اطلاعات تماس
  • 021460*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111247161313518
در دسترس نیست

دریافت کد پستی با شماره تلفن

کد: 140111247161313518

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از ساده‌ترین راه حل‌ها برای برای زمانی که کد پستی خود را لازم دارید اما به هر دلیلی آن را در دسترس ندارید، دریافت کد پستی با شماره تلفن است. در این مقاله به بررسی نحوه دریافت آن از روش های مختلف مانند دریافت کد پستی با شماره تلفن می پردازیم. برای یادگیری این روش هابا ما همراه باشید.

دریافت کد پستی با شماره تلفن
دریافت کد پستی با شماره تلفن

یکی از ساده‌ترین راه حل‌ها برای برای زمانی که کد پستی خود را لازم دارید اما به هر دلیلی آن را در دسترس ندارید یا بطور کلی نمی‌دانید، دریافت کد پستی با شماره تلفن است.

برای یافتن کد پستی، راحت ترین و سریع ترین راه سامانه شرکت ملی پست ایران می باشد.

روش دیگر برای دریافت کد پستی، از طریق قبض ساختمان مورد نظر شما می باشد. در این روش لازم است که قبض آب، برق و یا گاز خود را مشاهده نمایید چرا که کد پستی محل زندگی و یا کار شما بر روی آن ثبت شده است.

از دیگر روش هایی که می توان به کمک آن کد پستی را پیدا کرد، استعلام کد پستی از طریق پیامک می باشد برای این کار کافی است شماره ثابت محل سکونت و یا محل کار خود را به شماره ی 7087 ارسال نمایید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره آسا

مرکز مشاوره تلفنی وآنلاین تخصصی ترین مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی و حقوقی در ایران دارای کادری مجرب و با تجربه متشکل از متخصص ترین روانشناسان و وکلای ممتاز،ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه های مشاوره روانشناسی تلفنی: مشاوره خانواده تلفنی،مشاوره ازدواج تلفنی، مشاوره تلفنی کودک و نوجوان، مشاوره تلفنی مشکلات جنسی،مشاوره تلفنی خیانت،مشاوره تلفنی طلاق،مشاوره عوارض خود ارضایی، مشکلات فردی استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، ترس و مشاوره حقوقی تلفنی در زمینه های: مشاوره تلفنی طلاق،مشاوره تلفنی مهریه، مشاوره تلفنی نفقه، مشاوره تلفنی اجرت المثل،مشاوره تلفنی بیمه، مشاوره تلفنی حضانت کودک، مشاوره تغییر سن در شناسنامه، شرایط درخواست تغییرنام،شرایط تغییر نام ونام خانوادگی،مشاوره تلفنی انحصار وراثت،مشاوره تلفنی املاک و اسناد ،مشاوره تلفنی مسائل ثبتی،جزایی وکیفری، پاسخگوی شما میباشیم.

اطلاعات تماس
  • 021460*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه