اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005315391110035

همکاری در فروش با گوشی شاپ در دیما افیلیت

کد: 140005315391110035

https://bit.ly/3sJlK6s

، تهران , (اخبار رسمی): پیوستن فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ به شبکه‌ی فروشگاهی دیما افیلیت، این امکان را برای ناشران فراهم کرده تا معتبرترین و محبوب‌ترین محصولات الکترونیک این فروشگاه را معرفی و در ازای فروش محصولات کسب درآمد کنند.

همکاری در فروش با گوشی شاپ در دیما افیلیت
همکاری در فروش با گوشی شاپ در دیما افیلیت

صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی، به‌ویژه تلفن همراه و گجت‌های پوشیدنی، به‌سرعت در حال پیشرفت و نوآوری است. براساس اعلام نشریه‌ی فوربز، درحالی که سال ۲۰۲۰ برای بسیاری از صنایع پرچالش بوده است، اما تجارت الکترونیک در این سال شاهد رشد ۱۲۹ درصدی بوده است.

لوازم الکترونیکی نظیر گوشی‌های موبایل نقش مهمی در بخش تجارت الکترونیک ایفا می‌کنند، به‌طوری‌که ۴۳ درصد از کل فروش اینترنتی در سال ۲۰۲۰ در جهان برای خرید این کالاها هزینه شده است. پرواضح است که همکاری در فروش هم در این حوزه نقش بسزایی ایفا کرده و می‌تواند به یکی از منابع کسب درآمد آنلاین تبدیل شود.

فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ در سال ۱۳۸۴ به‌عنوان اولین وب‌سایت اطلاع‌رسانی و فروشگاه تخصصی گوشی موبایل آغاز به‌کار کرد. این فروشگاه با ارائه‌ی بررسی‌های دقیق و مشاوره تلفنی تخصصی به مشتریان خود، امکان انتخاب و خرید بهتر را برای کاربران فراهم کرده است. روندهای اخیر نشان می‌دهد که اعتماد کاربران به فروشگاه‌های تخصصی روزبه‌روز در حال افزایش است و گوشی‌شاپ در طول بیش از یک دهه فعالیت مستمر با سخت‌کوشی این رویه را حفظ کرده است. این فروشگاه اینترنتی در دومین جشنواره ملی برند محبوب به انتخاب کاربران برنده تندیس جشنواره شد.

ازآن‌جا‌که اصلی‌ترین محصول فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ گوشی‌های موبایل است، تلاش شده تا این فروشگاه در این قسمت پیشرو بوده و جدیدترین محصولات را ارائه دهد، در حال حاضر نیز ۷۰ تا ۸۰ درصد بدنه‌ی فروش اصلی این فروشگاه را گوشی موبایل تشکیل می‌دهد.

فروشگاه گوشی‌شاپ دارای سه بخش اصلی فروش، خدمات‌ و خرید و تعویض کالای کارکرده می‌شود. یکی از بخش‌های جالب این فروشگاه اینترنتی بخش بیمه و تعمیرات و فروش کالاهای کارکرده در تمامی گروه‌های گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و لپ‌تاپ است.

فروش بیمه از دیگر مزایای گوشی‌شاپ است، کاربر می‌تواند کالایی را که از گوشی‌شاپ می‌خرد، از طریق سامان‌حامی بیمه کرده و حتی کالای کارکرده را نیز بیمه کند. همچنین درحالی‌که به دلیل نوسانات قیمت ارز و بسیاری از فروشگاه‌های مشابه افت فروش داشته‌اند، ارائه‌ی خدمات فروش اقساطی یکی از عوامل موفقیت گوشی‌شاپ بوده است.

فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ برای ناشران دیما افیلیت شرایط مناسبی را فراهم کرده است. ناشران می‌توانند با ثبت نام و افزودن رسانه‌ی خود در دیما افیلیت جزئیات شرایط همکاری و کمیسیون‌های مربوط به این فروشگاه را مشاهده نمایند.

این فروشگاه اینترنتی برای سفارش‌هایی با ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی در نظر گرفته که تا پایان شهریور ۱۴۰۰ معتبر است. کد تخفیف یک بار مصرف برای هرکاربر: di10010

پیوستن فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ به شبکه‌ی فروشگاهی دیما افیلیت، این امکان را برای ناشران فراهم کرده تا معتبرترین و محبوب‌ترین محصولات الکترونیک این فروشگاه را معرفی و در ازای فروش محصولات کسب درآمد کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغات دیجیتال دیما

آژانس تبلیغاتی دیما (عضو گروه صباسل) متخصص اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال نتیجه‌گراست. دیما برنامه‌ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال را به عهده می‌گیرد تا شرکت‌ها نیازی به سعی و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده حرکت کنند.

اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]