اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139910224855615567

برای رشد مهارت و تخصص خود برنامه ویژه ای دارید؟

فن پردازان همراه شما برای یادگیری همه مهارت هایی که نیاز دارید

کد: 139910224855615567

https://bit.ly/35AH2bW

، (اخبار رسمی): برای بدست آوردن یک زندگی ایده آل نیازمند داشتن مهارت و تخصص کافی هستید. چرا که داشتن تخصص شما را به یک نیروی کاری حرفه ای تبدیل کرده و درب های پیشرفت در آینده را به سویتان باز می کند.

مهارت های تخصصی که به آن ها نیاز دارید را سریع یاد بگیرید.
فن پردازان همراه شما برای یادگیری همه مهارت هایی که نیاز دارید

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان صدها دوره آموزشی کاربردی را برای علاقه مندان ارائه می کند تا جامعه ای پیشرفته و بی نظیر داشته باشیم...

مهارت های تخصصی که به آن ها نیاز دارید را سریع یاد بگیرید.

همه افراد می خواهند که مهارت ها و تخصص های ویژه ای داشته باشند و به واسطه آن ها بتوانند شغلی ایده آل با درآمد بالا کسب کنند. مصاحبه شغلی سدی است که در سر راه استخدام متقاضیان کار وجود دارد. برای سربلندی در این جلسه، باید بتوانید نظر کارفرما را جلب کنید و قابلیت های تان را به خوبی به معرض نمایش بگذارید. مهمترین راه جلب رضایت مدیران این است که تخصص و علم کافی در زمینه شغلی مورد نظر را داشته باشید.
 فردی را تصور کنید که برای استخدام به یک شرکت مراجعه می کند. اگر این فرد توانایی لازم را دارا نبوده و به اصطلاح حرفی برای گفتن نداشته باشد، نمی تواند فرصت شغلی مورد نظرش را بدست بیاورد. از این رو ناگزیر مجبور است که دست از پا درازتر به خانه اش بازگردد و به دنبال گزینه شغلی دیگری باشد.
کسب مهارت ها و بدست آوردن علوم مختلف چگونه امکان پذیر است؟ مسلما با شنیدن این پرسش به یاد کلاس و درس و دانشگاه می افتید. ممکن است شما جزو دسته افراد علاقه مند به کسب علم و یادگیری باشید و دائما به دنبال پیدا کردن مسیر های گوناگون علم اندوزی و یادگیری باشید.
شاید هم اصلا علاقه ای به کسب علم نداشته باشید ولی به واسطه نیازی که دارید می خواهید به قدر نیاز اطلاعات کسب کنید. مثلا ممکن است تمایلی برای دانشگاه رفتن نداشته باشید و بخواهید با گذراندن یک دوره آموزشی دلخواه به نتایج مورد نظرتان برسید. ممکن است به دانشگاه هم رفته باشید ولی یا آموزش ها کامل و جامع نبوده اند و از این شاخه به شاخه دیگر رفته باشند و یا شما به رشته مورد تحصیل تان علاقه مند نبوده اید و به اجبار خانواده و اطرافیان وارد رشته تحصیلی تان شده باشید...
همه این موارد مشکلات بسیاری را برای شما به وجود می آورند اما راه حلی راهگشا و عالی دارند که در ادامه این مطلب به آن می پردازیم.

علم بهتر است یا ثروت؟ علم منتهی به ثروت بهترین است ...

حتما بارها و بارها تاکید و توصیه های والدین خود را شنیده اید که مدام به شما گوشزد می کنند برای آینده شغلی و جایگاه اجتماعی تان تلاش کنید. معمولا جملاتی که می شنوید این ها هستند: اگر درس نخوانی بی سواد می مانی. اگر به دانشگاه نروی آینده ای نداری. دوست داری مثل فلانی بیکار و بی پول شوی؟ و بسیاری جملات از این دست که مانند تلنگری شما را به فکر فرو می برند.
شاید حتی خودتان را با افراد موفقی که به درجات بالا رسیده اند مقایسه کرده باشید. حتما با خودتان گفته اید چرا او به اینجا رسید؟ مگر من چه چیزی از او کمتر دارم؟ 
در پاسخ به این سوالات باید بدانید که شما تنها قدری همت و تلاش کمتر داشته اید. انسان موجودی هوشمند و دارای قدرت درک و استدلال است. بنابراین شما با قدری سعی بیشتر حتی می توانید بهتر از افرادی که تصورشان می کنید باشید.
فقط کافیست کلنجار رفتن با خودتان را تمام کنید و به فکر یافتن راه درست باشید. راهی که در بهترین شکل ممکن و کمترین زمان باعث تحقق اهدافتان شود. راهی که دانسته هایتان را به کسب درآمد و موقعیت مطلوبی تبدیل کند.
مطمئنا پذیرش اجتماعی و مقبولیت از سوی دیگر افراد جامعه چیزیست که می خواهید. قطعا می خواهید به سادگی در شغلی که با دل و جان دوستش دارید کار کنید و شان اجتماعی که انتظارش را دارید بیابید. برای رسیدن به این هدف بزرگ و مهم به شاخه تخصصی و علمی که به دنبالش هستید بپردازید و آن را در بهترین جای ممکن و بالاترین سطح کیفی یاد بگیرید. 
هرگز خودتان را دست کم نگیرید، چرا که هیچوقت برای یادگیری دیر نیست و اگر در محیط درستی پرورش یابید نتایج شگفت انگیزی در انتظارتان خواهد بود. 

هر آنچه از یک موسسه آموزش عالی انتظار دارید …

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان در سال1388 با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با هدف والای تربیت و تامین نیروی متخصص و مورد  نیاز کشور در  زمینه های مختلف و سطوح بالای علمی، تاسیس شد. این موسسه اولین مرکز ارائه دهنده آموزش های حرفه ای و تخصصی در سطح کلان است. صدها دوره آموزشی گوناگون توسط برترین مدرسان کشور در این موسسه برگزار می شود که ثمره آن رشد و پرورش نیروهای جوان فرهیخته در کشور است.
موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان پس از شروع فعالیت خود موفق به اخذ مجوزات برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد، دکتری و فراگیر پیام نور گردید. دوره های متنوع آموزشی این موسسه در شاخه های مدیریتی شامل MBA و DBA هستند و حسابداری، بورس، برنامه نویسی، شبکه، عکاسی، ICDL و دکوراسیون داخلی جزو مهمترین و پرطرفدارترین دوره های این مجموعه است. برای دریافت مشاوره رایگان دوره های این موسسه می توانید عدد 59 را به شماره 30006016 ارسال کنید.

مزایای شرکت در دوره های موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان به شرح زیر است:

  • بیشترین تنوع در ارائه دوره ها با گرایش های مختلف
  • مدرکی که در انتهای دوره از این موسسه دریافت می کنید، زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور است.
  • اگر به هر دلیلی نتوانید در کلاس ها به شکل حضوری شرکت کنید، می توانید به صورت لایو در کلاس ها شرکت کنید.
  • گواهینامه پایان دوره شما به دو زبان فارسی و لاتین بوده و حتی می تونید ریز نمرات خود را نیز دریافت کنید.
  • نیازی نیست که قبل از شرکت در این دوره پیش زمینه علمی، تحصیلات و یا مدارک خاصی داشته باشید.
  • پنل کاربری که در این سایت بعد از ثبت نام برای شما ساخته می شود به صورت مادام العمره بوده و شما می توانید از آموزش های به روز، فیلم های آموزشی و اطلاعات پیشرفته ای که هر زمان اضافه می شود استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | علم و آموزش