اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909034765914933

انواع مختلف لباس کار

کد: 139909034765914933

https://bit.ly/2HsIuUO

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه پاکان صنعت یک شرکت تولید کننده لباس است.  لباس کار ، تی شرت کار ، سویشرت ، پیراهن کار ، شلوار کار ، کفش ایمنی، دستکش کار طیف وسیعی از کارهای ما در پاکان صنعت را پوشش می دهد.

تولیدی لباسکار پاکان صنعت
انواع مختلف لباس کار

مجموعه پاکان صنعت یک شرکت تولید کننده لباس است  لباس کار ، تی شرت کار ، سویشرت ، پیراهن کار ، شلوار کار ، کفش ایمنی، دستکش کار طیف وسیعی از کارهای ما در پاکان صنعت را پوشش می دهد.

لباس های تولید شده در مجموعه پاکان صنعت در کنار راحتی بیشتر کارمندان باعث ایجاد طراوت، زیبایی و استفاده بهتر شده است. محصولات این شرکت از بهترین الیاف و نخ و پارچه تولید شده اند.

انواع مختلف لباس کار شامل چه مواردی است؟

لباس کار کاپشن و شلوار

لباسکار کاپشن و شلوار یکی از مدل هایی است که در مشاغلی مانند صنعت فولاد ، اتومبیل سازی ، معدن ، راه سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل های لباس کار جیب های زیادی دارند که یک مزیت است. پوشیدن این مدل راحت است و در صورت لزوم می توانید لباس های دیگری را نیز زیر آن بپوشید. این لباس با پارچه های مختلف دوخته شده و در مشاغل مختلف بسته به نیاز تولید میشوند. 

 شلوار این لباس کار در دو مدل دکمه ای و کمر کش دار تولید می شود. کاپشن و شلوار به دلیل مزایایی که دارد یکی از محبوب ترین انواع لباس کار در جهان محسوب می شود، زیرا بسیار راحت و همچنین شیک تر از انواع دیگر لباس کار است. این مدل لباس کار یکی از انتخاب های مهندسان است، به همین دلیل به آن لباس کار مهندسی نیز می گویند. قیمت لباس کار ، کت و شلوار بسته به نوع پارچه متفاوت است. اصولاً در دوخت این نوع لباس ها از پارچه هایی مانند فلامنکو ، پلی استر پنبه ای و ... استفاده می شود.

لباس کار یک سره

لباس کار یک تکه یکی از پر کاربردترین مدل هاست. این مدل علاوه بر کارایی ، زیباست. اگر دائماً در محل کار نیاز به خم و راست شدن دارید و بسیار فعال هستید ، لباس کار گزینه خوبی است. 

روپوش کار

می توان گفت روپوش کار یکی از لباس های کار است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از کلینیک ها و بیمارستان ها گرفته تا رستوران ها ، همه رپوش به تن دارند. استفاده از روپوش یکی از ساده ترین راه ها برای شکل دادن به محیط کار همراه با تمیزی و ایمنی است. شکل رپوش تقریباً در همه مشاغل با اختلاف کمی در اندازه یا اندازه جیب ، دکمه ها و رنگ مشابه است. این مدل لباس کار بسته به محل استفاده معمولاً از موادی با درصد نخ بیشتر تولید می شود مانند تترون ، پنبه  و ... راحتی و مقاومت در برابر شستشوی زیاد از مزایای این مدل لباس است.

پاکان صنعت به عنوان تولید کننده انواع لباس کار، سعی کرده است لباس کاری با توجه به نیاز مشاغل با پارچه و قیمت مناسب تولید کند . میتوانید مدل ها و انواع محصولات تولیدی لباس کار پاکان صنعت را در وبسایت این مجموعه به نشانی pakansanat.ir مشاهده کنید و یا برای مشاوره با شماره های  66400103 همراه :09122002229 با ما تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی