اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011115673317609

دیدار مدیرعامل گسترش فناوری خوارزمی با رهبر انقلاب

کد: 140011115673317609

https://bit.ly/3guu6t6

، گرمدره , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت گسترش فناوری خوارزمی، به عنوان نماینده انجمن تولید کنندگان جاذب و کاتالیست ایران در دیدار روز گذشته جمعی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب، به بیان دستاورد ها، افق آینده و موانع پیش روی صنعت استراتژیک کاتالیست پرداخت.

دیدار مدیرعامل گسترش فناوری خوارزمی با رهبر انقلاب
دیدار مدیرعامل گسترش فناوری خوارزمی با رهبر انقلاب

حسن نوائی، مدیرعامل شرکت گسترش فناوری خوارزمی، به عنوان نماینده انجمن تولید کنندگان جاذب و کاتالیست ایران، روز گذشته، در دیدار جمعی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب، به بیان دستاورد ها، افق آینده و موانع پیش روی صنعت استراتژیک کاتالیست پرداخت.

در ادامه وی به مسئله بومی سازی تولید کک سوزنی و الکترودهای گرافیتی، مشکلات و راهکار اجرایی شدن این مهم در کشور و درخواست ها و پیشنهادات تولیدکنندگان این صنعت نیز اشاره کرد.

ویدئو کامل را  مشاهده کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گسترش فناوری خوارزمی

شرکت گسترش فناوری خوارزمی با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان مجرب و با سابقه در زمینه تولید کاتالیست های مصرفی صنایع پتروشیمی، فولاد و پالایشگاهی به عنوان کالاهای استراتژیک و قلب واحدهای تولیدی این مجتمع ها تاسیس گردید. شناخت کامل فرآیندهای صنعتی، متغیرهای موثر در مکانیسم و سینتیک واکنش ها، تسلط بر روش های سنتز و تولید مواد، استفاده از فناوری های نوین و به روز در عرصة دانش کاتالیست های صنعتی از خصوصیات ممتاز این شرکت می باشد. سرمایه بزرگ شرکت گسترش فناوری خوارزمی، بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، اساتید و نخبگان دانشگاه ها و مراکز صنعتی و تحقیقاتی برتر کشور می باشد. این شرکت با بهینه سازی تجهیزات و همچنین نوآوری در دستگاه های خط تولید، با بهره وری، بازدهی و ظرفیت بالا محصولات خود را تولید نموده و با بهره مندی از بخش پژوهش و توسعه شامل: آزمایشگاه آنالیز دستگاهی، آزمایشگاه شیمی تر، پایلوت پیشرفته و اتوماتیک تست و ارزیابی عملکرد کاتالیست ها، سعی نموده است که کاتالیست های مورد نیاز کشور را توسعه داده و مطابق با علم و فناوری های روز دنیا حرکت نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید