواع وام و شرایط پرداخت و کسر اقساط به صورت اتوماتیک، گزارش لیست حقوق، محاسبه و گزارش مرخصی، تخصیص جریمه و پاداش برای پرسنل و … به صورت هوشمندانه ای طراحی شده است.

چرا استفاده از نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پیشنهاد می‌شود؟!

نرم افزار حقوق و دستمزد همانطور که از نامش مشخص است یک برنامه کامپیوتری است که به مدیریت فرایندهای حقوق و دستمزد می پردازد. محاسبات حقوق و دستمزد در ایران، به عنوان یکی از سخت‌ترین و چالشی‌ترین محاسبات به حساب می‌آید. سیستم حسابداری حقوق و دستمزد به دلیل انجام محاسبات دقیق و جز به جز هر فرد ازکارکنان شرکت‌ها، بر اساس میزان کارکرد‌ها محاسبات بیمه‌ای و مالیاتی و… می‌تواند نقش مهمی را در کسب و کارها ایفا کند.
برای اینکه بتوانید در این انبوه نرم افزار‌های حسابداری، محصول مورد نظر خود را پیدا کنید، بهتر است الزامات و نیازهای شرکت خود را بررسی و بهترین نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد را برای رفع نیازهایتان انتخاب نمایید.

ویژگی‌های نرم‌افزار حقوق و دستمزد

مزیت استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد این است که کارمندان حسابداری را از بسیاری از وظایف بسیار وقت‌گیر رها می‌سازد. همچنین نمونه خطاهای ناشی از خطای انسانی را کاهش می دهد. شرکت‌هایی که تعداد زیادی کارمند دارند به شدت به نرم افزار حقوق و دستمزد و ویژگی های آن احتیاج دارند.

کسر حقوق و دستمزد

کسر حقوق و دستمزد موارد مختلفی را شامل می شود، از جمله:

بیمه تأمین اجتماعی
بیمه تکمیلی
مالیات بر درآمد کشور
مرخصی های اضافی
میزان تاخیرات
و …

وظایف نرم افزار حقوق و دستمزد در یک سیستم

همانطور که گفته شد، پردازش حقوق و دستمزد یک عملکرد بسیار مهم در همه مشاغل است و مستلزم درک مقررات جاری در کشور، حق بیمه و دانش دقیق مالیاتی برای اطمینان از پرداخت حقوق دقیق کارمندان در یک سیستم بسیار سازمان یافته است. نرم افزار حقوق و دستمزد برای مدیریت و ساده‌تر کردن روند حساب و پرداخت حقوق به کارمندان استفاده می‌شود.
شرکت‌ها از نرم افزار حقوق و دستمزد برای خودکارسازی محاسبه مواردی چون پرداختی‌ها، مالیات، محاسبه بیمه و واریز پرداخت ماهانه به حساب بانکی کارمندان طراحی شده، استفاده می‌کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست؟

نرم‌افزار حقوق و دستمزد، فناوری است که هدف آن اتوماتیک ساختن و ساده کردن فرایند پرداخت حقوق کارمندان در یک بنگاه اقتصادی است. نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد همانطور که از نامش مشخص است یک برنامه کامپیوتری است که به مدیریت فرایندهای حقوق و دستمزد می پردازد. محاسبات حقوق و دستمزد در ایران، به عنوان یکی از سخت‌ترین و چالشی‌ترین محاسبات به حساب می‌آید.

چرا استفاده از نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پیشنهاد می‌شود؟

یک باور غلط وجود دارد که محاسبه حقوق و دستمزد را امری ساده تصور نمود که با یک فایل اکسل نیز می‌توان آن را انجام داد ولی با توجه به پیچیدگی‌های محاسبات می‌تواند برای سازمان دردسرآفرین شود.

نرم افزار حقوق و دستمزد هوشمند نوین همانطور که از نامش مشخص است یک برنامه کامپیوتری است که به مدیریت فرایندهای حقوق و دستمزد می‌پردازد. محاسبات حقوق و دستمزد در ایران، به عنوان یکی از سخت‌ترین و چالشی‌ترین محاسبات به حساب می‌آید.

ویژگی‌های نرم‌افزار حقوق و دستمزد چیست؟

مزیت استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد این است که کارمندان حسابداری را از بسیاری از وظایف بسیار وقت گیر رها می‌سازد. همچنین نمونه خطاهای ناشی از خطای انسانی را کاهش می دهد. شرکت‌هایی که تعداد زیادی کارمند دارند به شدت به نرم افزار حقوق و دستمزد و ویژگی های آن احتیاج دارند.

منبع:

https://www.hnovin.com/ac/payroll-accounting-software

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری هوشمند نوین

هوشمند نوین، از سال ۱۳۷۰ تاکنون به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و تخصصی در زمینه تولید نرم‌ افزار حسابداری فعالیت می‌کند. این شرکت با سابقه‌‌ای قریب به سه دهه فعالیت در زمینه تولید انواع نرم افزار حسابداری، درصدد بوده تا بتواند بخش وسیع و گسترده‌ای از نیازهای حسابداران، شرکت‌ها، ‌کسب‌و‌کارها و دیگر مشاغل را برطرف نماید. نرم افزارهای هوشمند‌ نوین، با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و با بکارگیری افراد متخصص و آگاه در حوزه ساخت نرم افزار، سعی دارد، بنای رشد و شکوفایی ‌کسب‌و‌کارها و رضایت مشتریان ارزشمند خود را جلب نماید. هوشمند نوین، نرم افزاری ساده و کاربرپسند در حوزه حسابداری و مدیریت مالی است و پاسخگوی نیازهای تمامی‌کسب‌وکارها اعم از کوچک، متوسط و بزرگ خواهد بود. نرم افزار‌های جامع حسابداری هوشمند نوین با حفظ انسجام و یکپارچگی در سیستم‌های اطلاعات، به کاربران خود این امکان را می‌دهد، تا امور مالی خود را به سادگی سامان دهی کنند و اطلاعات مربوط به خرید و فروش و سایر موارد حوزه مالی کسب وکار خود را مدیریت نمایند. نرم افزار حسابداری شرکتی، بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی، پیمانکاری، صنعتی، خدماتی و همچنین نرم افزارهای مالی خزانه داری، انبارداری و حقوق و دستمزد، با بیش از چند ده هزار کاربر فعال، نمونه‌ای از راهکار مالی مطمئن و در عین حال بسیار ساده ای است که هوشمند نوین برای مدیریت و رونق کسب و کار شما ارائه نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]