اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102316088517293

انتخاب بهترین مرکز خدمات پرینتر در تهران

کد: 140102316088517293

https://bit.ly/38IA2OX

، تهران , (اخبار رسمی): حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پرینتر خانه یا محل کار تان دچار مشکل شود و نیاز به خدمات یا تعمیر پرینتر خود داشته باشید

نمایندگی تعمیرات پرینتر در محل - تهران
عکسی در رابطه با تعمیر پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر ها معمولاً در اکثر شرکت ها و حتی در منزل استفاده می شوند چاپگرها به کاربران اجازه می دهند که بدون خارج شدن از منزل و پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و هزینه به اشخاص دیگر اسناد و عکس های خود را پرینت کنند. داشتن پرینتر مزایای بسیاری دارد. پرینتر نیز مانند تمام تکنولوژی های جدید دیگر ممکن است خطا هایی داشته باشد. ما در این مقاله  نکاتی برای تعمیر پرینتر ذکر کرده ایم.

چرا تعمیر پرینتر در محل بهتر است؟

سبک‌ ترین پرینترها را هم در نظر بگیرید، باز هم حمل آن‌ ها مشقت بار می باشد. به هر حال این پرینترها وزن چندین کیلیویی دارا‌ هستند و حمل ۱۵ دقیقه‌ ای آن ها روی دست قابل تحمل نیست ؛ اما از همه مهم‌تر، حساس بودن پرینترها به ضربه‌های آرام است. بارها پیش آمده است که بعضا از شرکت‌ها و افراد در هنگام آوردن پرینتر به تعمیرگاه، دستگاه دچار شکستگی شده و از این رو بدون چاره بودند تا هزینه‌های طولانی تر‌تری برای تعمیر قاب و دیگر بخش‌ها بپردازند.

پس بهترین روش برای دریافت خدمات پرینتر، سرویس در محل است که هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی می شود. پس انتخاب بهترین شرکت برای ارائه خدمات پرینتر یک امر مهمی است که شما باید در نظر داشته باشید. پس در این صورت ما به شما مرکز تعمیر پرینتر اداریز کالا را پیشنهاد می کنیم. در شرکت اداریز کالا کارآزموده ترین متخصصان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از جدید ترین دستگاه های عیب یابی اقدام به تعمیر پرینتر شما می‌ نماییم و با بیش یک دهه تجربه یکی از بهترین مراکز خدمات پرینتر در کل کشور هستیم. تعمیر هرگونه پرینتر خود را به واحد تعمیرات پرینتر بسپارید.

چرا تعمیرات پرینتر خود را به اداریز کالا بسپاریم؟

لاذم به ذکر است که تعمیر پرینتر که خدمات پرینتر در شرکت ما نحو احسن صورت می گیرد چرا که اداریز کالا به مدرن ترین تجهیزات مجهز می باشد. در صورتیکه تعویض قطعه برای پرینتر شما نیاز باشد از قطعات اورجینال با گارنتی و ضمانت نامه استفاده میگردد تا دستمزد مسلم شما رعایت شده باشد. خدمات تعمیر پرینتر در محل گزینه جدیدی نیست. از قبل که کاربرد دستگاه‌ های چاپگر ارتقا پیدا کرد، شاهد به وجود آمدن این دسته خدمات هم بودیم؛ اما چه چیزی باعث می‌شود تا برخی یا بعضا از شرکت‌ ها نیاز به تعمیر پرینتر در محل داشته باشند و به عبارتی دیگر چه تفاوتی میان تعمیر پرینتر در محل و در خود شرکت تعمیراتی وجود دارد.

هزینه تعمیر پرینتر چقدر است؟

یکی دیگر از مزایای تعمیر پرینتر در اداریز کالا به این دلیل است که هزینه تعمیر پرینتر در اداریز کالا مشخص است و به طور صادقانه هزینه خدمات پرینتر را برای کاربران مشخص کردیم. کاربران پرینتر های لیزری، جوهرافشان، سوزنی و حرارتی می توانند با مراجعه به سایت اداریز کالا از تعرفه خدمات دستگاه خود مطلع شوند. البته در خصوص هزینه‌ های خدمات تعمیرات نمی‌توان به هیچ وجه مقدار دقیقی را مشخص کرد. بخش اعظمی از افراد در هنگام تماس، درخواست هزینه دقیق می‌کنند و این کار نشدنی است. هزینه دقیق پس از بازنگری تعمیرکار از دستگاه بیان می شود. ابتدا باد خرابی دستگاه شما عیب یابی شود.

چه افرادی به تعمیر پرینتر در محل دارند؟

افراد یا شرکت‌ هایی که دفتر کار آن‌ ها با تعمیرگاه خیلی فاصله دارد یا اینکه دستگاه پرینتر آنان به حدی بزرگ است که امکان حمل و نقل آن وجود ندارد، از این رو اولین مورد‌هایی می باشند که باید برای تعمیر پرینتر در محل با شرکت تماس بگیرند. این مجموعه‌های قادر است شرکت‌های خصوصی کوچک یا بزرگ، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی، بیمارستان ها و مطب‌های شخصی، مغازه‌های بزرگ، مرکز ها چاپ و خدمات و در واقع هرجایی که دارای دستگاه پرینتر بوده و روزی باید برای تعمیر آن با شرکت تماس بگیرد.

مزایای تعمیر پرینتر در محل مواردی که در خدمات بیان کردیم، به هر هم اکنون نوعی مزیت هم به حساب می آیند؛ البته مزیت‌ های اصلی که با تعمیر پرینتر در محل موجود هست، دربرگیرنده موارد ذیل می باشد:

 • شارژ کارتریج با پودر های اورجینال
 • به کار بردن قطعات اصلی و اورجینال در هنگام تعویض
 • شارژ کارتریج و تعمیر دستگاه توسط کارشناس کاردان و باسابقه
 • تعمیر پرینتر در صورت نیاز و در کمترین بعدازظهر ممکن
 • تست چندباره کارتریج و دستگاه برای خاطر عده شدن از کیفیت بالای کار
 • ارائه فاکتور اصلی از کلیه فرآیند عمل

چه اقداماتی در زمینه تعمیر پرینتر شما انجام می شود؟

کارشناس زمانی به محل برای تعمیر پرینتر مراجعه مینماید که شخص چه از طرف شرکت یا مغازه برای تعمیر یا عیب یابی تماس بگیرد. وقتی که اسم تعمیر پرینتر در محل میاید، همگی سریعاً در ذهن خود دستگاه باز شده‌ای را تصور مینمایند که تعمیرکار با پیچ گوشتی و آچار فرانسه به جان افتاده است، اگر که این فقط بخشی از فعالیت است.یکی خدمات اورژانس کامپیوتر ، تعمیر پرینتر در محل می باشد. اما همان‌طور که در پاراگراف بالا نوشتیم، تعمیر در محل صرفا مشتمل بر رفع عیب پرینتر نیست، بلکه خدمات زیر را هم شامل می‌شود:

 • شارژ انواع کارتریج با برندهای گوناگون
 • تعمیر کارتریج
 • تعویض قطعات کارتریج
 • تعمیر پرینتر
 • فروش انواع کارتریج
 • فروش انواع پودر
 • تعمیر گونه های پرینتر
 • سرویس انواع پرینتر
 • تعمیر مادربرد پرینتر
 • تعمیر سوکت پرینتر
 • تعمیر و رفع عیب اختلال مربوط به گیر کردن ورقه
 • تعمیر غلتک‌ها
 • تعمیر اسباب جانبی پرینتر
 • تعمیر قاب
 • نصب نرم افزاری اشکال پرینتر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت تعمیرات پرینتر اداریز کالا

شرکت اداریز کالا با بهره گیری از افراد متخصص و کاردان با سال ها سابقه و تجربه در رابطه با تعمیرات پرینتر و ماشین های اداری و با پایبندی به دو اصل، تضمین خدمات و رضایت مشتریان سعی می کند تا شما عزیزان با خیال راحت تعمیرات دستگاه های خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی بابت دستگاه های خود نداشته باشید. خرسندیم که با 11 سال سابقه خدمات رسانی به شما توانسته ایم قدم مهمی در این عرصه برداریم!!

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی