اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111087139319487
در دسترس نیست

خرید بلیط هواپیما رسپینا

آموزش خرید بلیط هواپیما رسپینا با تضمین قیمت

کد: 140111087139319487

، (اخبار رسمی): در پی انتشار خبرهایی مبنی بر طرح ویژه وب سایت رسپینا برای فروش بلیط هواپیما با گارانتی قیمت و استقبال مسافران از این طرح، در این مقاله جزئیات این طرح و آموزش خرید بلیط هواپیما با تضمین قیمت از رسپینا را بررسی می کنیم.

آموزش خرید بلیط هواپیما رسپینا با تضمین قیمت
بلیط هواپیما رسپینا با تضمین ارزانترین قیمت

خرید بلیط هواپیما با تخفیف از رسپینا در قالب طرح ویژه فروش بلیط هواپیما با گارانتی قیمت آغاز شد. این خبریست که بیشتر خبرگزاری­های مهم از جمله افکار نیوز به آن پرداخته­اند. وب سایت رسپینا، به عنوان شرکتی دانش بنیان در زمینه خدمات گردشگری، فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. این شرکت گردشگری خدمات زیادی از جمله خرید بلیط پرواز برای مسیرهای داخلی و خارجی توسط شرکت های هواپیمایی متعدد را ارائه می دهد.

جزئیات طرح ویژه خرید بلیط هواپیما با تخفیف وب سایت رسپینا طرح ویژه فروش بلیط هواپیما با تخفیف را در قالب گارانتی قیمت یا تضمین ارزانترین قیمت ارائه داده است. در این طرح، رسپینا قیمت بلیط هواپیما را برای تمام مسیرهای داخلی تضمین کرده و نسبت به سایر وب سایت­ها با نرخ ارزان تری عرضه می­کند. مسافران پس از خرید بلیط پرواز، در صورتی که همان بلیط را در سایتی دیگر با نرخ پایین­تری مشاهده کردند، می­توانند با کارشناسان رسپینا تماس گرفته و این موضوع را در میان بگذارند. در صورت تایید اطلاعات، رسپینا دو برابر اختلاف قیمت بلیط را به حساب مسافر عودت خواهد داد.

میزان تخفیف بلیط هواپیما در طرح فروش بلیط

وب سایت رسپینا به منظور تشویق مردم به سفر بیشتر به ویژه در ایام تعطیلات پیش رو، بلیط هواپیما را با تضمین قیمت عرضه می­کند. اما میزان تخفیف در این بلیط­ها عدد مشخصی نداشته و برای برخی مسیرها، بیشتر و برخی مسیرهای دیگر کمتر است. بیشتر خبرگزاری­ها میزان تخفیف را تا 5 درصد گزارش کرده­اند و در برخی مسیرها نیز 1 درصد است که به نوع پرواز و شرکت هواپیمایی بستگی دارد.

فرصت خرید بلیط در این طرح تا چه زمانی است؟

خبرگزاری­های متعدد مدت زمان این طرح را که از تابستان امسال شروع شده است، تا پایان سال 1401 مشخص کرده اند. البته احتمال دارد که در پایان امسال، مجددا این طرح، تمدید شود.

آموزش خرید بلیط هواپیما رسپینا در قالب تضمین قیمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت رسپینا به مدارک و یا فرآیند خاصی نیاز ندارد، و می­توانید با داشتن شماره ملی و تاریخ تولد به همراه شماره تلفن و ایمیل معتبر، در این سایت اقدام به خرید کنید. بدین منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

 1. وارد سایت رسپینا و سپس صفحه بلیط هواپیما شوید.
 2. مبدا و مقصد و تاریخ سفر را مشخص کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید تا اخرین پروازها را مشاهده کنید.
 3. در این صفحه به منظور خرید بلیط هواپیما شامل گارانتی قیمت، با استفاده از فیلتر نوع پرواز، گزینه بلیط سیستمی را انتخاب کنید.
 4. در پروازهای نشان داده شده، بلیط هایی که در قسمت اطلاعات آن، گزینه تضمین نرخ را دارند، شامل این طرح می باشند.
 5. یکی از بلیط ها را بر اساس قیمت و زمان پرواز انتخاب کرده و وارد صفحه ورود اطلاعات مسافرین شوید.
 6. با ورود اطلاعات و شماره تماس و پرداخت هزینه، لینک بلیط خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

در طرح ویژه رسپینا چه نوع بلیطی می توان خرید؟ طبق اخبار منتشر شده در سایت رسپینا، طرح ویژه رسپینا که با عنوان گارانتی ارزانترین قیمت آغاز شده است که این تضمین قیمت تنها برای بلیط های نوع سیستمی ارائه می شود. این نوع بلیط ها به این دلیل که توسط ایرلاین ها عرضه شده و قیمت ثابتی دارند شامل این طرح رسپینا می باشند. اما بلیط های چارتری به این دلیل که قیمت آن در ساعات مختلف، متفاوت است قابلیت فروش در قالب این طرح را ندارد.

آیا طرح تضمین قیمت، بلیط مسیرهای خارجی را پوشش می دهد؟ وب سایت رسپینا، طرح تضمین قیمت را برای تمامی مسیرهای داخلی و همچنین برخی از مسیرهای خارجی ارائه داده است. طبق اخبار منتشر شده در رابطه با این طرح، مسافران می توانند برای برخی از مسیرهای خارجی مانند تهران استانبول، مشهد استانبول، تهران دبی و تهران نجف، بلیط پرواز را با تضمین ارزانترین قیمت تهیه کنند. به منظور خرید بلیط هواپیما خارجی در رسپینا در قالب این طرح، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. وارد صفحه اصلی سایت رسپینا و سپس صفحه بلیط هواپیما شوید.
 2. با کلیک روی گزینه پرواز خارجی، می توانید مبدا و مقصد را وارد کنید.
 3. پس از انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ سفر، روی جستجو کلیک کنید تا آخرین پروازهای مسیر جستجو شده را مشاهده کنید.
 4. در این صفحه بلیط هایی که در قسمت اطلاعات آن، گزینه تضمین نرخ درج شده است شامل این طرح بوده که با انتخاب آن می توانید، بلیط پرواز خارجی را با تضمین قیمت رزرو کنید.
 5.  با ورود اطلاعات مسافرین و شماره پاسپورت معتبر می توانید لینک بلیط هواپیما را از طریق ایمیل و شماره تلفن دریافت کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی