اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140107126752910834
در دسترس نیست

درخواست و دریافت وقت سفارت

در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !

کد: 140107126752910834

، کرج , (اخبار رسمی): عصری که در آن زندگی می‌کنیم الزامات و مقتضیات خود را دارد. این الزامات به قدری پیچیده شده اند که زندگی در تمام بخش‌هایش به امری دانش بنیان و مبتنی بر برنامه‌ریزی تبدیل شده است. شهروندان جهان که به منزله دهکده جهانی، ارتباطات اجتناب ناپذیری را با یکدیگر دارند.

در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !
در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !

عصری که در آن زندگی می‌کنیم الزامات و مقتضیات خود را دارد. این الزامات به قدری پیچیده شده اند که زندگی در تمام بخش‌هایش به امری دانش بنیان و مبتنی بر برنامه‌ریزی تبدیل شده است. شهروندان جهان که به منزله دهکده جهانی، ارتباطات اجتناب ناپذیری را با یکدیگر دارند.برای بهینه سازی این فرایند‌ها ناچار به کمک خواستن از تیم‌ها و مجموعه‌هایی هستند که در زمینه‌های مختلف دانش روز، تخصص لازم، مهارت‌های اجرایی و اطلاعات کارشناسی و مشاوره‌های موثر را در اختیار دارند.  

حوزه سفر، به ظاهر ساده؛ اما پیچیده

در گذشته‌های نه چندان دور وقتی فرد، خانواده یا یک فعال حوزه کسب و کار، قصد برنامه ریزی و اجرای یک پروسه مهاجرت، سفر، گردشگری، سرمایه‌گذاری و امثال آن را داشت، به سادگی ضمن تهیه مدارک به سفارت کشور مورد خود مراجعه کرده و پروسه مورد نظر خود را آغاز می‌کرد. 

امروز، اما وضعیت نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده است. برخی از دلایل پیچیده شدن فرایند‌های مرتبط با سفر و مهاجرت را می توان به این شرح ذکر کرد: 

 • پیچیده شدن قوانین
 • ایجاد مکانیزم‌های دیجیتال
 • مهاجرت فرایند‌های سفر به حوزه آنلاین
 • تعهد کمتر سفارت خانه‌های مختلف نسبت به ارائه خدمات به زبان کشور 
 • تقاضای بیشتر برای سفر، مهاجرت و ایجاد کسب و کار در ممالک دیگر 

البته این موضوع فقط مشمول حوزه سفر نیست. در واقع تمام جنبه‌های زندگی فردی و اجتماعی مشمول این تغییرات شده اند. همانطور که شما برای یک فعالیت موفق در بازار بورس نیازمند تجارب و سرویس‌های یک کارگزار زبده هستید، برای برنامه ریزی دقیق، بدون شکست، کم ریسک و مقرون به موفقیت در زمینه سفر هم نیاز به خدمات حرفه ای، مشاوره‌ و پشتیبانی‌ یک تیم حرفه ای خواهید داشت. 

ساده ‌ترین عمل در این حوزه؛ مانند مراجعه به سفارت و گرفتن ویزای توریستی نیز دیگر به سادگی گذشته نیست. شروع فرایند، ورود صحیح به آن، طی مراحل، تنظیم مدارک و در نهایت حصول نتیجه موفقیت آمیز، مستلزم دانش و مهارتی است که مدت‌هاست در اختیار شرکت‌های سرویس دهنده حوزه سفر است. به واقع در پروسه برنامه ریزی سفر یا مهاجرت، ممکن است یک اشتباه ساده، مهم ‌ترین اشتباه استراتژیک ما بوده و نتیجه خروجی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. 

گرفتن وقت سفارت، هزارتوی قاعده‌ها و تکنیک‌ها

این روزها، با توجه به مقررات دشواری که بخصوص کشورهای حوزه اروپا و آمریکای شمالی در زمینه اعطای انواع ویزا به تصویب رسانده اند و با توجه به وضعیت خاص بین المللی کشور ما، نیاز به توجیه و تفسیر مناسب هدف و برنامه مرتبط با سفر برای سفارتخانه‌ها و تنظیم دقیق مدارک و عملکرد بسیار حساس در همه بخش‌های فرایند، مراجعه نامناسب به یک سفارت اروپایی و یک عملکرد اشتباه می‌تواند آخرین مراجعه شما و شکست پروسه باشد. 

خوشبختانه اخیرا شرکت‌های حرفه ای و تخصصی متعددی در کشور شکل گرفته اند که می‌توانند از ابتدای برنامه ریزی سفر تا انجام مراحل اولیه و تحقق رویای سفر و حتی پشتیبانی‌ها و مشاوره‌های بعد از سفر به استاندارد ‌ترین و بهینه ‌ترین حالت ممکن در کنار ما باشند. 

خدمات این شرکت‌ها باعث می‌شود متقاضیان انواع سفرها و مهاجرت‌ها بتوانند از حداکثر پتانسیل‌های موجود برای موفقیت در این راه دشوار بهره مند شده و برنامه ریزی خوبی داشته باشند. 

درخواست و دریافت وقت سفارت سنگ بنای سفر شماست

یکی از مهم ‌ترین ارکان موفقیت در برنامه و روند مسافرت یا مهاجرت «دریافت و درخواست وقت سفارت» به شکل حرفه ای و با رعایت مقررات متفاوت کشورهای مختلف و شناخت الزامات گوناگون هر سفارت خانه است. 

در واقع اگر شما برای اولین بار وارد سفارت خانه ای می‌شوید، این به معنای عدم آشنایی با روحیات کارکنان، مقررات دقیق و جزئیات مهم حاکم بر روح هر سفارتخانه و در نهایت جریان دادن امور است. 

عدم آشنایی شما با زبان کارکنان، فوت‌‌و‌فن‌های کوزه گری مراجعه به هر سفارتی و سوالات اشتباه و جواب‌های برنامه ریزی نشده می‌تواند نقاط ضعف عمده ما و منجر به عدم حصول نتیجه باشد.

این در حالی است که کارشناسان شرکت‌های حرفه ای مانند «سفریتو» با توجه به تکرار مداوم این مراجعات و رصد کردن هر نوع تغییر در قوانین سفارت خانه‌ کشورهای مختلف بدون هیچ اشتباه احتمالی روند «درخواست و دریافت وقت سفارت» و مراحل بعدی را برای شما پیش خواهند برد. 

کارشناسان سفریتو سفری که تو رویایش را داری محقق می‌کنند

یکی از شرکت‌هایی که در زمینه انواع تورهای مسافرتی و گردشگری فعالیت می‌کند و مطالعه کارنامه آن نشان از موفقیت‌های زیاد این تیم دارد، شرکت معتبر و بین المللی «سفریتو» است که وب سایت آن به نشانی https://safarito.net فعالیت می کند. اگر برنامه سفر یا گردشگری خاصی را در ذهن می‌پرورانید گام اول مراجعه به این سایت و آشنایی با خدمات و کیفیت عملکرد این شرکت و شناخت مقاصدی است که این شرکت در آن‌ها تخصص بالایی دارد.

بعد از مطالعه و کسب اطلاعات اولیه و روشن شدن اجمالی فرایند سفر، تماس با کارشناسان شرکت و قرار ملاقاتی که احتمالا برای شما تنظیم خواهد شد، گام بعدی است. 

به این ترتیب برنامه سفر شما به بی نقص ‌ترین روش ممکن استارت خواهد خورد. در ادامه کار، به طور پیوسته و گام به گام ضمن دریافت راهنمایی‌های کارشناسان سفریتو افق پیش روی شما که ممکن است در مراحل اولیه تاریک و مبهم باشد، روشن تر و روشن تر خواهد شد. در نهایت با انجام یک سفر یا مهاجرت موفق، شما در جایی خواهید ایستاد که همواره به آن فکر کرده اید. روی دیگر این سکه این است که هرگونه عملکرد اشتباه می‌تواند این رویا را برای مدتی طولانی و حتی برای همیشه از بین ببرد.

سفریتو به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه انواع تورهای مسافرتی و گردشگری، امکان رزرو انواع تورهای داخلی و خارجی را در سایت خود فراهم کرده است. 

همچنین کارشناسان این تیم، برای دریافت اطلاعات اولیه و کسب راهنمایی‌های لازم برای برنامه ریزی هر نوع سفری، یا تنظیم یک برنامه مهاجرت و انواع خدمات مرتبط با آن، از طریق راه‌های ارتباطی پاسخگوی سوالات کاربران و متقاضیان هستند. 

در بخش‌های مختلف سایت نیز در زمینه مقاصد محبوب . جذاب، نقاط هدف سرمایه‌گذاری و مهاجرت و گرفتن ویزاهای خارجی و فرایند‌های مناسب برای برنامه ریزی سفر، اطلاعات دست اول و روزآمدی را وجود دارد. 

نکات مهمی که درباره گرفتن وقت سفارت‌های اروپایی باید بدانید

همان طور که گفته شد الزمات اخیر باعث پیچیده شده امور سفر و ویزا شده است. یک جست و جوی ساده مجموعه ای از مطالب مهم درباره گرفتن وقت سفارت کشورهای اروپایی، آمریکایی و تقریبا همه کشورهای توسعه یافته، در اختیار شما قرار می‌دهد. قبل از مراجعه به کارشناسان شرکت سفریتو، شاید لازم باشد به صورت فهرست وار این نکات را بدانیم:‌

به دلایلی که توضیح داده شد خودتان وقت سفارت نگیرید، چون ممکن است عدم آشنایی شما با جزییات بسیار زیادی که وجود دارد، مشکل ساز شود. 

برای درخواست وقت سفارت به آژانس‌هایی مراجعه کنید که در خصوص برخی از کشورها مهارت و تخصص خاصی کسب کرده اند. برای مثال با مراجعه به سایت سفریتو خواهید دید که این شرکت در زمینه امور وقت سفارت کشورهای اروپایی یکی از متخصص ‌ترین تیم‌های ایرانی است. 

مصاحبه با افسران ویزا، قلق‌های خاصی دارد که حتی برای همه سفارت خانه‌ها یکسان نیست. کارشناسان سفریتو در این زمینه شما را آموزش خواهند داد. 

کارشناسان سفریتو بر اموری مانند سیستم تعیین وقت و مراحلی مانند انگشت نگاری و تحویل مدارک و حتی زمان باز و بسته بودن انواع سفارتخانه‌های اروپایی تسلط دارند. اقدام شخصی می‌تواند ضمن دوباره کارهای فراوان و خستگی ناشی از عدم آشنایی با امور، حتی ممکن است به خستگی و نومیدی شما منجر شود. این مساله درباره سفارتخانه‌های اروپایی به مراتب بیشتر مصداق دارد. 

اگر وقت سفارت فوری مورد نیاز شماست کارشناسان سفر می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند. 

شما نمی‌توانید سوالات انبوه خود را از افراد مختلف، سایت‌ها، کارکنان سفارت‌ها و… به درستی پیدا کنید. این کار به دقیق ‌ترین شکل ممکن توسط کارشناسان سفریتو امکان پذیر می‌شود. 

خدمات سفریتو 

به طور خلاصه انواع خدمات سفر که برای متقاضیان لازم است توسط سفریتو عرضه می‌شود. با این حال می‌توان خدمات این تیم را به این شرح فهرست کرد:‌

 • خدمات تور 
 • خدمات ویزا
 • خدمات وقت سفارت (بخصوص سفارت‌های اروپایی)
 • معرفی کشورهای مقصد
 • ٰخدمات مهاجرت
 • خدمات وکالت و مشاوره 
 • معرفی لیست مدارک کشورهای مختلف 
 • آشنایی با قوانین و مقررات روز 

برند‌هایی که می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید

می‌دانیم که تیم‌ها و شرکت‌های مختلفی با معرفی برند‌های خود در زمینه خدمات سفر و مهاجرت فعالیت می‌کنند. با این حال مانند هر حوزه دیگری، حوزه سفر، گردشگری و مهاجرت هم خوب و بدهای خودش را دارد. این حوزه هم مانند همه کسب و کارها ممکن مشمول سرویس‌ها و خدمات بی کیفیت و عدم مسئولیت پذیری، نبود مشتری مداری، پاسخگویی ناکافی و بسیاری از نواقص دیگر باشد. 

بنابراین در اینجا قصد داریم تعدادی از برند‌های معتبر و محبوبی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را به صورت خلاصه به شما معرفی کنیم. با این حال تحقیق و تفحص و احراز کیفیت هر شرکتی بر عهده متقاضی است. علاوه بر معرفی برند safarito (که در این گزارش خواندید) در ادامه با توجه به عملکرد برخی از برند های دیگر، به لحاظ کیفی و عملکرد خوب، چند مورد را به خوانندگان محترم معرفی می‌کنیم:‌

ویزابیر visabir.com

 این برند علاوه بر ارائه همه خدمات فوق، در زمینه معرفی مقاصد محبوب و بهترین کشورها برای مسافرت، گردشگری و مهاجرت اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار داده است. برند «ویزابیر» با شعار «راهنما و همراه شما در سفر» خدمات ارزشمندی را تاکنون به متقاضیان عرضه کرده و میزان رضایت مشتریان این برند بسیار بالاست. 

سفریار safaryar.net 

سفریار که متخصص در وقت سفارت و ویزای اروپاست، علاوه بر همه خدمات لازم، سرویس‌های ویژه ای نیز در زمینه اموری چون: بورسیه، دعوت نامه و بلیط هواپیما به متقاضیان ارائه می‌کند. برای ارتباط با سفریار همچنین می توانید با شماره 02141265422 در تماس باشید. 

ویزامتریک ایران visametric.ir 

برند ویزا متریک ایران (با سایت VISA METRIC .COM اشتباه نشود) مجموعه کاملی از تمامی خدمات مورد نیاز برای تمامی سفارت‌ها را کامل انجام می‌دهد که علاوه بر آن‌ها می‌توانید از این برند «بیمه مسافرتی» نیز دریافت کنید. گرفتن وقت سفارت به راحتی و بدون دغدغه را می‌توانید به این برند بسپارید. ضمن این که برای سفر به کشورهای آلمان، ایتالیا و حوزه شنگن، که نیاز به ویزای شنگن دارید، تجربه این برند به کمک شما خواهد آمد. همچنین خدمات متنوعی مانند تعیین وقت سفارت، ترجمه مدارک، تکمیل فرم سفارت، رزرو پرواز و هتل را هم می‌توانید از این برند معتبر بخواهید. شعار اصلی این برند این است: «در تمامی مراحل سفر در کنار شما هستیم.» برای ارتباط با مرکز دریافت وقت ویزامتریک ایران می توانید با شماره 02191025510 در تماس باشید. 

لازم به ذکر است که این برند‌ها نیز زیرمجموعه هلدینگ سفریتو هستند. 

در فکر سفری تو؟ هدف نزدیک است؛ با سفریتو !

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سفریتو

سفریتو به عنوان یکی از بهترین منابع گردشگری به زبان فارسی می باشد. سفریتو افتخار این را دارد که به عنوان اولین سایت گردشگری که تمامی موضوعات سفر و وابسته های آن را کاملا پوشش میدهد. https://safarito.net

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]