کد: 140003195170712969

با هدف ارائه خدمات مطلوب در صنعت آگهی رایگان و تبلیغات رایگان انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت درج آگهی رایگان به قیمت 

کد: 140003195170712969

https://bit.ly/3pDziik

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید درج آگهی رایگان بقیمت  از  1400/3/19 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی درج آگهی رایگان بقیمت، وبسایت این شرکت فعال در صنعت آگهی و تبلیغات از تاریخ 1400/3/19 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس https://bgheimat.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های درج آگهی رایگان بدون ثبت نام، درج آگهی رایگان استخدام، املاک، خودرو و کسب و کار به فهرست وبسایت اضافه و ظاهر سایت، و راحتی کاربری برای مخاطبان میسر شده است.

پویان کاویانی مدیرعامل درج آگهی رایگان بقیمت با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و کلیه مشاغل مخصوصا املاک، خودرو، کسب و کار و استخدام  و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب در صنعت آگهی رایگان و تبلیغات رایگان
او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارتقا آگهی ها به صفحه اول جستجوی گوگل هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با عید قربان، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بقیمت

سایت درج آگهی رایگان “بقیمت” با هدف معرفی فروشگاه ها، کالاهای نو و دست دوم، صاحبان مشاغل وکالا، صاحبان برند، وارد کنندگان، ارائه کنندگان خدمات ورونق خرید و فروش راه اندازی گردید. شعار ما “بقیمت بخرید، بقیمت بفروشید” بوده و کلیه خریداران و فروشندگان میتوانند با مقایسه قیمت ها، کیفیت، خدمات پس از فروش، مشاهده دیدگاهها و نظر سایرین، نسبت به انجام معامله مناسب اقدام نمایند. با درجآگهی با سرعتی باور نکردنی، توسط ده ها هزار نفر دیده شوید. فروش های انفجاری حاصل رفتار حرفه ای و هوشمندانه است. این سایت فضا و ابزار زیبا و کارآمد برای حضور پرقدرت شما برای معرفی فروشگاه ، کالاهای موجود، تخفیف ها، حراجی ها، خدمات و ….. تدارک دیده است. فروشندگان کالاها میتوانند با شناسایی صاحبان کالا نسبت به خرید و فروش مناسب اقدام نمایند. واردکنندگان، برندها و صاحبان کالا و خدمات میتوانند با معرفی خود و کالا از فروش بیشتری برخوردار باشند. سایت “بقیمت” با استقبال از پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات مخاطبین، اقدام به بهینه سازی و رونق فضای کسب و کار خواهد نمود.

منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان