اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139905294502314585

رفع صدای جیرجیر تخت و کابینت با چند راهکار ساده

کد: 139905294502314585

https://bit.ly/2QhsFkB

، کرج , (اخبار رسمی): اگر بخواهیم صادق باشیم هیچ چیزی بدتر از صدای جیرجیر تخت آن هم زمانی که بیخوابی به سرمان زده نیست اما برای هر مسئله ای می توان به دنبال راهکار بود و به سرنخ هایی رسید. اگر تا بحال تمام تحقیقاتتان به بن بست خورده است اشکالی ندارد. احتمالا این مسیر آخرین و دقیقا تنها مسیر رفع مسئله خواهد بود.

اگر بخواهیم صادق باشیم هیچ چیزی بدتر از صدای جیرجیر تخت آن هم زمانی که بیخوابی به سرمان زده نیست اما برای هر مسئله ای می توان به دنبال راهکار بود و به سرنخ هایی رسید. اگر تا بحال تمام تحقیقاتتان به بن بست خورده است اشکالی ندارد. احتمالا این مسیر آخرین و دقیقا تنها مسیر رفع مسئله خواهد بود. اگر می خواهید صدای جیر جیر تختتان را از بین ببرید با ما همراه باشید.

ابتدای مقاله عرض کنیم که احتمالا اگر باقی راه ها جواب نداد باید مشکل از پیچ و مهره ها باشد و با عوض کردن پیچ  ومهره ها می توانید مشکل را رفع کنید. اگر به دنبال مرکز پخش پیچ ام دی اف هستید می توانید از برند جهان پیچ صنعت کمک بگیرید.

آموزش از بین بردن صدای جیرجیرتخت و کابینت

معمولا کف پوش های پارکت بعد از مدتی شروع به تولید صدا و جیر جیر کردن کرده و ممکن موجب آزرده خاطر شدن شما و سایر اعضای خانواده تان نیز شود ؛ جیر جیر کردن پارکت ها به دلیل تغییر اندازه ی چوب در اثر خشکی و رطوبت هواست . برای رفع جیر جیر کردن پارکت می توانید مقداری پورد بچه را روی کف پوش بریزید و سپس بر روی آن راه بروید تا پودر فضا های خالی بین پارکت را پر کند . در آخر می توانید باقی مانده های پودر بچه را با جارو دستی تمیز کنید .

اگر شما هم در منزل خود از کابینت استفاده کنید ممکن است پس از مدتی با صدایی به هنگام باز و بسته کردن درب کابینت مواجه شوید؛ این صدا که می‌تواند علت‌های بسیاری همچون خرابی و یا زنگ زدگی پیچ متصل کننده درب و یا خرابی لولا داشته باشد به مرور می‌تواند آزار دهنده باشد. به جرات می‌توان گفت در نود درصد از مواقع این مشکل از پیچ MDF کابینت شما می‌باشد.

از آنجایی که مشاوران و متخصصان ما در تولیدی پیچ و مهره جهان پیچ صنعت در حل مشکلات مشتریان تجربه‌های مشترکی را داشته‌اند، در ادامه  راهکار را به شما خواهند داد تا از صدای جیر جیر درب کابینت که از خرابی و زنگ زدگی پیچ می‌باشد جلوگیری کنید.

برای رفع صدای جیرجیر کابینت ابتدا باید بدانید درب کابینت‌ها با دو روش به کابینت می‌تواند متصل شود اول با استفاده از لولا و دوم استفاده از پیچ MDF. اگر کابینت شما لولایی باشد می‌توانید از روغن برای روان کردن آن استفاده کنید. اما اگر کابینت شما از پیچ ام دی اف برای اتصال کمک گرفته باشد میبایست با آلن مخصوص پیچ را باز گرده و بررسی کنید. چنانچه پیچ دیگر قابلیت استفاده نداشته باشد می‌توانید با مراجعه به بخش فروش پیچ MDF وبسایت جهان پیچ صنعت نسبت به خرید پیچ جدید اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهان پیچ صنعت

گروه صنعتی جهان پیچ صنعت دارای فعالیت تخصصی بیش از 35 سال در صنعت پیچ و مهره ایران زمین درزمینه تولید، واردات و پخش انواع پیچ و مهره میباشد.که توانسته با همکاری با شرکت ها، کارخانجات و سازمان های مختلف سابقه ی درخشانی در این صنعت داشته باشد و نیز همکاری با متخصصین و نخبه ها در تمامی فرایند های تولید، واردات و پخش توانست بالاترین استاندارد ها و کیفیت و رضایت کامل مشتریان را بدست بیاورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید