اطلاعات تماس
  • 091268*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104186279819179

کارتن پلاست ،قیمت و خرید آن

کد: 140104186279819179

https://bit.ly/3AFlfA1

، (اخبار رسمی): کارتن پلاست یکی از محصولاتی است که امروزه در صنایع مختلف طرفداران بسیاری پیدا کرده است.این محصولات کاملا قابل بازیافت هستند و برای محیط زیست هیچ ضرری ندارند. استفاده از انواع کارتن پلاست در صنایع مختلف مثل کشاورزی، طراحی دکوراسیون ،بسته بندی مواد غذایی و ... استفاده کرد.

کارتن پلاست ،قیمت و خرید کارتن پلاست
کارتن پلاست ،قیمت و خرید آن

کارتن پلاست:

کارتن پلاست ورقه پلاستیکی یا کارتنی است که از سه لایه باریک پلی پروپیلن ساخته می‌شود. به دلیل قرار گرفتن یک لایه ی چین‌دار و دندانی شکل پلاستیکی بین دو ورقه صاف، این محصول به ورق پلاستیکی دو جداره نیز معروف است.

این ماده که از لوازم محبوب ماکت سازی به شمار می رود تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و ضخامت معمول این ورقه‌ها در بازار از 2 تا 12 میلی‌متر است.

از نام‌های دیگر این محصول می‌توان به شیت پلاست، پلاستیک چین دار، پلاست پک یا‌هالوپروفیل شیت اشاره کرد. برای قوی‌تر کردن بافت کارتن پلاست می توان آن را با الیاف شیشه ترکیب و استفاده کرد.

قیمت کارتن پلاست:

قیمت کارتن پلاست همانند بسیاری از محصولات به صورت روزانه باید بررسی شود چرا که قیمت این محصول با توجه به نوسانات بازار دستخوش تغییر خواهد شد. یکی دیگر از مسائلی که می‌تواند روی قیمت کارتن پلاست شما تاثیر بگذارد، وزن هر متر مربع و نوع کارتن پلاست است. برای مثال قیمت کارتن پلاست UV با قیمت رول کارتن پلاست متفاوت است. همچنین زمانی که درصد UV بالا باشد، محصول گرانتر خواهد بود. کارخانه تولید کننده و کیفیت مواد اولیه نیز می‌توانند در این فاکتور تاثیر بگذارند. 

جنس کارتن پلاست از پلاست شیت یا‌هالوشیت بوده و به علت اینکه محصولی مدرن است اغلب برای همگان ناشناخته و مبهم.

این محصول از کاربردهای بسیار زیادی برخوردار است به گونه ای که ضد آب است و در برابر نور مستقیم خورشید مقاوم است. تغییرات موجود در آب و هوا هیچگونه تغییری در این محصول ایجاد نخواهد کرد .

این محصول مقاومت خود را در تمامی شرایط حفظ می کند. یکی از بارزترین ویژگی‌های این محصول این است که قابلیت چاپ را دارد و میتوان آن را به صورت اشکال و طرح‌های مختلف درآورد.

کارتن پلاست به گونه‌ای ساخته می شود که وزن آن بسیار کم است و در برابر ضربه‌هایی که به آن وارد میشود میتواند مقاومت خود را حفظ کند.

افراد همواره و در تمام زمینه‌ها به دنبال خرید محصولاتی با قیمت‌های کم هستند از این رو می‌توانند در خرید کارتن پلاست نیز محصولاتی زیبا را با صرف هزینه‌های بسیار کم به دست آورند و نیاز خود را با استفاده از آن برطرف کنند.

در واقع کارتن پلاست به محصولات و ورق‌های پلاستیکی گفته می شود که از پلی پروپیلن ساخته می‌شود و زمانی که استفاده اولیه خود را از دست دهند به صورت مجدد می توان کارتون پلاست را بازیافت کرد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد.

کارتون پلاست به روش اکستروژن تولید شده و شامل دو ورقه مسطح است که بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و به گونه ای به یکدیگر متصل شده که امکان تفکیک آنها دشوار است و از چنان مقاومتی برخوردار است که برای امور صعب و دشوار از آنها استفاده می‌شود.

خرید کارتن پلاست :

 کارتن پلاست نوعی پوشش سه لایه ای از ورق‌های پلی پروپیلن می باشند که با روش اسکتروژن تولید میشوند. استفاده از سه لایه در این ورق‌ها باعث میشود تا نسبت به ورق‌های کاغذی و پلاستیکی معمول مقاومت و استحکام بالاتری داشته باشند. به همین دلیل در صنعت تولید جعبه و باکس کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده اند. خرید جعبه کارتن پلاست در صنایع مختلف از قبیل بسته بندی کفش، لوازم خانگی، میوه، کتاب و لوازم تحریر و وسایل تزئینی و لوکس کاربرد دارد.

خرید کارتن پلاست به دو شکل خرید ورق و خرید رول امکان پذیر است. باید توجه داشته باشید که ابعاد ورق کارتن پلاست در اندازه‌های دو متر در دو متر و در ضخامت‌های ۳، ۴، ۵، ۶ ، ۸ و ۱۰ میلیمتر است. رول‌های کارتن پلاست نیز در ابعاد یک متر در پنجاه متر و همچنین دومتر در پنجاه متر و با ضخامت‌های دو میلیمتر و سه میلیمتر قابل تهیه است. یکی از مهم ترین مواردی که برای خرید جعبه کارتن پلاست درخواست داده میشود، بسته بندی میوه‌های صادراتی هستند.

سیب، خرما و سایر میوه‌های صادراتی باید در شرایطی بسته بندی شوند که فشار و ضربه به سطح میوه برخورد نداشته باشد. علاوه براین، نم و رطوبت نیز به درون بسته بندی نباید وارد شود و تا حد امکان وزن جعبه سبک باشد. به همان دلیل جعبه‌های تولید شده با شیت پلاست‌های سه و پنج لایه برای آنها گزینه مناسبی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091268*****
[نمایش اطلاعات]