اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906314566713654

در هر حال فرزندانمان باید از اینترنت استفاده کنند

دوره تحصیل مجازی دانش آموزان (شبکه شاد) در کرونا برگزار شد

کد: 139906314566713654

https://bit.ly/3lumvv6

، تهران , (اخبار رسمی): دوره تحصیل مجازی دانش آموزان از سلسله وبینارهای آکادمی کهکشان است که با همکاری موسسه خواجه نصیرالدین طوسی، موسسه تربیتی رسانه ای باران و موسسه فرهنگی هنری مجری شو برگزار شد.

دوره تحصیل مجازی دانش آموزان، فرصت ها و تهدیدهاست، در کرونا برگزار شد.
دوره تحصیل مجازی دانش آموزان (شبکه شاد) در کرونا برگزار شد

دوره تحصیل مجازی دانش آموزان از سلسله وبینارهای آکادمی کهکشان است که با همکاری موسسه خواجه نصیرالدین طوسی، موسسه تربیتی رسانه ای باران و موسسه فرهنگی هنری مجری شو برگزار شد.

سعید مدرسی کارشناس رسانه گفت: در دوران تحصیل مجازی دانش آموزان و مواجه فرزندان با رسانه ها دغدغه تربیتی خانواده ها بسیار بیشتر شد و توانمند سازی والدین در عرصه رسانه شکل نمی‌گیرد مگر اینکه نگاه مهارت آموز و سواد رسانه ای داشته باشند.
کارشناس فضای مجازی و رسانه ادامه داد: بدین منظور تربیت جامع و همه جانبه به اصطلاح ۳۶۰ درجه منطبق بر سند تحول بنیادین در 6 ساحت تربیتی یک نگاه عمیق ایجاد می شود.
خانواده ها باید رسانه های نوین و مجازی و درگاه های رسانه ای را باید عمیقا بشناسند. فرصت هایی که رسانه های نوین ایجاد می کنند برای رشد ۳۶۰ درجه و تهدید هوایی که ایجاد می شود و رشد همه جانبه را بشناسند و صیانت ایجاد کنند و فرصت ها را فراهم آورند.
مدیر موسسه تربیتی رسانه ای باران افزود: در دوره تحصیل مجازی دانش آموزان بیان شد که ما سه مدل مواجهه با رسانه های مختلف می توانیم داشته باشیم؛ نگاه خوش بینانه از سَر انفعال رخ می‌دهد، نگاه بد بینانه هم از سَر انفعال هست که بدلیل جهت نسبت به عرضه رسانه هاست و یک نگاه واقع بینانه که هدفش تربیت ترازمند بین فرصت هایی که رسانه ها زمینه سازی می کنند برای تربیت در عصر دیجیتال و باید از آنها استفاده کرد و تهدید هایی را که ایجاد می کنند برای تربیت همه جانبه در نظر بگیریم .

ضابط، کارشناس رسانه، در این مورد گفت: در این ایام که فرزندان، بخش زیادی از زمان را باید در خانه باشند و آموزش های درسی را بصورت مجازی بگذرانند برای ما فرصت ها و تهدید هایی را فراهم میکند.
او در ادامه بیان کرد: اگر فرصت ها و تهدیدها را بدانیم و با راهکارهای این بستر آشنا باشیم می توانیم آسیب های آن را به حداقل و صفر برسانیم.
مدیر موسسه فرهنگی هنری خواجه نصیرالدین طوسی در پایان گفت: اگر از فرصت های بی نظیری که آموزش مجازی در اختیار فرزندان ما قرار می دهد آگاه باشیم، می‌توانیم حداکثر استفاده را از این فضا ببریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه مجری شو

مجری شو بستری برای فعالان رسانه ایران mojrisho.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش