اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103176121612957

بهترین دوره انگلیسی تجاری برای مدیران

کد: 140103176121612957

https://bit.ly/3awVNSy

، تهران , (اخبار رسمی): تا به حال به بعضی از اسم‌های خاص دقت کرده‌اید؟ اسم‌‌ها، غذاها و یا ادویه‌هایی که می‌گویند به وسیله‌ی تاجری از کشوری دیگر وارد ایران شده‌است. آن روزها هم که خبری از تکنولوژی نبود، هر کاروان تجاری یکی دو مترجم کاربلد در آستینش داشت، تا قرارداد نهایی را امضا و یا احیاناً مهر کند.

بهترین دوره انگلیسی تجاری برای مدیران
بهترین دوره انگلیسی تجاری برای مدیران

حالا از آن  کاروان‌های تجاری بزرگ، فقط مترجم‌ها و مدیرانش باقی‌مانده‌اند و البته محصولاتی که باید به سایر کشورها سفر کنند.

اما از آن‌جایی که دنیای امروزدیگر آن دنیای ساده‌ی گذشته نیست، برای ورود به هر دنیایی مثل دنیای کسب و کار تجارت، باید زبان همان فن را بلد باشید و این‌جاست که رزومه‌ی بسیاری از مدیران موفق سنگین‌تر می‌شود، چون آن‌ها علاوه بر تسلط روی زبان انگلیسی، چگونگی مکالمه‌‌ی انگلیسی تجاری را هم بلد هستند و می‌توانند با زبان قراردادها و چرتکه‌ها صحبت کنند.

پس اگر مدیر یک کارخانه‌ی کوچک هستید و دوست دارید روزی با دنیا تعامل داشته‌باشید، یا در یکی از رشته‌های مدیریت تحصیل کرده‌اید و قصد مهاجرت دارید و …. در این مطلب با ما همراه باشید تا کمی در رابطه با آموزش مکاتبات تجاری انگلیسی صحبت کنیم و ببینیم این دوره‌ها برای چه کسانی مناسب است؟ دست آخر هم به سراغ بررسی ویژگی‌های یک دوره مکالمه انگلیسی تجاری خوب می‌رویم تا حسابی با زوایای پنهان این بخش از زبان انگلیسی تخصصی آشنا بشوید. برای آشنایی بیشتر با وبینارهای آموزشی انگلیسی کلیک کنید.

آموزش مکاتبات تجاری انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران ارشد
 تفاوتی نمی‌کند در کدام جزیره‌ی دنیای تجارت مشغول کسب و کار هستید، یک کسب وکار کوچک دارید و یا صاحب یک شرکت واردات و صادرات بزرگ هستید، به هر حال این روزها علاوه بر تخصص، تسلط و چگونگی ارائه‌ی یک محصول هم مهم است، و شما به عنوان یک مدیر توانمند باید بتوانید به راحتی در جلسه‌های بین‌المللی با زبان انگلیسی درست و با استفاده از اصطلاحات کاربردی، حریفان را کیش و مات کنید و از جلسه‌های مختلف دست ‌پُر بیرون بیایید.

برای این‌کار نیاز است که شما علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، دامنه‌ی لغت‌ها و اصطلاحات انگلیسی خودتان در زمینه‌ی تجارت را هم افزایش بدهید، و از طرف دیگر بتوانید به راحتی از میان بندهای مختلف قراردادها و تبصره‌ها، آن چیزی که به سود شما و کسب و کارتان است، بیرون بکشید تا بتوانید موفق‌تر از همیشه به راهتان ادامه بدهید.

فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت و کسب و کار
مدیریت صنعتی خوانده‌اید و یا مدیریت مالی؟ خب روزی می‌رسد که باید دور یک میز با چند شریک خارجی بنشینید و از منافع و سود شرکت‌تان دفاع کنید. حالا اگر اصطلاحی را متوجه نشوید نه تنها منافع خودتان بلکه منافع آدم‌های زیاد دیگری را هم به خطر می‌اندازید. خوب است قبل از آن‌که کار به جاهای باریک برسد سری به موسسه‌های آموزش زبان بزنید و به سراغ یک دوره مکالمه انگلیسی تجاری بروید و خیلی زود در همان جلسه‌های معروف، مثل یک تاجر کارکشته، برای رسیدن به منافع بیشتر با سایر رقبا چک و چانه بزنید.

مهاجرین
اگر دوست دارید کار در سایر نقاط دنیا و کسب و کارهای بین‌المللی را تجربه کنید و قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارید، حتما می‌دانید که داشتن یک رزومه‌ی قوی و پر و پیمان، برایتان از نان شب هم واجب‌تر است. این روزها کارفرماها دوست دارند کارمندهایی همه‌فن حریف را انتخاب کنند. این‌جاست که تفاوت شما با سایر رقبایتان معلوم می‌شود. اگر قبل از رفتن، در یکی دو دوره‌ی آموزش تجاری زبان انگلیسی شرکت کرده‌باشید، به راحتی می‌توانید در روز مصاحبه‌ی حضوری، فن بیان و تسلط‌تان بر موضوعات و مباحث تجاری را به مدیران ارشد نشان بدهید و یک صندلی خوش آب و رنگ برای خودتان رزرو کنید.

دوره آموزش تجاری زبان انگلیسی چه ویژ‌گی‌هایی باید داشته‌باشد؟

پویایی: علم روز دنیا تقریباً با سرعت طوفان در حال حرکت است و هر آموزشی که نتواند خودش را به موقع با این سراعت هماهنگ کند محکوم به شکست است. برای شناخت یک کارگاه و دوره مکالمه انگلیسی تجاری خوب، به سرفصل‌های کارگاه دقت کنید و اگر توانستید با زبان‌آموزان قبلی موسسه گفتگو کنید تا از به روز بودن موارد آموزشی مطمئن بشوید.

مختصر و مفید بودن: اگر مدیر یک شرکت بزرگ باشید، حتما تا به حال هزاران بار آرزوی داشتن یک ساعت برنارد را کرده‌اید. خب در شرایطی که وقت برای شما از طلا هم بارزش‌تر است، آخرین‌چیزی‌که لازم دارید یک دوره آموزش تجاری زبان انگلیسی طولانی مدت است. 

استفاده از یک کتاب خوب و مرجع: بعضی از کارگاه‌ها و یا دوره‌های آموزش مکاتبات تجاری انگلیسی گاهی برای تدریس مطالب، به سراغ کتاب‌های قدیمی می‌روند و یا از چند اسلاید ساده استفاده می‌کنند. 

به شما زمان بدهد: همه‌ی ما تجربه‌ی نشستن در کلاس‌هایی که در آن‌ها استاد فقط حرف می‌زد و نکات مهم را مثل موشک روانه‌ی ذهنمان می‌کرد، داریم. همان‌‌طور که تجربه نشان داده این کلاس‌ها کاربرد چندانی در آینده ندارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش