اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905224489510571

مشاوره تحصیلی آنلاین و تلفنی برای انتخاب رشته سال 1399

کد: 139905224489510571

https://bit.ly/313Q4MM

، تهران , (اخبار رسمی): مزایای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی

 کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از مشاوره تحصیلی آنلاین و تلفنی بهره متد شوند. مشاوره تحصیلی آنلاین این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می کند تا پاسخ آنلاین به سوالات اتنخاب رشته کنکور را دریافت نمایند. با استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان می توانید از کلیه خدمات لازم بدون نیاز به صرف هزینه بهره مند گردید. استقاده از هر مشاوره آنلاین وتلفنی می توانید از مزایای این نوع مشاوره ها بهره مند شوید.

مزیت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

اتفاقی که همیشه برای بیشتر داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری شکل می دهد عدم رضایت از رتبه و انتظار بیشتر از نتایج می باشد. از‌آنجا‌که وقت بسیار کمی را برای انتخاب رشته دارند و سردرگم میگردند نیاز به مشاوران تحصیلی جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور بیشتراز پیش احساس می شود. خیلی از داوطلبان به علت های مختلف توان دسترسی به مشاوران حرفه ای در آن برهه زمانی مدت کم را ندارند و بهترین شیوه برای آنها کمک دریافت کردن از مشاوران تلفنی است.

آیا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین توسط ربات یا برنامه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش صورت می پذیرد؟

خیر مشاوره تحصیلی آنلاین با تمرکز به متخصصینی که آنلاین میباشند به داوطلبان کمک می نمایند تا با توجه به علایق و استعداد و همچنین راهنمایی و معرفی رشته های دانشگاهی به شما یاری کنند تا به راحتی دست به انتخاب رشته بزنید.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

هنگامی که پای کنکور و انتخاب رشته در میان باشد یکی‌از مهم ترین حالت هایی میباشد که فرد نیاز به مشورت یا همان مشاوره برای انتخاب رشته دارااست به دلیل آن که طبیعتا تحصیل در رشته ای که بهترین انتخاب ممکن برای رتبه فرد و متناسب ترین انتخاب با استعداد ها ، علایق ، شخصیت و وضعیت وی باشد می تواند آینده شغلی و در‌پی آن مسیر زندگی شخص را انتخاب کندمشاوره تلفنی اتخاب رشته همان راهنمای موردنیاز ما در این مورد است .

مزایای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی:

هزینه بالای مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور: هزینه زیادی می باشد که مشاوره انتخاب رشته حضوری در مقایسه با مشاوره انتخاب رشته تلفنی و آنلاین دارد (معمولا از ۵۰۰ هزارتومان به بالا). در این شرایط اقتصادی امکان تامین این هزینه برای بخش اعظمی از خانواده ها ناممکن می باشد داشتن یک یا یک سری سوال کوتاه درباره با انتخاب رشته کنکوز: گاهی ممکن می باشد شما انتخاب رشته خود را تقریبا انجام داده باشید البته درباره با یک قانون خاص، یک رشته خاص و یا جابجایی تعدادی حق اولویت که شک وتردید دارید سوالاتی داشته باشید. همچنین ممکن است حین انجام روند انتخاب رشته در وبسایت سازمان سنجش با سوال و یا مشکلی مواجه شوید که بایستی سریع بپرسید و یا برطرف نمائید. در چنین مواردی مشاوره تلفنی و آنلاین انتخاب رشته گزینه بسیار مناسبی با یک هزینه نادر و از همگی مهمتر اتلاف زمان کمتر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش