اطلاعات تماس
 • 093530*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140108046792421800
در دسترس نیست

هر آنچه که درباره ی یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان باید بدانیم!

صفر تا صد یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان

کد: 140108046792421800

، (اخبار رسمی): آیا به دنبال بهترین سایت برای آموزش رایگان زبان انگلیسی برای مبتدیان هستید؟ زبان انگلیسی در حال حاضر زبان بین المللی بین کشور ها می باشد و به دلیل پیشرفت علم که دوره های آنلاین بسیاری را در اینترنت ارائه می کند. .برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت بهترینک مراجعه کنید.

صفر تا صد یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان
صفر تا صد یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان

زبان انگلیسی در حال حاضر زبان بین المللی بین کشور ها می باشد و به دلیل پیشرفت علم که دوره های آنلاین بسیاری را در اینترنت ارائه می کند

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان باید ویژگی های خاصی داشته باشد؛ مثلاً تمامی مباحث دستوری را به صورت جامع و کامل مورد بررسی قرار دهد، تکنیک های یادگیری لغات را به زبان آموزان آموزش دهد، لیستی از لغات پرکاربرد را در اختیار ان ها قرار دهد، از مثال های متنوع و ساده برای یادگیری استاده کند، روی تمامی مهارت های زبان انگلیسی شما کار کند، تمرین هایی برای سنجش میزان یادگیری در اختیار زبان آموزان قرار دهد، امکان چک کردن پاسخ سؤالات و تمرین ها با اساتید و پشتیبانی متخصصین زبان انگلیسی سایت وجود داشته باشد، ترجیحاً متخصصین سایت بومی زبان انگلیسی باشند و یا در یک محیط انگلیسی زبان زندگی کنند تا بتوانند زبان انگلیسی را به صورت کاربردی و با تمامی نکات مهم آن به شما آموزش دهند.

کتاب‌ها و وب‌سایت‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه وجود دارند که می‌توانید به دلایلی از جمله مهاجرت، تحصیل یا شغلی از آن‌ها برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

اما باید به این نکته مهم دقت کنید که برای دریافت نتیجه مورد نظر نباید استفاده از این موارد را بدون اطلاع از نکات مهم به‌کارگیری آن‌ها شروع کنیم.
به این راهکارها و نکات برای تسریع پیشرفت خود در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی دقت کنید:

از اشتباه کردن نترسید و اعتماد به نفس داشته باشید. تا زمانی که اشتباه نکنید و متوجه آن نشوید، نمی‌توانید پیشرفتی در فرآیند یادگیری خود داشته باشید.

محیط اطراف خود را با زبان انگلیسی محاصره کنید. با افراد انگلیسی زبان دوست شوید، یک دفتر یادداشت برای نوشتن نکات جدید تهیه کنید و اصطلاحات و عبارات جدید را به دیوار اتاق یا محل کار خود بچسبانید.

درباره برنامه ریزی خود برای یادگیری زبان انگلیسی رایگان با دوستان و خانواده‌تان صحبت کنید. این کار باعث می‌شود فکر تنبلی به سرتان نزند و آن‌ها دائما شما را به سمت ادامه کار سوق دهند.

روی تمام چهار مهارت (ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ) تمرکز کنید، نه فقط یکی از آن‌ها. برای برقراری یک ارتباط مناسب با افراد انگلیسی زبان، باید در تمام چهار مهارت تسلط داشته باشید.

زبان انگلیسی نقش بسیار برجسته‌ای در آموزش را ایفا می‌کند. باید بپذیریم که دنیا با شیب بسیار تندی درحال پیشرفت است و درک نکردن به موقع این موج عظیم پیشرفت،‌ خودبخود باعث عقب ماندن میشود. بهترین دانشگاه‌ها و مراکز تحصیلی در کشورهای بریتانیا و آمریکا وکشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا و استرالیا قرار دارند. پرطرفدار بودن تحصیل در این دانشگاه‌ها، خود باعث می‌شود که آموزش زبان انگلیسی از ضروریات باشد. تمام کتب و مقالات در این دانشگاه‌ها به زبان انگلیسی نوشته میشوند و سپس به زبانهای دیگر ترجمه می‌شود که معمولاً با تأخیر این اتفاق می‌افتد.

زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی حدود 60 کشور مستقل است. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.

مزیت استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان

رو‌های مختلفی برای یادگیری زبان وجود دارند اما چرا استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی را توصیه می‌کنیم:

 • همیشه همراه شما هستند.
 • اپلیکیشن‌ها هوشمند هستند و مرحله به مرحله با یادگیری شما جلو می‌روند، اشتباهاتتان را تکرار می‌کنند تا مطالب را یاد بگیرید.
 • می‌توانید از زمان‌های مرده یا اوقات بیکاری استفاده بهینه کنید.
 • بسیاری از آن‌ها کاملا رایگان هستند یا قابلیت‌های رایگان زیادی دارند.
 • مانند کتاب لازم نیست هر سال آن‌ها را خریداری کنید، کافی است برنامه را مرتب آپدیت کنید تا با جدیدترین تغییرات زبان بخوانید.
 • می‌توانید در روند مطالعه با دوستان خود یا افراد دیگری که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند همراه شوید و رقابت کنید.
 • زمان زیادی نمی‌گیرند و هر وقت بخواهید در دسترس هستند.
 • جذابیت‌های یادگیری زبان را بیشتر می‌کنند.
 • اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی تنوع بالایی دارند.
 • برای سنین مختلف طراحی می‌شوند.
 • اغلب از سطح مبتدی تا پیشرفته را می‌توانید در یک اپلیکیشن دنبال کنید.
 • معمولا پس از هر مرحله تست و آزمون وجود دارد.
 • بسیاری از اپلیکیشن‌ها توسط افراد نیتیو که زبان مادری‌شان انگلیسی است تولید شده‌اند و این کیفیت آموزش را بیشتر می‌کند.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

برای یادگرفتن اصولی زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری به زمان نیاز داریم. تنها با استفاده مستمر از زبان انگلیسی می توانیم آن را یاد بگیریم . با توجه به سطح بندی زبان انگلیسی به ۵ سطح مقدماتی پیش متوسط متوسط پیشرفته و عالی باید برای رسیدن به هر سطح حداقل سه ماه زمان در نظر بگیرید. پس  اگر می خواهید از ابتدا شروع کنید برای رسیدن از سطح مبتدی و مقدماتی تا عالی حداقل ۱۵ ماه زمان نیاز دارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهترینک

مجله بهترینک، وبسایتی در زمینه معرفی بهترین ها می باشد. مجله بهترینک با هدف معرفی بهترین های ایران و دنیا آغاز به کار کرده است. برای اطلاعات بیشتر با سایت بهترینک همراه باشید.

اطلاعات تماس
 • 093530*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش