اطلاعات تماس
  • 021460*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202207276213518
در دسترس نیست

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 1402

کد: 140202207276213518

، تهران , (اخبار رسمی): برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری نیاز است تمامی دانشجویان به سامانه سجاد به آدرس portal.saorg.ir مراجعه نمایند. ما در این مطلب سعی کردیم تمامی شرایط تعیین شده برای ثبت  نقل و انتقالات دانشگاه سراسری، به همراه مدارک مورد نیاز را بررسی کردیم.

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 1402
ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری 1402

امکان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری فراهم شده است. همانطور که می دانید هر ساله تعدادی از دانشجویان به دلایل مختلف از جمله ازدواج، مشکلات رفت و آمد و بسیاری موارد دیگر تصمیم به انتقالی گرفتن از دانشگاه خود را پیدا می کنند. برای هر یک از دانشگاه های آزاد و سراسری شرایط مختلفی تعیین شده است که لازم است دانشجویان قبل از گرفتن انتقالی به این موارد توجه کافی را داشته باشند. زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری از تاریخ 1 تا 31 اردیبهشت ماه می باشد.

وزارت علوم امکان نقل و انتقالی و مهمانی دانشجویان دانشگاه سراسری را از طریق سامانه امور دانشجویان (سجاد) به نشانی portal.saorg.ir فراهم کرده است که دانشجویان تمامی دانشگاه ها در دوره های  روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، دانشگاه غیر انتفاعی و پیام نور می توانند در آن برای گرفتن انتقالی اقدام کنند. توجه داشته باشید که شرایط برای انتقالی های دائم و موقت متفاوت است و باید به این موضوع توجه شود. افرادی که انتقالی موقت می گیرند، فقط برای یک یا چند ترم در دانشگاه دیگر بوده و مدرک آن ها نیز توسط دانشگاه مبدا صادر خواهد شد. اما افرادی که انتقالی دائم می گیرند، تمامی ترم ها تحصیل را در دانشگاه مقصد گذرانده و ریز نمرات آن ها به دانشگاه مقصد نیز ارسال خواهد شد. چنانچه شما متقاضیان گرامی نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری هستید، می توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین نحو راهمایی کنند.
شرایط کلی ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه سراسری 1402

برای ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه سراسری، یک سری شرایط تعیین شده است که ما در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم. علاوه بر شرایطی که در این قسمت به آن می پردازیم، یک سری شرایط خاص نیز برای دانشجویان شاهد، ایثارگر و دانشجویان رشته های پزشکی نیز تعیین شده است که لازم است از آن ها مطلع باشید:

دانشجویان ترم آخر برای ثبت نام نقل و انتقالی در دانشگاه ها، مجاز نیستند که جزء شرایط مهم است.

برای ثبت نام در نقل و انتقالات دانشگاهی، نیاز است حتماً یک نیمسال گذشته باشد.

برای ثبت نام در نقل و انتقالات دانشگاهی، هر فردی می تواند یک بار اقدام نماید.

رشته و گرایشی که دانشجویان در حال تحصیل هستند، باید در دانشگاه مقصد وجود داشته باشد.

ارسال درخواست نقل و انتقال برای افرادی مجاز است که به صورت با آزمون پذیرفته شده باشند.

برای دانشجویان غیر ایرانی ارسال درخواست دردر اداره امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقالات انجام خواهد شد.

دانشجویان محصل در دانشگاه های خارج از کشور امکان انتقال ندارند.

برای گرفتن انتقالی در یک دانشگاه نیاز است فرد نمرات بالاتری از دانشجویان دانشگاه مقصد داشته باشد.

امکان انتقال دانشجویان از دانشگاه های روزانه به دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور وجود ندارد.

در یک شهر امکان گرفتن انتقالی وجود ندارد. مگر اینکه واحد تک درس باشد.

امکان انتقالی از دوره شبانه به روزانه، دانشگاه پیام نور به دوره روزانه یا شبانه، دانشگاه غیرانتفاعی به دوره روزانه یا شبانه، دانشگاه غیردولتی به مراکز فنی و حرفه ای و علمی کاربردی وجود ندارد.

افرادی که در دانشگاه های روزانه مهمان می شوند، باید شهریه دانشجویان شبانه را پرداخت کنند.

مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان انتقال یافته توسط دانشگاه مقصد ارائه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره آسا

مرکز مشاوره تلفنی وآنلاین تخصصی ترین مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی و حقوقی در ایران دارای کادری مجرب و با تجربه متشکل از متخصص ترین روانشناسان و وکلای ممتاز،ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه های مشاوره روانشناسی تلفنی: مشاوره خانواده تلفنی،مشاوره ازدواج تلفنی، مشاوره تلفنی کودک و نوجوان، مشاوره تلفنی مشکلات جنسی،مشاوره تلفنی خیانت،مشاوره تلفنی طلاق،مشاوره عوارض خود ارضایی، مشکلات فردی استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، ترس و مشاوره حقوقی تلفنی در زمینه های: مشاوره تلفنی طلاق،مشاوره تلفنی مهریه، مشاوره تلفنی نفقه، مشاوره تلفنی اجرت المثل،مشاوره تلفنی بیمه، مشاوره تلفنی حضانت کودک، مشاوره تغییر سن در شناسنامه، شرایط درخواست تغییرنام،شرایط تغییر نام ونام خانوادگی،مشاوره تلفنی انحصار وراثت،مشاوره تلفنی املاک و اسناد ،مشاوره تلفنی مسائل ثبتی،جزایی وکیفری، پاسخگوی شما میباشیم.

اطلاعات تماس
  • 021460*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش