اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908244749015506

۷۰ درصد خودروهای سرقتی فاقد ردیاب و امکانات امنیتی هستند

کد: 139908244749015506

https://bit.ly/3pv3bAz

، (اخبار رسمی): آیا می‌دانستید که سارقان تنها در 5 ثانیه می‌توانند در هر خودرویی را باز کنند؟ آیا می‌دانستید که هر 27 ثانیه یک سرقت خودرو در ایران ثبت می‌شود؟ با افزایش قیمت خودروها، عطش سارقان نیز بیشتر شده است.

۷۰ درصد خودروهای سرقتی فاقد ردیاب و امکانات امنیتی هستند
۷۰ درصد خودروهای سرقتی فاقد ردیاب و امکانات امنیتی هستند

بسیاری از خودروهای پرفروش بازار ایران که حالا برچسب‌های قیمتی چند صد میلیون تومانی دارند، یک لقمه چرب و ساده برای سارقان ماشین محسوب می‌شوند.

در چنین شرایطی استفاده از جی پی اس خودرو بهترین گزینه برای بالا بردن امنیت ماشین است. اگر می‌خواهید راز ضد سرقت کردن ماشین با کمترین هزینه را بدانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

جی پی اس خودرو؛ تأمین صددرصدی امنیت خودرو دزدگیرها به‌تنهایی نمی‌توانند مانع سرقت خودرو شوند. به‌طورمعمول سرقت یک خودرو تنها 11 ثانیه زمان می‌برد. پس در اکثر موارد حتی با شنیدن صدای آژیر ماشین، فرصت کافی برای جلوگیری از سرقت را نخواهید داشت. به همین دلیل باید به دنبال سیستم‌های ضد سرقت قدرتمندتری باشید.

ردیاب خودرو همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید. با استفاده از ردیاب، حتی در صورت سرقت خودرو، می‌توانید از محل دقیق خودروی خود با خبر شوید یا حتی کنترل ماشین را به دست بگیرید و موتور خودرو را خاموش کنید. به همین دلیل است که به ردیاب‌های خودرو، لقب کابوس سارقان را داده‌اند. جی پی اس خودرو به‌عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین واردکننده انواع ردیاب، جی پی اس ماشین و ردیاب خودرو به شما در تأمین صددرصدی امنیت خودرو کمک می‌کند.

امکانات فوق‌العاده جی پی اس خودرو؛ فراتر از یک ضد سرقت فروشگاه ردیاب جی پی اس خودرو انواع مختلفی از ردیاب‌ها را برای شما فراهم کرده است. این سیستم‌های ضد سرقت قدرتمند علاوه بر این که محل دقیق خودرو را در هر شرایط و هر زمانی روی نقشه به شما نشان می‌دهند، قابلیت‌های ویژه و کاربردهای فراوانی دارند. جی پی اس مغناطیسی باقابلیت شنود، جی پی اس فندکی مخفی باقابلیت ارسال پیام کمک و جی پی اس ماهواره‌ای خودرو ازجمله بهترین گزینه‌های روی میز هستند.

بااین‌حال جی پی اس ارزان‌قیمت همان راز ضد سرقت کردن ماشین با کمترین هزینه است. این دستگاه کوچک به‌سادگی درجایی دور از دید در خودرو نصب می‌شود و امنیت ماشین شما را به بهترین شکل تأمین می‌کند. با استفاده از جی پی اس ارزان‌قیمت، می‌توانید از طریق اپلیکیشن موبایلی یا پیامک از محل دقیق خودروی خود در هر شرایطی با خبر شوید. مهم‌ترین مزیت این ردیاب نیز قیمت بسیار مناسب آن است که آن را به محبوب‌ترین گزینه در بازار تبدیل می‌کند.

با خرید ردیاب از جی پی اس خودرو، ماشین خود را ضد سرقت کنید با توجه به آماری که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم، در همین مدت‌زمانی که مشغول خواندن این مطلب بودید، حدود 10 خودروی دیگر نیز به سرقت رفته‌اند. با خرید ردیاب از بزرگ‌ترین مرکز فروش جی پی اس خودرو اجازه ندهید سارقان به‌سادگی دارایی ارزشمند شما را به سرقت ببرند. بنابراین همین حالا به سایت www.gpskhodro.com مراجعه کنید تا با کمترین هزینه ماشین خود را ضد سرقت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی