اطلاعات تماس
  • ۰۹۹۰۹۵*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140110216916521932
در دسترس نیست

معرفی ابزار های جراحی

کد: 140110216916521932

، (اخبار رسمی): خرید لوازم جراحی ساخته شده با متریال استیل از اساس عملیات های پزشکی است و برای هر مرکز درمانی و بهداشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در اتاق های عمل انواع عملیات های پزشکی و جراحی با استفاده از این تجهیزات پیشرفته انجام می شوند و به همین خاطر نیز وجود آن ها ضرورت دارد.

معرفی ابزار های جراحی
خرید لوازم جراحی

هر یک از این ابزارها برای کاربرد به خصوصی تولید و طراحی شده اند و ساخت آن ها با دقت بسیار بالایی انجام می گیرد. شما می توانید هر یک از دسته بندی های این لوازم را در پک ابزارهای جراحی با کیفیت بیابید.

طبقه بندی انواع ابزارهای جراحی

قیمت لوازم جراحی بر اساس ساختار، نوع و دسته بندی این محصولات انجام می گیرد. هر یک از این ابزارها برای اجرای یکی از فرایندهای درمانی در خلال عمل های جراحی به کار برده می شوند و بر این اساس دسته بندی های مختلفی برای آن ها وجود دارد. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

ابزارهای برنده و جدا کننده که برای باز کردن بافت بدن به کار برده می شوند. برخی از آن ها نیز برای جداسازی انواع اعضا و جوارح از بدن مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از ابزارها از اهمیت بسیار زیادی در اتاق های عمل برخوردار هستند.

کلمپ ها نیز بخش بعدی این لوازم را تشکیل می دهند. خرید لوازم جراحی با وجود این تجهیزات به روز و مدرن تکمیل می شود. ابزارهای باز کننده نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و به میزان بالایی در این عملیات ها شرکت می کنند. در بخش بعدی ابزارهای نگهدارنده جای می گیرند که برای برخی از عمل ها ضرورت دارند.

ابزارهای گشاد کننده نیز از ضروریات یک اتاق عمل استاندارد به شمار می روند و وجود آن ها الزامی است. در مراحل پایانی هر عمل جراحی مراحل دوخت و بخیه زدن انجام می شوند که در این خصوص از ابزارهای مخصوص جراحی مخصوص دوخت استفاده می کنند.

سر ساکشن های اتاق عمل نیز با قیمت به خصوصی عرضه می شوند.

فهرست وسایل برنده و جدا کننده عمل جراحی

 قیمت لوازم جراحی برنده و جدا کننده بر اساس نوع این ابزارها تعیین می شود. در اتاق های عمل این ابزارها از مهمترین وسایل کاربردی به شمار می روند و تقریبا برای همه عملیات های پزشکی نیز به کار می روند. از این رو در این بخش به تفصیل در خصوص آن ها گفت و گو می کنیم. برخی از این ابزارها را در لیست زیر مشاهده می کنید:

تیغ های بیستوری یکی از این تجهیزات هستند که به همراه دسته های مخصوص در دسترس مشتریان قرار می گیرند. در ساخت آن ها از مواد کربیدی استفاده شده است و به همین خاطر برای اجرای این عمل ها وسیله مناسبی هستند. انواع دسته بندی های چاقو نیز در این زمینه به کار برده می شوند و استفاده از آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این چاقوها در مدل های چشمی، کراتوم و… ارائه می شوند و شکل ساختار آن ها با هم متفاوت است. کارایی این چاقوها نیز بر اساس نوع آن ها تعیین می شود.

قیچی های نیز در دسته بندی ابزارهای برنده و جدا کننده مخصوص جراحی قرار می گیرند. فروشگاه اینترنتی باندپیچی انواع این لوازم و تجهیزات را در دسترس مراکز بهداشتی و درمانی قرار می دهد.

پانچ ها نیز در مدل های مختلف در میان ابزارهای برنده و جدا کننده جراحی جای دارند. در بخش بعدی پنس های دیسک قرار می گیرند که از کارایی ویژه ای برخوردار می باشند.

ابزارهای باز کننده و رکتورها

فروشگاه اینترنتی باندپیچی وسایل مخصوص جراحی را به صورت تکمیل در اختیار مشتریان قرار می دهد. جراحان در طی فرایندهای جراحی از انواع ابزارهای باز کننده نیز استفاده می کنند که کیفیت اجرای این عملیات ها را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. استفاده از آن ها در زمانی است که شما برشی را ایجاد کرده باشید و برای باز نگه داشتن آن نیاز به یک ابزار کمی داشته باشید. انواع آن ها برای تک تک اعضا و جوارح بدن به کار برده می شوند و محدودیتی در استفاده از آن ها وجود ندارد.

خرید لوازم جراحی باز کننده و رکتورها برای همه بیمارستان ها و مراکز جراحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از مدل های رکتورها برای عقب کشیدن اندام به کار برده می شوند. انواع و دسته بندی های آن ها با ابعاد استانداردی تولید شده و در دسترس جراحان متبحر قرار می گیرند. مدل های دستی و خودکار این محصولات در بازارهای فروش ارائه می شوند و هر یک از جراحان از مدل های به خصوصی از این تجهیزات استفاده می کنند. ضامن های قفلی به کار رفته در آن ها نیز یکی از مهمترین اجزای این تجهیزات به شمار می روند.

ابزارهای نگهدارنده جراحی

در تعیین قیمت لوازم جراحی نوع و دسته بندی هر یک نقش به سزایی دارد و در تعیین هزینه این محصولات تاثیر می گذارد. انواع پنس ها در این دسته بندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و خرید آن ها الویت دارد. انواع آن ها اغلب برای نگهداشتن برخی از پوست به کار برده می شوند و برخی نیز برای خارج کردن برخی از اعضای داخلی به کار برده می شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۹۹۰۹۵*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید