اطلاعات تماس
  • 099104*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010185624417787

افزایش سرعت سایت وردپرسی!

کد: 140010185624417787

https://bit.ly/3zK5uW7

، (اخبار رسمی): گوگل از سال 2010 از سرعت سایت به عنوان سیگنال رتبه بندی برای جستجوهای دسکتاپ استفاده کرده است.

افزایش سرعت سایت وردپرسی!
افزایش سرعت سایت وردپرسی

افزایش سرعت سایت وردپرسی در چند قدم

گوگل از سال 2010 از سرعت سایت به عنوان یک سیگنال رتبه بندی برای جستجوهای دسکتاپ استفاده کرده است و از سال 2018، سرعت صفحه به یک فاکتور رتبه بندی برای جستجوهای موبایلی نیز تبدیل شد.

در واقع، یک مطالعه توسط گوگل نشان می دهد که با افزایش زمان بارگذاری صفحه، نرخ پرش با آن افزایش می یابد.

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است وب سایت شما آهسته بارگذاری شود، اما رایج ترین دلایل آن می تواند دلیل اتصال کند، کش، اندازه صفحه و گاهی اوقات دلایل فنی بیشتری مانند مسدود کردن رندر جاوا اسکریپت باشد اما اگر نمیدانید که دقیقا مشکل از کجاست با ما همراه باشید.
دقت داشته باشید که هر فعالیت که ما برای افزایش سرعت سایت وردپرسی انجام میدهیم ممکن است عملکرد متفاوتی نسبت به دیگر سایت ها داشته باشد پس عملکرد این موارد روی سایت شما صد درصدی نیست.

اولین قدم نصب افزونه WP Rocket را نصب کنید، این افزونه یک بهینه ساز سرعت سایت است که برای استفاده از آن شما هیچ نیاز به دانش فنی ندارید.

این افزونه فعالیت هایی همانند:کش کردن، بارگذاری اولیه، فشرده سازی فایل ها و بارگذاری تنبل تصاویر را انجام میدهد.

اولین مورد که باید فعال کنید کش است که راهی برای ذخیره موقت کپی فایل ها می باشد،دقت داشته باشید امکان استفاده از کش برای دستگاه های موبایل نیز فراهم است.

مورد بعدی بهینه سازی فایل است که در آن مواردی همانند بهینه سازی فونت های گوگل، فاتیل های اچ تی ام ال، سی اس اس و جاوا اسکریپت انجام می شود.

دقت داشته باشید که استفاده از هر یک از این موارد می تواند ظاهر سایت شما را دچار مشکل کند، پس سعی کنید پس از فعال کردن آنها، سایت خود را یکبار در حالت ناشناس باز و تست کنید.

در انتها امیدوارم از مطلب "افزایش سرعت سایت وردپرس" لذت کافی را برده باشد، شما می توانید برای دانلود افزونه راکت پرمیوم به این لینک مراجعه کنید: https://akashefi.ir/wordpress-plugins/راکت-پرمیوم/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 099104*****
[نمایش اطلاعات]