اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908114724914581

تاثیر هاست وردپرس مدیریت شده بر کسب و کار شما

کد: 139908114724914581

https://bit.ly/34XZX0f

، تهران , (اخبار رسمی): بسیار مهم است که وب سایت وردپرسی شما زیرساختی قابل اعتماد برای راه اندازی و امکان مقیاس پذیری و گسترش را داشته باشد.

هاست وردپرس مدیریت شده چگونه می تواند کسب و کار شما را ارتقا دهد
تاثیر هاست وردپرس مدیریت شده بر کسب و کار شما

بسیار مهم است که وب سایت وردپرسی شما زیرساختی قابل اعتماد برای راه اندازی و امکان مقیاس پذیری و گسترش را داشته باشد. ممکن است تصمیم شما برای مدیریت سایت وردپرسی و زیرساخت خود این باشد که به جای استخدام نیروی فنی و با تجربه وردپرس، از یک راه حل هاست مدیریت شده ی وردپرس استفاده کنید. با انتخاب یک سرویس هاست وردپرس مدیریت شده شرکت شما در هزینه ها صرفه جویی می کند و تیمی از متخصصان میزبانی وردپرس برای اطمینان از در دسترس بودن، ایمن و سریع بودن وب سایت وردپرسی شما در اختیارتان قرار می گیرد.

ادامه مقاله را بخوانید تا دریابید که هاست وردپرس مدیریت شده چگونه می تواند به شرکت شما کمک کند.

هاست وردپرس مدیریت شده چیست؟

میزبان وردپرس مدیریت شده نوع خاصی از راه حل میزبانی وب وردپرس است که به صورت اختصاصی برای پشتیبانی از سایت ها و کاربران وردپرس ساخته شده و بهینه سازی شده است. میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند این است که تیمی از نیروی متخصص وردپرس و کارشناسان هاستینگ وردپرس را پشتیبان خود دارید، که این امر باعث میشه هزینه های شما کاهش پیدا کند تا با آسودگی خاطر به توسعه کسب و کار خود بپردازید.هاست وردپرس مدیریت شده به عنوان گزینه ای جداگانه از انواع دیگر میزبانی وجود دارد زیرا وب سایت های وردپرسی نیازهای منحصر به فردی دارند.آنها دارای کانفیک  و تنظیمات متفاوت سرور از سایر وب سایت ها هستند، نگرانی های امنیتی منحصر به فردی دارند و پشتیبانی صحیح از آنها نیاز به متخصص وردپرس دارد.

سرویس های هاست مدیریت شده وردپرس به طور معمول امکانات زیر را فراهم می کنند:

امنیت مدیریت شده وردپرس. به روزرسانی های خودکار هسته اصلی وردپرس و قالب و پلاگین هامنابع سرور مدیریت شده که نیازهای فنی وردپرس را تأمین می کند پشتیبانی نیروی متخصص وردپرس این نوع میزبانی از ابتدا برای سرویس دهی به وردپرس طراحی شده است. حال نگاهی به چگونگی مقایسه سرویس های میزبانی وردپرس مدیریت شده با سایر گزینه های میزبانی، مانند میزبانی مشترک و میزبانی VPS بیندازیم تا ببینیم بهترین راه حل میزبانی وردپرس چیست.

هاست وردپرس اشتراکی چیست؟

بسیاری از مشاغل کوچک به قیمت ارزان میزبانی اشتراکی جذب می شوند که می تواند ماهیانه 3 تا 20 دلار باشد.مهم است که بدانید میزبانی مشترک چه چیزی را ارائه می دهد و چه چیزی را ارائه نمی دهد.یک میزبان مشترک که 5 دلار در ماه شارژ می کند به سادگی نمی تواند پشتیبانی با کیفیت و منابع سرور کافی را به هر مشتری ارائه دهد.این مدل تجاری هاستینگ به حداقل رساندن تعاملات پشتیبانی و افزایش قیمت متکی است.

وقتی کسی شکایت دارد که سایتش خراب شده است یا کند کار می کند،این میزبان ها به طور کلی به صاحب وب سایت توصیه می کنند تا برای حل مشکل به یک سرویس هاست گرانتر منتقل شوند.اساساً ، این قیمتهای پایین راهی برای جذب مردم با یک شروع ارزان است که در نهایت منجر به هزینه و خرید سرویس های گران تر شود.

هاست اشتراکی وردپرس به این صورت تعریف می شود:

  • قیمت پایین
  • حداقل پشتیبانی
  • حداقل منابع سرور
  • بدون تخصص ، راه حل یا پشتیبانی تخصصی

وردپرس شرکت های معروف هاست اشتراکی وردپرس GoDaddy ، A2Hosting و HostGator هستند.با این حال ، این بدان معنا نیست که میزبانی مشترک هرگز منطقی نیست. اگر یک وبلاگ یا تجارت جانبی دارید، هاست اشتراکی ممکن است کافی باشد؛ اما اگر مشاغل مستقلی هستید که به در دسترس بودن، سریع و ایمن بودن وب سایت شما بستگی دارد، میزبانی مشترک احتمالاً بهترین گزینه نیست. هاست اشتراکی وردپرس به سادگی نمی تواند همان کیفیت خدمات میزبانی گزینه های گران تر را ارائه دهد.

VPS HOSTING چیست؟

میزبانی VPS یا میزبان سرور مجازی مانند میزبانی مشترک است زیرا سایت شما یک سرور را با سایت های دیگر به اشتراک می گذارد.

ادامه مطلب را در وب سایت ما مطالعه کنید

خرید هاست وردپرس مدیریت شده

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وردپرس ماشین

وردپرس ماشین ارئه دهنده سرویس هاست وردپرس به صورت تخصصی و حرفه ای میباشد...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]